Plakaty mosty

Most to nie tylko imponująca budowla, ale także wspaniała metafora. Jako budowla łącząca dwa wcześniej rozdzielone brzegi, most jest symbolem porozumienia ponad podziałami, jedności i zgody. To bardzo przyjemne, prawda? Naturalnie, mosty często są także pięknymi konstrukcjami same w sobie: często są najbardziej rozpoznawalną budowlą danego miasta, wręcz jego wizytówką. Każdy, kto kupi nasz plakat Most Brookliński albo – równie popularny – plakat most San Francisco, może mieć pewność, że wybiera dekorację, której temat rozpoznawalny jest na pierwszy rzut oka. A to przecież tylko dwa z licznych „mostowych” plakatów, które znajdują się w naszym katalogu! Przeczytaj nasze porady, a dowiesz się, jak w łatwy i sprytny sposób wykorzystać plakat most do udekorowania wnętrza.
PRODUKTÓW: 437
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Mosty wiszące (na ścianach): plakat most we wnętrzu industrialnym i nie tylko

Od niepamiętnych czasów tym, co umożliwiało społeczeństwom – a nawet całym cywilizacjom – byt, przetrwanie i rozwój, był transport. To ze względu na transport oswajano zwierzęta, tworzono różnego rodzaju kluczowe wynalazki (w tym jeden z najważniejszych wynalazków w historii ludzkości: koło!) i opracowywano kolejne, coraz bardziej zaawansowane technologie. Wśród nich być może najważniejszą miał okazać się most. Tak, ten sam most, który wydaje się nam najnormalniejszą, najbardziej pospolitą rzeczą, zupełnie oklepanym elementem codziennego krajobrazu. To mosty pozwoliły naszym praprzodkom docierać w miejsca, które wcześniej były dla nich niedostępne, a do tego zaoszczędzały im niewyobrażalne mnóstwo czasu. Nie od razu były idealne, bo choć konstrukcja mostu wydaje się prosta – to tylko kładka przerzucona między dwoma brzegami – to stworzenie naprawdę skutecznej przeprawy mostowej jest niełatwym przedsięwzięciem. Czy wiecie, że do dzisiaj inżynieria mostów  uchodzi za najbardziej skomplikowaną, najbardziej wymagającą gałąź architektury? Serio! Każdy most jest małym (wielkim?) zwycięstwem człowieka nad fizyką, dlatego naprawdę warto je podziwiać. To co, komu plakat most?

Plakat most? Ale gdzie to w ogóle zawiesić?

Wydawałoby się, że plakaty z mostami to dosyć specyficzna dekoracja, pasująca może do jakiegoś biura architektonicznego albo, w niektórych przypadkach, do biura podróży, ale niekoniecznie już do typowo domowych wnętrz. Nic bardziej mylnego! Niejeden plakat most spośród tych, które możesz oglądać powyżej, będzie wprost wspaniałym – a na pewno zaskakującym i oryginalnym – uzupełnieniem aranżacji mieszkania! Duży plakat z widokiem na słynny most – może plakat Most Brookliński? - możesz zawiesić w salonie albo w sypialni urządzonych w nowoczesnym stylu. Jeżeli wybierzesz duży plakat, nie tylko będzie dobrze wyglądał, ale także zapewni Twojemu wnętrzu odrobinę optycznego powiększenia. Wzmocnisz ten efekt, wybierając taki wzór, na którym dany most sfotografowany został przez długość, z widokiem z jednego końca na drugi. Jeśli wybierzesz plakat most linowy w jakiejś egzotycznej, tropikalnej lokacji, to oprócz widoku na most zyskasz wspaniały, zielony akcent kolorystyczny!

Plakaty ze słynnymi mostami

Jeżeli we wnętrzu, które właśnie urządzasz, z różnych powodów chcesz przywołać atmosferę jakiegoś konkretnego miasta, zawieszenie w nim plakatu z charakterystycznym dla tego miejsca mostem – pod warunkiem, oczywiście, że jest to jakaś rzeczywiście znana budowla, na przykład plakat most San Francisco – jest jednym z najłatwiejszych sposobów na osiągnięcie tego efektu. Z Londynem kojarzy się Tower Bridge, z Nowym Jorkiem – Most Brookliński, z Pragą – Most Karola… Plakat most linowy sprawdzi się natomiast wszędzie tam, gdzie potrzebny jest powiew egzotyki! Tego rodzaju dekoracja to idealny pomysł, jeśli planujesz udekorować biuro podróży, szkołę językową albo siedzibę firmy prowadzącej międzynarodowe interesy.

Plakat most linowy jako dekoracja pokoju dziecka

Wspominaliśmy o wnętrzach firmowych oraz o takich, które udekorowane są w typowo „dorosłym”- industrialnym – stylu, a przecież plakaty z mostami mogą być bardzo wdzięczną ozdobą także pokoju dziecka! Plakat most linowy może Ci się przydać zwłaszcza wówczas, gdy planujesz stworzenie wystroju tematycznego, którego motywem przewodnim ma być dżungla: oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz taki, którego tło stanowią ostępy Puszczy Amazońskiej albo innej dżungli! Nasze plakaty drukujemy, wykorzystując innowacyjną technologię bezwonnego, całkowicie nietoksycznego druku lateksowego, dzięki czemu możesz zawieszać je nawet na ścianach pokoju bardzo małego dziecka, nie ryzykując, że dekoracja będzie wydzielać jakiegoś rodzaju szkodliwe opary.


Inne tematy zdjęć

szara krata książe pokoju flower pot wieżowce manhattan assassin cread Zabytkowe wioski Shirakawa-go ładowanie Rysunek