-55%
Jeszcze tylko

Plakaty architektura

Plakat architektura nowoczesna

Plakat architektura nowoczesna

Inspiruje Cię miasto i jego architektura? Jeśli tak, to nasza oferta plakatów z architektonicznymi motywami jest stworzona właśnie dla Ciebie!
Architektura to nieodłączny element naszego życia. Choć możemy nie zwracać na to uwagi to, czy mieszkamy w domu, bloku czy zabytkowej kamienicy i to, czy za oknem widzimy przepiękny wieżowiec czy rozpadający się hangar wpływa na nasz nastrój i samopoczucie. Plakat architektura jest znakomitym sposobem, aby zapewnić sobie dostęp do najpiękniejszych i najsławniejszych budowli i zabytków świata. Odpowiednio dobrany wzór dekoracji sprawi, że plakat architektoniczny stanie się zachwycającym uzupełnieniem każdej dekoratorskiej aranżacji. Starożytny zabytek, tętniące życiem centrum Nowego Jorku, romantyczne zaułki Paryża czy drapacze chmur przypominające Wieżę Babel – to wszystko i znacznie, znacznie więcej znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Sięgnij więc po plakaty czarno białe architektura lub energetyczne, kolorowe zdjęcia i stwórz zachwycającą aranżację swojego pokoju.
PRODUKTÓW: 653
Plakat architektura miasta nocą

Plakat architektura miasta nocą

Plakat z ilustracyjnym przedstawieniem architektury miasta nocą sprawdzi się w pokojach urządzonych w stylu skandynawskim.
Minimalistyczny plakat architektura

Minimalistyczny plakat architektura

Jeśli cenisz proste formy zarówno w architekturze, jak i wystroju wnętrz, postaw na nasz minimalistyczny plakat.
Plakat typy architektury

Plakat typy architektury

Jaki typ architektury podoba Ci się najbardziej? My przygotowaliśmy dla Ciebie niemal wszystkie na naszym plakacie!
Plakat architektura Chicago

Plakat architektura Chicago

Inspiruje Cię architektura USA? Powieś ilustrację Chicago na jednej ze ścian swojego pokoju!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat architektoniczna abstrakcja

Plakat architektoniczna abstrakcja

Wielbicielom nowoczesnego wystroju wnętrz i architektury polecamy nietuzinkowy plakat z architektoniczną abstrakcją.
Plakat ilustracja miasta

Plakat ilustracja miasta

Oryginalny plakat z architekturą miasta w postaci ilustracji sprawdzi się w domowym biurze lub jasnym salonie.
Zobacz zdjęcie
Czarno-biały plakat architektura

Czarno-biały plakat architektura

Monochromatyczny plakat z architekturą urozmaici aranżację jednocześnie nie przytłaczając wnętrza.
Plakat z wieżowcem

Plakat z wieżowcem

Plakat z drapaczem chmur będzie stanowił główny akcent wystroju i urozmaici monotonny salon.
Zobacz zdjęcie
Plakat architektura w ciemnych tonach

Plakat architektura w ciemnych tonach

Minimalistyczna ozdoba w postaci ciemnego plakatu z architekturą wpasuje się w nowoczesne, industrialne przestrzenie.
Plakat architektura miasta

Plakat architektura miasta

Plakaty z architekturą metropolii to uniwersalna i stylowa ozdoba salonu.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat architektura do biura

Plakat architektura do biura

Jeśli szukasz neutralnej i stylowej ozdoby biura, postaw na plakat z architektonicznym motywem.
Plakat architektoniczny szkic

Plakat architektoniczny szkic

Plakat przypominający szkic architekta wprowadzi w pomieszczeniu artystyczny klimat.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Plakat architektoniczny – doskonałe świadectwo ludzkich możliwości

