-48%
Jeszcze tylko

Tapety europa

Tapeta inspirująca Belgia

Tapeta inspirująca Belgia

Pośród kolorowych inspiracji znajdziecie oryginalne motywy - powyższa tapeta jest tego najlepszym przykładem!

Każdy podróżnik marzy o tym, żeby mieszkać we wnętrzu, które w pełni oddaje jego pasję. To przecież zupełnie naturalne, że chciałbyś, aby wystrój Twojego mieszkania odzwierciedlał to, co dla Ciebie najważniejsze! Osobom, które uwielbiają podróże, zwiedzanie oraz poznawanie nowych miejsc i kultury innych krajów, na pewno spodobają się tapety Europa. Dekoracje ścienne z powtarzalnym motywem dotyczącym wszystkiego, co związane z Europą, mogą być oryginalną i niezwykle piękną ozdobą do każdego wnętrza. W zależności od tego, jaki kraj lubisz najbardziej (albo jaki chciałbyś zwiedzić), możesz zdecydować się na tapety przedstawiające związane z nim symbole. A może wolałbyś, żeby wystrój Twojego wnętrza nawiązywał do Unii Europejskiej? Z tapetami Redro wszystko jest możliwe! 

PRODUKTÓW: 28
Tapeta europejskie stolice - Londyn

Tapeta europejskie stolice - Londyn

W pokoju nastolatka lub w klasie językowej przyklejmy tapetę z symbolami nawiązującymi do krajobrazu Anglii.
Tapeta kuchnia iberyjska

Tapeta kuchnia iberyjska

Jesteśmy pewni, że tak udekorowana kuchnia natychmiast wypełni się słoneczną atmosferą Półwyspu Iberyjskiego!
Tapeta Wieża Eiffla

Tapeta Wieża Eiffla

Postaw na klasykę: czarno-biała tapeta inspirowana Paryżem to idealne uzupełnienie eleganckiego wnętrza.
Tapeta zabytki Italii

Tapeta zabytki Italii

Taka tapeta dobrze komponuje się z klasycznymi meblami z drewna. Sprawdzi się w roli tła w rustykalnym salonie.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Tapeta hiszpańskie symbole

Tapeta hiszpańskie symbole

Aranżacja inspirowana kulturą Hiszpanii opiera się na ciepłych kolorach i wyrazistych deseniach ozdobnych.
Tapeta kuchnia włoska

Tapeta kuchnia włoska

Jeśli jesteście miłośnikami kuchni włoskiej, zainspirujcie się jej kolorami w trakcie prac aranżacyjnych.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Tapeta francuskie symbole

Tapeta francuskie symbole

W pokoju nastolatki może znaleźć się tapeta, której motyw nawiązuje do pasjonującej kultury Francji.
Tapeta Londyn vintage

Tapeta Londyn vintage

Ciepłe kolory motywu ściennego wzbogacą stylowo zaaranżowany pokój dzienny lub pokój młodzieżowy.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Tapety Unii Europejskiej - dla miłośników polityki

Jeżeli żywo interesujesz się polityką, śledzisz wszystkie najnowsze informacje, bierzesz udział w manifestacjach i dyskusjach, z pewnością chciałbyś, aby wnętrze Twojego domu odzwierciedlało to, czym żyjesz na co dzień. I choć pewnie umieszczanie wizerunków polityków na ścianie byłoby delikatną przesadą, to tapety Unii Europejskiej sprawdzą się już tutaj wyśmienicie! Taka ozdoba ścienna jest bardzo subtelna, nie będzie więc zbyt natrętnie rzucać się w oczy, a jednak podkreśli to, co dla Ciebie najważniejsze. Chcąc ozdobić swoje wnętrze w tak niebanalny sposób, możesz zdecydować się na dekoracje ze wzorem przedstawiającym np. “unijne gwiazdki”, takie jak na fladze, albo miniaturową mapę. Zdziwisz się, jak bardzo kreatywne wnętrze można w ten sposób uzyskać!

W celu dopełnienia wystroju, obok tapety Unii Europejskiej sprawdzą się wszelkie dodatki, które w pewien sposób nawiązują do polityki i historii kontynentu. Mile widziane są więc półki wypełnione naukowymi książkami, czasopismami itd. A skoro interesujesz się polityką, to na pewno nietrudno będzie Ci znaleźć takie rzeczy w Twoim najbliższym otoczeniu. Taka tapeta sprawdzi się w aranżacji gabinetu, biura, czy sali konferencyjnej.

Tapety Europa - palcem po mapie

Oczywiście, nie samą polityką człowiek żyje. Wielu z nas uwielba podróże, bo to właśnie one dają nam prawdziwą mądrość, której nie zastąpią żadne książki. Tego, co zobaczyło się na własne oczy, nie można bowiem z niczym porównać. Jeżeli jesteś więc zapalonym podróżnikiem, na pewno spodoba Ci się tapeta mapa Europy. To niezwykle oryginalna ozdoba ścienna, przedstawiająca klasyczny wzór. Po takiej mapie może być wprawdzie trudno wodzić palcem, ale z drugiej strony, Europę pewnie znasz na tyle dobrze, że wcale nie musisz tego robić - wystarczy, że wyobrazisz sobie, gdzie chciałbyś pojechać następnym razem.

  • Tapeta mapa Europy może być także świetnym sposobem na dekorację dziecięcego wnętrza - a to ze względu na niesiony przez nią walor edukacyjny. Taka ozdoba może stanowić nieocenioną inspirację do rozmów z dzieckiem o otaczającej nas rzeczywistości - zarówno geograficznej, historycznej, jak i politycznej. Nie ma wątpliwości, że warto poruszać z dzieckiem takie tematy (oczywiście w zrozumiały dla niego sposób), by ułatwić mu naukę w przyszłości. 

Tapety Europa z kosmosu, czyli odlotowa dekoracja dla młodzieży

Widok Ziemi z kosmosu zawsze robi niesamowite wrażenie, choćbyś patrzył na niego po raz setny. Może więc pokusisz się na umieszczenie tapety z takim motywem u siebie w sypialni albo w pokoju Twojego dziecka, jeśli jest akurat w nastoletnim wieku? Tapety Europa z kosmosu świetnie wpisują się bowiem w młodzieżowy styl, a to dlatego, że… prezentują się po prostu odlotowo! Twoja pociecha z pewnością będzie Ci wdzięczna za tak oryginalny prezent. Weź pod uwagę także fakt, że od czasu do czasu warto odświeżyć wnętrze nastolatka, bo delikatne zmiany w otoczeniu pozytywnie wpływają na jego kreatywność i ogólnie pojęte procesy myślowe - a widok naszego kontynentu z kosmosu będzie niezastąpiony, jeśli chodzi o nowoczesny i atrakcyjny element dekoracyjny!

Nie wystarczają Ci europejskie inspiracje? Cóż, oprócz tapet Europy w naszej galerii znajdziesz też tapety z pozostałymi kontynentami oraz wiele miejskich inspiracji i wspaniałych krajobrazów. Nie ukrywamy, że uwielbiamy wielkomiejskie motywy w aranżacji wnętrz. Zamiast fototapet i tapet możesz wykorzystać mniejsze, ale wcale nie nudne obrazy, plakaty, jak i naklejki z fascynującymi widokami Europy!