Obrazy do pokoju dziecka

Jak w prosty i niedrogi sposób udekorować pokój dziecięcy? Doskonałym rozwiązaniem są obrazy dla dzieci, które w ciekawy sposób ożywią królestwo każdego malucha. Kolorowe obrazy będą przykuwać wzrok dziecka, rozbudzą w nim ciekawość świata i pomogą rozwijać wyobraźnię. Obrazki zawieszone na ścianie pokoju Twojego dziecka pozytywnie wpłyną na jego samopoczucie. Rozkoszne motylki, pluszowy miś czy zabawny zajączek sprawią, że pokój malucha stanie się jedynym w swoim rodzaju miejscem, w którym dziecko będzie się czuło swobodnie i bezpiecznie. Inne propozycje do pokoju dziecięcego to naklejki na ścianę, fototapety lub plakaty, również dostępne w naszej ofercie.
PRODUKTÓW: 18

O obrazach w pokoju dziecięcym

PiesUrządzanie pokoju dziecięcego to zadanie szczególne przyjemne, jak i wymagające. Mając do wyboru wręcz nieograniczoną liczbę kolorów, wzorów i bajkowych motywów, łatwo o przesadę. W rezultacie zamiast kreatywnego pokoiku dla malucha, tworzymy multikolorową, lecz przez to przeładowaną aranżację. Jak temu zapobiec? Najlepiej – i najłatwiej – postawić na kilka interesujących i przyciągających wzrok akcentów. Oferta naszego sklepu jest bogata, dlatego z łatwością znajdziemy tutaj ciekawe dekoracje ścienne. Dzięki szczegółowej selekcji rodzajów grafik, bez problemu trafimy na obrazy przeznaczone właśnie dla dzieci. Redro to nie tylko fototapety, ale i różnego rodzaju ozdoby, gotowe do powieszenia na ścianie. Doskonałą propozycją dla najmłodszych są obrazy. Wykonane na płótnie są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto, stosowana w pracowniach Redro metoda nadruku (wykorzystująca najnowsze technologie druku HP, z użyciem nietoksycznych, niepalnych i całkowicie bezwonnych materiałów) zapewnia komfort i bezpieczeństwo. To szczególnie ważne w aranżacji pokoju dziecięcego. Szeroka gama grafik znajduje się nie tylko w obecnej zakładce, ale w całym sklepie – niemal każdą dostępną na stronie fotografię, możemy zamienić na obraz. Pozostał jedynie wybór motywu. To bez wątpienia najprzyjemniejsza część stylizacji, prawda? Dużą popularnością cieszą się zdjęcia zwierząt, które staną się wspaniałą dekoracją przestrzeni, bez względu na płeć i wiek dziecka. Mogą to być milutkie kotki, psy, kolorowe ptaki, niedźwiadki, czy źrebaki. Dobrze prezentują się wszelkie tematy kwiatowe, a także animowane inspiracje, takie jak postaci ze sławnych bajek i opowieści. Oczywiście warto zastanowić się, jakiego rodzaju mają to być obrazy. Niektórzy rodzice twierdzą, że pokój dziecięcy nie powinien być zbytnio unowocześniany, dlatego często rezygnują z obrazów. Zupełnie niepotrzebnie! Jeżeli obawiamy się tego, czy fotografia spodoba się maluchom, postarajmy się o jej rysunkową wersję. Barwne szkice, kolorowanki, rysunki i zabawne twory graficzne, zadowolą każdego małego estetę.

Pokój dziecka - pokój tematyczny?

KosmosKreując wygląd pokoju dziecięcego, nie raz zastanawiamy się, czy może nie powinniśmy zastosować w nim jakiegoś szczególnego tematu. Młodzi rodzice zazwyczaj wybierają motyw przewodni aranżacji, kierując się własnym gustem i własnymi planami. Fakt, czasem nie mają możliwości zapytać swojego malucha o to, co go interesuje i pociąga (na przykład, kiedy dziecko jest jeszcze w brzuszku mamy, a rodzina pragnie przygotować pokoik jeszcze przed narodzinami). W takiej sytuacji lepiej zdecydować się na delikatne akcenty dekoracyjne, będące pobudzającą do myślenia sugestią i przy okazji wdzięczną ozdobą. Mogą to być na przykład rysunki uśmiechniętych misiów, małych kosmonautów krążących po orbicie planety, zabawnych księżniczek, samochodzików, samolotów, czy dinozaurów (och tak, dzieci szczególnym uwielbieniem darzą dinozaury!). W pokoikach większych dzieci warto zaryzykować tematyczną stylizację. Po pierwsze, nasza latorośl będzie nam niezmiernie wdzięczna, bo podążając za jej zainteresowaniami, stworzymy wspaniałe i odrobinę szalone wnętrze. Po drugie, takie aranżacje z motywem przewodnim w szczególny sposób rozbudzają dziecięcą kreatywność i pomysłowość. No i pomagają podtrzymywać relacje z rówieśnikami, co jest niesamowicie ważne. Przyjaciele chętnie wpadną do naszego dziecka, by wspólnie pobawić się w np. tropikalnym pokoju, albo obejrzeć leksykony zwierząt w przestrzeni wystylizowanej w trendzie podróżniczym. Pamiętajmy, że pokój tematyczny ma też wady. Największą jest fakt, że z czasem dziecko się nim znudzi. Wtedy trudno o całościową metamorfozę… Dobrze więc, gdy stylizacja pomieszczenia będzie opierać się na akcentach – dekoracjach ściennych, printach na pościeli, interesujących dodatkach utrzymanych w określonym temacie. Meble – dla bezpieczeństwa i w myśl kolejnych aranżacyjnych rewolucji – pozostawmy w klasycznym stylu. Istotne, byśmy czerpali radość z dopasowywania detali oraz mebli. O to w tym wszystkim chodzi. Aranżacja wnętrz to wielka frajda, nie zapominajmy o tym i zapytajmy swojego dziecka, w jakim świecie chciałoby zamieszkać!


Inne tematy zdjęć

Aktor głosowy jajka i kura gdańsk drea catcher anioł stróż futbol kanadyjski‎ Serbia Namiętny