-48%
Jeszcze tylko

Plakaty do kuchni

Plakat do kuchni z herbatą

Plakat do kuchni z herbatą

Stonowana ilustracja na plakacie idealnie dopasuje się do kuchni urządzonej w niemal każdej stylistyce.

Plakaty do kuchni – retro, nowoczesne, barwne, tradycyjne i jakiekolwiek tylko można sobie wyobrazić – to jeden z najłatwiejszych i jednocześnie najszybszych sposobów na to, by tchnąć w starą kuchnię nowe życie albo stylowo urządzić nową. Te, które dla Was przygotowaliśmy, są nie tylko ozdobione interesującymi wzorami (zarówno takimi, które w jakiś sposób nawiązują do kulinariów, jak i zupełnie innymi: co kto woli!), lecz także niezwykle trwałe i wytrzymałe: idealne, by ozdobić kuchnię! Plakaty w kuchni to rozwiązanie dekoracyjne, które szybko podbije Wasze serca: jesteśmy tego pewni. Aby pomóc Wam z wyborem, przygotowaliśmy kilka pomysłów na plakaty do kuchni: mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj coś, co Was zainspiruje!

PRODUKTÓW: 167
Kuchenny plakat z czapką kucharską

Kuchenny plakat z czapką kucharską

Brak Ci motywacji do nauki gotowania? Jeśli tak, to umieszczenie oryginalnej grafiki z czapką kucharza w kuchni Ci w tym pomoże!
Plakat do kuchni kawa

Plakat do kuchni kawa

Znajdą się wśród Was jacyś kawosze? Jeśli tak, to ten wzór kuchennego plakatu jest skierowany właśnie do Was!
Kuchenny plakat z napisami

Kuchenny plakat z napisami

Do nowoczesnych i skandynawskich kuchni wybierz plakat z minimalistycznym, typograficznym motywem.
Plakat do kuchni chilli

Plakat do kuchni chilli

Nadaj wyrazu stylizacji Twojej kuchni przy użyciu plakatu z papryczkami chilli. Efekt WOW! gwarantowany!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat do kuchni vintage

Plakat do kuchni vintage

Jesteś fanem stylu vintage? Jeśli tak, to ten wzór plakatu idealnie wpasuje się w Twoją kuchenną przestrzeń.
Plakat kuchenny imbryk

Plakat kuchenny imbryk

Plakat z czerwonym imbrykiem ożywi Twoją kuchnię i nada jej weselszego, przyjaznego charakteru.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat do kuchni czekolada

Plakat do kuchni czekolada

Nie ma chyba lepszego sposobu na osłodzenie aranżacji kuchni niż plakat z czekoladą!
Plakat kuchenny

Plakat kuchenny "Bon appetit!"

Francuskie "bon appetit!" na plakacie to idealny wzór do kuchni urządzonej w stonowanych barwach.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat do kuchni ryba

Plakat do kuchni ryba

Oryginalna ilustracja ryby na plakacie ozdobi przestrzeń pomiędzy kuchennymi szafkami.
Plakat do kuchni retro

Plakat do kuchni retro

Kojarzący się z pop-artową stylistyką, retro plakat do kuchni z fast-foodowymi ilustracjami wprowadzi do aranżacji dawkę koloru.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Plakaty, do kuchni!

Myliłby się ten, kto uważałby, że plakaty to domena wyłącznie pokoju nastolatka, ewentualnie jeszcze kina lub teatru. Jeśli tylko zostaną dobrane z rozwagą i z pomysłem, a także starannie oprawione, najlepiej w klasyczną ramę, mogą okazać się nadzwyczaj stylową ozdobą każdego wnętrza - w tym tego z domowych pomieszczeń, w którym zwykle funkcjonalność przedkładamy nad estetykę, czyli kuchni.

Kuchnia jest bez wątpienia jednym z najważniejszych pomieszczeń domu, nawet jeżeli nie ma to (niestety!) swojego odzwierciedlenia w sposobie, w jaki jest zwykle dekorowana. Choć nie uchodzi za pomieszczenie reprezentacyjne, a tym bardziej za jedno z "wypoczynkowych" wnętrz, to przecież spędzamy w niej naprawdę mnóstwo czasu: przygotowując i jedząc posiłki w rodzinnym gronie, przyjmując bliskich przyjaciół (jak to jest, że bliskich znajomych miło jest podejmować w kuchni, a tych dalszych nie dopuszcza się poza salon?)... Plakaty do kuchni mogą zarówno upiększyć wnętrze, jak i stać się wyrazem naszego stylu, osobowości, zainteresowań czy nawet poczucia humoru. Dobrze dobrany plakat kuchnia zupełnie odmieni atmosferę tego wnętrza, dodając mu uroku i pogody.

