-48%
Jeszcze tylko

Obrazy do pokoju dziecka

Obraz do pokoju dziecka z mapą

Obraz do pokoju dziecka z mapą

Kolorowe kontynenty złożone z przeróżnych zwierząt to idealna ozdoba, ale także pomocny dodatek dydaktyczny!

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie o to, w jaki sposób powinno się ozdobić pokój dziecka. Tu nie ma reguł: tu mogą być tylko luźne wskazówki! Dlatego obrazki do pokoju dziecięcego, które tutaj prezentujemy, są tak rozmaite, jak tylko można to sobie wyobrazić. Są tu i piraci, i dinozaury, i księżniczki, i egzotyczne zwierzęta, i syreny, i postacie z popularnych bajek, i wiele, wiele innych wzorów! Są rozmaite, ale łączy je jedno: wszystkie zaprojektowaliśmy tak, aby mogły podobać się zarówno dzieciakom, jak i ich rodzicom. Co więcej, nasze obrazki do pokoju dziecka wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów starannością wykonania i trwałością, a także rzadko spotykaną dbałością o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami. Nieprzekonani? W takim razie przeczytajcie, dlaczego warto wybrać nasze obrazy dla dzieci na płótnie!

PRODUKTÓW: 34
Dziecięcy obraz z napisem

Dziecięcy obraz z napisem

Uroczy, minimalistyczny obraz do pokoju dziecięcego z chmurkami i napisem urozmaici monotonną aranżację wnętrza.
Obraz dziecięcy w kolorowe sówki

Obraz dziecięcy w kolorowe sówki

Kolorowe sowy na dziecięcym obrazie odciążą stylizację i sprawią, że pokój malucha będzie sprzyjał dobrej zabawie.
Vintage-obraz do pokoju dziecka

Vintage-obraz do pokoju dziecka

Pokoje dziecięce utrzymane w stylistyce vintage wracają do łask! Całej aranżacji dopełni odpowiednio dobrany obraz na płótnie.
Dziecięcy obraz z wesołymi zwierzętami

Dziecięcy obraz z wesołymi zwierzętami

Wesołe zwierzątka staną się centralnym punktem dekoracyjnym pokoju Twojej pociechy i zachęcą dziecko do poznania ich nazw!
Zobacz zdjęcie
Obraz dziecięcy kolorowe motyle

Obraz dziecięcy kolorowe motyle

W pokoju starszego dziecka sprawdzą się motyle - wniosą do aranżacji powiew świeżości i dawkę koloru.
Rysunkowy obraz do pokoju dziewczynki

Rysunkowy obraz do pokoju dziewczynki

Urocza i stonowana ilustracja ozdobi ścianę pokoju dziewczynki, jednocześnie nie powodując chaosu w reszcie aranżacji.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz z kotkiem do pokoju dziecka

Obraz z kotkiem do pokoju dziecka

Motyw zwierzątka na obrazie spodoba się niemal każdemu dziecku. W końcu kto nie uwielbia małych, słodkich kociaków!
Obraz dziecięcy z chmurami i tęczą

Obraz dziecięcy z chmurami i tęczą

Słoneczny obraz z chmurami i tęczą wpasuje się w jasne pokoje młodszych dzieci.
Zobacz zdjęcie
Obraz dla dziecka

Obraz dla dziecka "Sweet Dreams"

Taki oryginalny i stonowany obraz ułatwi dziecku zasypianie sprawiając, że poczuje się przytulnie i bezpiecznie.
Obraz do pokoju dziecka w serca

Obraz do pokoju dziecka w serca

Kolorowe serduszka na jasnym tle idealnie sprawdzą się w pokoju małej dziewczynki. To wzór, z którego Twoja pociecha szybko nie wyrośnie.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Wielka jakość dla małych ludzi: obrazy do pokoju dziecka

Każdy rodzic – i każdy dekorator wnętrz! – dobrze wie, że urządzanie pokoju dziecka tylko na pozór jest miłą i przyjemną pracą. Zaczynasz to robić, myśląc sobie coś w rodzaju „O, fantastycznie, będę się świetnie bawić wśród tych wszystkich kolorowych dodatków i gadżetów, a do tego moje dziecko będzie zachwycone tym, że może mi pomagać!”

