Obrazy kwiaty

Podczas długich jesienno-zimowych wieczorów zwykle tęsknimy za promieniami wiosennego słońca i widokiem kwitnących łąk. Jak zatrzymać wiosnę? Wiosenną świeżość i barwy wprowadzisz do swojego domu dzięki obrazom. Obrazy z kwiatami rozjaśnią i ożywią pokoj. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w kuchni czy sypialni. Poranek wśród kwiatów - czerwonych tulipanów albo słonecznych żonkili - zapewni Ci dobry nastrój nawet w pochmurny dzień. Kwiaty znajdziesz również na naszych fototapetach, naklejkach i plakatach.  

PRODUKTÓW: 577
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Kwiaty, kwiaty wszędzie!

KwiatyKwiaty to motyw tak popularny, że nie chyba każdy z nas miał kiedyś w swoim mieszkaniu jakąś rzecz, która ozdobiona była właśnie kwiecistym printem. To jednocześnie motyw nadal odkrywany. Co sezon projektanci wnętrz próbują znaleźć nowy sposób na kwiaty. Proponują nam romantyczne róże, zabawne tulipany, delikatne, splątane łodygami rośliny, a także soczyście kolorowe grafiki. Zaletą tego tematu jest jego uniwersalność, dlatego bez obaw możemy korzystać z jego piękna niemal w każdej sytuacji. Fotografie kwiatów wspaniale wpiszą się nie tylko w typowo kobiece przestrzenie. Wbrew pozorom, takie motywy podnoszą walory estetyczne męskich kawalerek, gdzie zwracają na siebie szczególną uwagę (w pozytywnym sensie, rzecz jasna). Bo kto powiedział, że kwitnący jaśmin, śnieżnobiała lilia, albo tulipan, funkcjonują we wnętrzarstwie tylko jako kobiecy dodatek?! O ostatecznym stylu samego obrazu, jak i później całej aranżacji, stanowi sposób przedstawienia rośliny. Graficy z myślą o płci pięknej tworzą na słoneczne, romantyczne i rozkosznie kolorowe obrazy kwiatów. Dlatego też czasami trudno znaleźć dobre, ale klasyczne zdjęcia „unisex”. Redro myśli zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach, toteż w galerii znajdziemy wiele propozycji właśnie w typie ogólnym. Są to na przykład wysokojakościowe fotografie makro. Na niektórych zbliżeniach nie sposób rozpoznać jaki to kwiat! Takie zdjęcia ostatnio cieszą się dużą popularnością, właśnie dzięki pewnego rodzaju niedopowiedzeniom i intrygującym sposobom uchwycenia rzeczywistości. Jeszcze jedną z ogólnych propozycji są tzw. mroczne kwiaty. Nie zebrano ich na sielskich łąkach, ani w zadbanych ogrodach. Rosły w rajskich i niebezpiecznych krainach, strzeżone przez węże i przerażające zwierzęta. Fotograficy zdobyli się na odwagę i urwali kilka takich kwiatów. Grafiki, na których są przedstawione, pulsują przedziwną energią, jednocześnie budząc obawę i ciekawość. Jak więc możemy zauważyć, kwiaty wcale nie są tak oczywiste, jak można byłoby sądzić. I dzięki takiej nieoczywistości, mogą stać się niebanalnym elementem aranżacji naszego wnętrza mieszkalnego. Bez problemu znajdziemy dla nich miejsce w każdej stylizacji kuchennej, pokojowej, a nawet w biurach. Są idealną alternatywą dla innych modnych motywów. Obrazy z kwiatami mogą być utrzymane w nowoczesnym typie – takie ozdoby ocieplą minimalistyczne wnętrza. Grafiki w trendzie romantycznym i sielskim dodatkowo podkreślą przytulną atmosferę, panującą w domu. Jeśli chcielibyście zatrzymać wiosnę, najłatwiej zrobicie to poprzez zamknięcie jej na obrazie.

Ukwiecone ściany Twojego wnętrza

TulipanyNie każdy może pozwolić sobie na przestronny ogród obok domu, z prześlicznymi, ustawionymi szeregowo rabatami kwiatów. Z wielobarwnymi tulipanami, drobnymi bratkami, zmysłowo pachnącym jaśminem i piwonią… Niektórzy z nas zachwycają się takimi widokami codziennie, patrząc przez okno. Inni również delektują się takim obrazem … patrząc na ścianę swojego wnętrza. Dzięki efektownym obrazom oraz grafikom marki Redro, możemy każdego ranka budzić się w otoczeniu wonnych róż, delikatnych przebiśniegów i subtelnych stokrotek. Bez względu na pogodę i porę roku! Kwiaty znajdujące się na fotografiach nie przekwitają, ani nie usychają. W odróżnieniu od żywych roślin, nie wymagają nawet specjalnego traktowania! To idealny pomysł dla zapominalskich. Jeżeli więc nie macie możliwości posadzenia kilku rządków tulipanów przed swoim domem, zdecydujcie się na zatrzymanie ich piękna przez grafiki ścienne. Obrazy z motywem kwiatowym zawsze prezentują się niezwykle modnie oraz stylowo. Pasują do sypialni, pokoju gościnnego, a nawet do kuchni i przedpokoju. Zdjęcia bukietów róż podkreślą romantyczną aurę sypialni, a polne czerwone maki wzmocnią ciepłą atmosferę jadalni. Taki obraz może być udanym prezentem dla przyjaciółki, która jest miłośniczką pięknych kwiatów. Nie popełnimy gafy, gdy podarujemy go młodej parze, siostrze, albo nowej koleżance z pracy. Rośliny charakteryzuje uniwersalne piękno, które z pewnością odnajdzie każdy z nas. Ukwiecone motywy są zawsze modne i potrafią wtopić się w każde wnętrze, w którym się znajdują. Mogą być sielskie, ale też eleganckie. Mogą być rozpromienione wiosenną energią, a także nieco niepokojące. Obrazy mają tę przewagę nad innymi elementami dekoracyjnymi, że możemy dowolnie nimi manipulować – dopasować wielkość, kształt, dobrać miejsce, w którym będą się znajdować oraz znaleźć dla nich odpowiednie towarzystwo. Znajdźmy naszą ulubioną kwiatową grafikę i powieśmy ją na ścianie. A kiedy się nam znudzi, zamieńmy ją na inną, albo dodajmy obok niej kolejny kwiat. Co powiecie na cykl tulipanów – każdy w innym kolorze?


Inne tematy zdjęć

rurociąg hybryda sowa księżyc] Technik handlowiec Neon orchidea drewno spirale kolorowe paryż ilustracja