Plakaty w kuchni: czy tylko z produktami spożywczymi?

Tradycyjnie wybiera się takie plakaty na ścianę do kuchni, które swoim wzorem w jakiś sposób nawiązują do funkcji tego wnętrza: przedstawiają produkty spożywcze, takie jak warzywa i owoce albo pieczywo, kuchenne utensylia w rodzaju sztućców czy garnków, fartuszki, kucharzy w wielkich czapach... Choć wielu dekoratorów wnętrz krzywi się i kręci nosem na ten pomysł, uważając, że to dość banalny wybór, w istocie nie tylko nie ma w nim nic niewłaściwego, ale wręcz tkwi w nim ogromny potencjał. Sekret, jak prawie zawsze, kryje się w przemyślanym dobraniu wzoru. Chcesz wzór w warzywa? Świetnie, ale niech to będzie minimalistyczna, barwna grafika. Owoce? Jak najbardziej, ale sfotografowane z niecodziennej perspektywy.

Plakaty do kuchni z kawą i herbatą: pobudzająca klasyka

Wśród plakatów przedstawiających produkty spożywcze te z kawą i herbatą zdecydowanie zasługują na osobną wzmiankę jako jeden z - bez dwóch zdań - najpopularniejszych wzorów. Plakat i kuchnia z takim motywem, najlepiej uzupełnionym zabawnym hasłem, nie tylko pomoże Ci zająć stanowisko w odwiecznej wojnie entuzjastów kawy i miłośników herbaty, ale także stylowo choć nienachalnie udekorować wnętrze. W tej kategorii znajdziesz wyjątkowo liczne plakaty do kuchni, o bardzo różnych charakterach i wzorach: zarówno nowoczesne, takie jak fotograficzne zbliżenie ziarenek kawy, jak i te wprowadzające aurę spokoju i pewnej pogodnej staroświeckości, jak imbryczek z herbatą. Plakaty do kuchni retro z reklamami kawy i herbaty także są teraz bardzo wyraźnym trendem!

Nietypowe plakaty na ścianę do kuchni

Humorystyczne plakaty w kuchni to zawsze dobre rozwiązanie: pomogą nam rano się dobudzić, gdy w półśnie zasiądziemy do pierwszego porannego kubka kawy! Mogą to być wspomniane już plakaty do kuchni retro, zainspirowane reklamami sprzed lat, ale może to także być po prostu taki plakat kuchnia, który będzie ozdobiony grafiką niekojarzącą się na pierwszy rzut oka z tym właśnie pomieszczeniem: na przykład krajobraz, bukiet kwiatów, może jakiś napis albo wzór abstrakcyjny. Warto odważyć się na coś niecodziennego: kuchenne eksperymenty nie muszą przecież ograniczać się do gotowania!

Tylko czy plakaty do kuchni to aby na pewno dobry pomysł?...

Wiemy, o co chodzi: wiele osób obawia się, że plakaty nie sprawdzą się w tym pomieszczeniu ze względu na panujące tam warunki. Wiadomo przecież, jakie są zwykle kuchnie: ciepłe, często wilgotne, stale zagrożone różnego rodzaju zaplamieniami i odpryskami… Wydawałoby się, że to nie najlepsze środowisko, jeśli chodzi o papierowe dekoracje, prawda? Owszem, byłoby to prawdą, gdyby chodziło o typowe plakaty: a nasze są zupełnie inne! Nie tylko oprawimy je dla Ciebie, aby były całkowicie zabezpieczone przed jakimkolwiek zaplamieniem, ale także zadbamy o ich trwałość jeszcze na etapie produkcji. Każdy nasz plakat kuchnia drukowany jest na wysokiej klasy papierze plakatowym, zawsze z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku lateksowego – HP Latex. Dzięki temu jest odporny nie tylko na typowe „kuchenne czynniki ryzyka”, ale także na promieniowanie słoneczne: przez długi czas nie zblednie, nawet jeśli zawiesisz go w jasno oświetlonej kuchni!


Inne tematy zdjęć

Znak liczby zachód słońca afryka Węgorzewo flaga Bułgaria jajka wielkanocne Miedź muay thai bezpieczeństwo