Plakaty muzyka

Zabawna sprawa: w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat powstały i przepadły kolejne nośniki muzyczne (pamiętacie winyle albo kasety magnetofonowe?), by nie wspomnieć o kolejnych gatunkach muzyki, ale jedno się nie zmieniło: plakat muzyczny wciąż ma się świetnie. Plakaty nadal informują o koncertach i zdobią mieszkania melomanów! Czy i Ty chcesz mieć w swoim mieszkaniu stylowe plakaty muzyczne? Sklep Redro ma to, czego szukasz: ogromny wybór muzycznych wzorów! A może z jakiegoś powodu potrzebny jest Ci plakat na muzykę? To też u nas znajdziesz! Bez względu na to, co Ci w duszy gra, na pewno mamy wzór, który spełni Twoje oczekiwania. Czujesz ten rytm? Czytaj dalej!

PRODUKTÓW: 127
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Coś dla każdego melomana: plakaty muzyczne na ścianę

Dawno, dawno temu – no, może nie aż tak strasznie dawno temu, zaledwie około dwudziestu lat – muzyka miała formę znacznie bardziej namacalną niż współcześnie. Każdy meloman, który pamięta tamte (naprawdę nie tak znowu) odległe czasy, na pewno potrafi sobie przypomnieć uczucie ekscytacji, jakie towarzyszyło kupowaniu nowej kasety magnetofonowej albo płyty ulubionego zespołu – by nie wspomnieć o winylach! Można było poczuć dosłownie namacalny kontakt z dziełem ulubionego wykonawcy czy wykonawczyni.

A dzisiaj? Dziś kupujemy muzykę przez Internet, nie musząc nawet wychodzić z domu. I to jest cudowne, nie mówimy, że nie! Cała muzyka świata (ta nowsza, w każdym razie) znajduje się w zasięgu paru kliknięć! Nie mamy już jednak tego namacalnego kontaktu, jaki dawały fizyczne nośniki. A czasem do niego tęsknimy, prawda? Przyznają to nawet osoby, które nie pamiętają już przewijania kaset ołówkiem! Bo jak pokazać gościom, że ma się znakomity gust muzyczny, jeśli nie można nonszalancko machnąć ręką w kierunku półki z płytami, mówiąc „A to moje kompakty, możecie je sobie przejrzeć”? Pokazać playlistę na smartfonie? O nie! Odtrutką w czasie takiego napadu nostalgii może być plakat muzyczny.

Plakaty muzyczne na ścianę: nie tylko do pokoju nastolatka!

Plakat o muzyce to coś, co kojarzy się przede wszystkim z wystrojem pokoju nastolatka. Na hasło „plakat muzyczny”większości osób staje przed oczami taki właśnie młodzieńczy pokój, od podłogi po sufit wytapetowany podobiznami ulubionych muzyków jego mieszkańca. I choć, oczywiście, ten stereotyp nie wziął się znikąd, to musimy zauważyć, że plakaty muzyczne na ścianę zdecydowanie mogą być także „dorosłą” dekoracją wnętrza: wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednio stylowe wzory i zapewnić im właściwą oprawę. A jak to zrobić? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów!

Kołysanka: plakat o muzyce w sypialni

Uch, dopiero co pisaliśmy, że plakat muzyczny to coś, co pasuje do sypialni nastolatka, a teraz będziemy próbowali Was przekonać, żebyście zawiesili je w swoich jak najbardziej dorosłych sypialniach? Cóż... tak! Sypialnia to świetne miejsce, by otoczyć się przedmiotami, które nawiązują do naszych zainteresowań i pasji: a jeżeli Twoją pasją jest muzyka, plakat będzie fantastyczną dekoracją! Jeśli chodzi o plakaty muzyczne, sklep Redro oferuje szerokie spektrum gatunków, dzięki czemu żaden entuzjasta dźwięku nie zostanie pominięty: mamy tutaj i plakaty muzyczne jazz, i takie nawiązujące do muzyki klasycznej, i plakaty o muzyce rockowej lub nawet heavymetalowej, jeśli to ona Cię kręci. Zazwyczaj polecamy zawieszanie plakatów na ścianie nad wezgłowiem łóżka, ponieważ jest to przestrzeń, która naturalnie przyciąga wzrok każdej osoby, która wchodzi do sypialni: swój ulubiony plakat warto jednak zawiesić nie tam, lecz w miejscu, w którym będzie on dobrze widoczny... z łóżka! W końcu czy można wyobrazić sobie przyjemniejsze przebudzenie niż to, w czasie którego nasz wzrok pada na postać ulubionego muzyka, ukochany instrument albo po prostu jakiś zainspirowany muzyką wzór? Od razu zaczyna nam w duszy grać!

Pozytywne wibracje: plakaty muzyczne jazz (i nie tylko!) jako ozdoba kawiarni

Kawiarnia nie musi być klubem muzycznym, żeby zdecydowanie zyskać na ozdobie w postaci muzycznego plakatu. Pomyśl o tym, jaką atmosferę chciałbyś przywołać w prowadzonej przez siebie kawiarni, a potem zastanów się, jaki styl muzyczny będzie z nią najlepiej korespondował. A może nawet nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że np. plakaty muzyczne jazz będą idealne, bo wystrój miejsca jest przytulny i ciepły, zupełnie jak rozkoszne jazzowe melodie? Albo że najlepsze będą wzory nawiązujące do muzyki w ogóle, przypominające oryginalne, niezwiązane z żadnym konkretnym gatunkiem plakaty muzyczne na plastykę? Albo coś zainspirowanego country, techno, rapem?...  Możliwości jest całe mnóstwo! Oczywiście najlepiej będzie, jeżeli wybierzesz wzory nawiązujące do gatunku, którego najczęściej można u Ciebie posłuchać – inaczej stworzysz, całkiem dosłownie, dysonans... poznawczy. Boisz się, że plakat to niewystarczająco trwała dekoracja do Twojego lokalu? Zabezpiecz go ramką w kolorze, który pasuje zarówno do motywu na plakacie, jak i do palety kolorystycznej wnętrza: choć bowiem dbamy o to, by nasze dekoracje były możliwie jak najtrwalsze, ramka jeszcze dodatkowo przedłuży ich życie!


Inne tematy zdjęć

Marrakech brytyjski koń gorącokrwisty koń trakeński Tłoki Kijów Jesień tygrysy zwierzęta owczarek anatolijski