Już wkrótce okazuje się, że sprawy mają się nieco inaczej. Wszystkie ozdoby, które podobają się Twojemu dziecku, zrobione są z jakiejś wyprodukowanej w Chinach trucizny, której nie można by bezpiecznie wykorzystać do ozdobienia domku dla ptaków, a co dopiero pokoju malucha. Z kolei wszystko to, co podoba się Tobie, wywołuje u Twojej pociechy atak przewracania oczami tak gwałtowny, że boisz się, że zrobi sobie krzywdę. Czas mija, stres narasta, problem nie znajduje rozwiązania. Ale czy na pewno? Już nie: bo są nasze plakaty i obrazy do pokoju dziecka!

Za co dzieci kochają nasze obrazki do pokoju dziecięcego?

W Redro wprawdzie nie pracują dzieci, ale mamy z nimi kontakt na co dzień i dobrze wiemy, że to najbardziej wymagający klienci, jakich tylko można sobie wyobrazić. Jakże myli się osoba, która myśli, że wystarczy zrobić byle jakie obrazki dla dzieci na ścianę, byle tylko przedstawiały one popularnych bohaterów modnych właśnie bajek, i to wystarczy, aby spodobać się dzieciakom! Duży błąd: dzieci to najbardziej wybredni odbiorcy, jacy istnieją! Nie można zrobić dla nich byle czego i oczekiwać, że się tym zadowolą. Dlatego dbamy o to, aby nasze obrazy dla dzieci na płótnie były nie tanią fuszerką, a prawdziwą, szczerą próbą trafienia w dziecięcy (uwaga: to nie to samo, co „dziecinny”!) gust. Dzieci to widzą i doceniają: nieraz dostaliśmy już podziękowania od zachwyconych klientów.

Za co rodzice uwielbiają nasze obrazy do pokoju dziecka?

Każdy rodzic chce, aby pokój jego dziecka był możliwie jak najładniejszy, ale zawsze przede wszystkim zwraca uwagę na zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa. Dlatego jesteśmy pewni, że rodzice docenią to, iż, tworząc nasze obrazy dla dzieci na płótnie, mamy na uwadze nie tylko styl, ale także środki, jakie stosujemy. Wykorzystujemy innowacyjną technologię druku lateksowego, zaledwie kilka lat temu opatentowaną przez firmę Hewlett-Packard, pozwalającą na wykonanie nadruku, który nie tylko wygląda fantastycznie i nie blaknie nawet przy długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, ale także jest całkowicie nietoksyczny i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu na żadnym etapie użytkowania. To dlatego nasze obrazki do pokoju dziecka można zawieszać nawet w sypialniach bardzo małych dzieci! Warto wspomnieć także o tym, że dzięki HP Latex stworzone przez nas obrazki do pokoju dziecięcego można przemywać, delikatnie przecierając je wilgotną ściereczką lub gąbką. W pokoju malucha prawdopodobnie nie uda się bez tego obyć...

Za co my lubimy nasze obrazki dla dzieci na ścianę?

Moglibyśmy bardzo długo mówić o tym, dlaczego nasze obrazki do pokoju dziecka to najlepsza dekoracja, na jaką tylko możesz się zdecydować. Moglibyśmy wspomnieć o tym, że ich wzory (w zwierzątka, samochody i wiele więcej!) dobierane są z myślą nie tylko o tym, by podobały się dzieciom, ale także i o tym, aby bez zażenowania mogli patrzeć na nie rodzice (to właśnie mamy na myśli, mówiąc, że są dziecięce, ale nie dziecinne!). Na pewno też powiedzielibyśmy, że nasze obrazki do pokoju dziecięcego możesz niemal dowolnie dopasować do swoich potrzeb, wybierając nie tylko ich wzór, ale także format, a również to, czy mają być oprawione, czy nie (a jeśli tak, to w jaki sposób). Napisalibyśmy także o tym, że pracownicy naszego działu obsługi zawsze służą fachową pomocą w każdym problemie, jaki mógłbyś mieć podczas zakupu, i że nie zdążysz się nawet obejrzeć, a już dostaniesz od nas swoje zamówienie… Ale nie powiemy tego wszystkiego. Bo jesteśmy ujmująco skromni. Musisz przekonać się sam!


Inne tematy zdjęć

Aktor głosowy jajka i kura gdańsk drea catcher anioł stróż futbol kanadyjski‎ Serbia Namiętny