Architektura jest znakomitym papierkiem lakmusowym ludzkich możliwości i technicznych osiągnięć. Śledząc jej rozwój możemy obserwować zmiany i tendencje jakie następowały po sobie w kolejnych epokach naszej historii. Plakat architektura ukazujący ciężkie, masywne budowle romańskie jest naszym pierwszym przystankiem. Później wędrujemy przez strzeliste, zapierające dech w piersiach gotyckie katedry. Następnie naszym oczom jawią się klasyczne, renesansowe pałace wzorowane na antycznych budynkach użyteczności publicznej. Idąc dalej, w ofercie naszego sklepu znajdujemy plakat architektoniczny z barokowymi fasadami kościołów, modernistycznymi gmachami i nowoczesnymi wieżowcami ze stali i szkła. Różnorodność światowego budownictwa sprawia, że plakat architektura jest jednym z ciekawszych i, wydaje się, najbardziej uniwersalnych pomysłów na dekorację wnętrza.

Od Wieży Babel do Taipei 101 - plakat architektura i marzenia o niemożliwym

Ludzie od początku dziejów marzyli o tym aby wzbić się w powietrze i zbudować konstrukcję tak wysoką, by móc dosięgnąć Boga. I choć biblijna Wieża Babel nie przetrwała, to w XX w. ludzie osiągnęli takie możliwości techniczne, że coraz wyższe wieżowce znalazły się w zasięgu ich ręki. Plakat architektura prezentujący najwyższe drapacze chmur sprawdzi się zarówno w minimalistycznie urządzonym salonie, w pokoju nastolatka, jak i w służbowym biurze. Szczególnie imponująco prezentuje się Taipei 101 – najwyższy budynek świata znajdujący się na Tajwanie i mierzący ponad pół kilometra wysokości. Nas zachwyca w nocnej wersji, kiedy to rozświetlony tysiącem świateł odcina się na tle granatowego nieba. W nastrojowej sypialni będzie się jednak o wiele lepiej prezentował o wschodzie słońca, gdy niebo skapane jest w pastelowych odcieniach chmur.

Gotycka katedra w XXI w., czyli czarno-biały plakat architektura w industrialnym wnętrzu

Średniowieczna gotycka architektura sakralna zachwyca swoim rozmachem. Jej wysokość, strzeliste łuki i niebotycznych rozmiarów szklane witraże do dziś zachwycają swoim kunsztem i techniczną precyzją. Jeśli lubisz łączyć style i z pozoru niepasujące do siebie elementy, to plakat architektura przedstawiający katedrę Notre Dame lub katedrę w Canterbury zawieszony w industrialnym wnętrzu będzie zachwycającym połączeniem przeszłości i teraźniejszości. Aby podkreślić charakter średniowiecznych witraży zdecyduj się na kolorowy plakat architektoniczny, który ożywi wnętrze i będzie interesującym akcentem barwnym. Z kolei w monochromatycznej wersji świetnie będą się prezentować minimalistyczne plakaty  architektura z przedstawieniem klasycznych, greckich i włoskich ruin.

Spacer po Paryżu czy przejazd nowojorską taksówką - plakat architektoniczny z motywem śródmieścia

Każde miasto charakteryzuje się swoim wyjątkowym, unikalnym klimatem. W jednym pędzimy na złamanie karku dając się ponieść aurze pośpiechu i uciekającego czasu, w innym krążymy bez celu oglądając ciche zaułki i zabytkowe budowle. Plakat architektura przedstawiający wąskie, malownicze uliczki Paryża, Rzymu czy Dubrownika przypadnie do gustu miłośnikom spokojnego życia i klasycznych, nastrojowych wnętrz. Przedstawienie włoskiego Koloseum czy paryskiego Luwru będzie się znakomicie komponować w salonie pełnym drogocennych antyków lub współczesnych mebli stylizowanych na zabytkowe. Z kolei plakaty czarno-białe architektura ukazujące tętniące życiem ulice Nowego Jorku pokochają wszyscy fani wielkomiejskiego życia. Taka dekoracja prezentuje się niezwykle interesująco, gdy monochromatyczna kompozycja urozmaicona jest jednym, wyrazistym akcentem barwnym, który dynamizuje i ożywia przedstawienie.


Inne tematy zdjęć

plakaty grunge nadbrzeże kosz plaża Saint Georges retro Grobowiec tracki z Kazanłyku ryby morskie stara mapa afryki