-48%
Jeszcze tylko

Plakaty kontynenty

Plakat kontynenty: Ameryka Południowa

Plakat kontynenty: Ameryka Południowa

Jeśli Twoim kolejnym wakacyjnym marzeniem jest podróż do Ameryki Południowej to powieś nasz plakat w centralnym punkcie salonu, by nie zapomnieć realizacji tego planu!

Podróże małe i duże - kto ich nie kocha? Większość z nas uwielbia zwiedzać świat, i to wcale niekoniecznie przeciwległą półkulę. Coś ciekawego można znaleźć przecież także tuż za przysłowiowym rogiem - w sąsiedniej miejscowości, województwie lub kraju. Kiedy raz zaczniemy już jednak podróżować, z pewnością szybko okaże się, że najbliższa okolica to dla nas za mało i chcielibyśmy zobaczyć coś więcej - coś, co jest egzotyczne, nieznane i zapiera dech w piersiach już od pierwszego wejrzenia. I właśnie dla takich osób, którym odkryć zawsze jest mało, przygotowaliśmy niezwykłe plakaty o kontynentach. A jak wszyscy wiemy, dom udekorowany zgodnie z tym, co mówi nam serce, to przecież najlepszy dom!

PRODUKTÓW: 397
Plakat kontynent afrykański

Plakat kontynent afrykański

Czarno-biały plakat z przewrotnym napisem doskonale zobrazuje Twoje podróżnicze zainteresowania.
Plakat terytorium Australii

Plakat terytorium Australii

Grafika z terytorium Australii pasuje np. do salonu podróżnika lub do sali konferencyjnej międzynarodowej firmy.
Plakat Europa nocą

Plakat Europa nocą

By podkreślić międzynarodowy charakter restauracji, udekoruj ją plakatem z wybranym kontynentem.
Plakat kontynent do salonu

Plakat kontynent do salonu

Plakat z kontynentem nie musi kojarzyć się z nudnymi lekcjami geografii! Z powodzeniem będzie główną ozdobą Twojego salonu!
Plakat czarno-biała Azja

Plakat czarno-biała Azja

Co powiesz na plakat z mapą Azji w klimacie vintage? Dzięki niemu będziesz bliżej miejsc, które pragniesz odkryć!
Plakat kontynenty: życie w Afryce

Plakat kontynenty: życie w Afryce

Plakat z kontynentem afrykańskim odzwierciedli Twoją pasję do podróży i jednocześnie będzie niebanalną ozdobą salonu.
Zobacz zdjęcie
Plakat kontynent geometryczny

Plakat kontynent geometryczny

Plakat z kontynentami będzie stanowił fantastyczne uzupełnienie nowoczesnej aranżacji mieszkania.
Plakat Azja z flagami państwa

Plakat Azja z flagami państwa

Taki plakat sprawdzi się np. w biurze, które prowadzi swoje interesy w państwach azjatyckich,
Plakat symbole Australii

Plakat symbole Australii

Powieś nasz kolorowy plakat w pokoju dziecka, a na pewno rozbudzisz w nim ciekawość świata.
Plakat kontynenty: Afryka

Plakat kontynenty: Afryka

Kolorowy design idealnie podkreśla różnorodność Afryki i jest doskonałym sposobem na ożywienie wnętrza,
Zobacz zdjęcie
Plakat kraje obu Ameryk

Plakat kraje obu Ameryk

Jeśli Twoje podróże skupiają się na Europie to może czas wybrać się dalej? Plakat z państwami pomoże wybrać Ci kolejną destynację!
Plakat kontynent europejski

Plakat kontynent europejski

W domu prawdziwego Europejczyka nie powinno zabraknąć europejskich akcentów, takich jak mapa z krajami.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Plakat kontynenty do sypialni - by w snach odkrywać świat!

Nie trzeba być odkrywcą Ameryki, żeby wiedzieć, że sypialnia to pomieszczenie o wyjątkowym charakterze. To właśnie tam oddajemy się przecież wypoczynkowi, wpadając w ramiona słodkiego snu, który otula nas niczym miękka kołderka. Plakat o kontynencie w sypialni może być niesamowicie trafioną ozdobą, która - gdy wtuleni w poduszkę będziemy zamykać oczy - pozwoli nam przenieść się w wymarzone miejsca i snuć senne fantazje o podróżach. W Redro jest ogromny wybór plakatów z tym motywem, dzięki czemu z łatwością wybierzemy grafikę dla siebie i dopasujemy ją do wystroju naszej sypialni.

  • Plakat kontynenty może przedstawiać zarówno estetyczną mapę, jak i rozmaite zakątki świata czy designerskie napisy z nazwami różnych zakątków Ziemi. Ta ogromna różnorodność powyższych propozycji sprawi, że każdy może dopasować plakat o kontynencie do stylu swojej sypialni.
  • Plakaty z napisami świetnie sprawdzą się w pomieszczeniu urządzonym na wzór modernistyczny, podczas gdy grafiki z mapą idealnie będą prezentować się zarówno w sypialni retro, jak i nowoczesnej.
  • A plakaty przedstawiające najpiękniejsze zakątki świata? Cóż, w ich przypadku mamy całkowitą dowolność, bo są to zdecydowanie najbardziej uniwersalne ozdoby ścienne, wprost idealne dla każdego podróżnika.

Plakat kontynenty w pokoju młodzieżowym

Bycie nastolatkiem to cudowny czas. Jako rodzice ludzi wchodzących w dorosłe życie powinniśmy szczególnie o tym pamiętać i na każdym kroku starać się rozbudzać w młodych jakąś pasję. Może będą nią właśnie podróże? Plakaty o kontynentach mogą być tutaj szczególnie przydatne - w końcu co może mieć większą i bardziej praktyczną wartość edukacyjną, niż zwiedzanie świata i zdobywanie wiedzy na temat różnych kultur?

W pokoju młodzieżowym najlepiej sprawdzi się designerski, kolorowy plakat kontynenty, nawiązujący do miejsca, do którego nasz nastolatek chciałby najbardziej pojechać. Może są to Stany Zjednoczone, a może Japonia, Indie lub Bliski Wschód? Z plakatami Redro, każde wnętrze można tematycznie ozdobić! By jeszcze bardziej zachęcić nastolatka do odkrywania podróżniczej pasji, warto umieścić w jego pokoju także globus, mapy i inne ciekawe dodatki bezpośrednio związane z odkrywaniem świata. Plakaty o kontynentach będą tutaj idealnym uzupełnieniem!

Salon w domu podróżnika, czyli wyjątkowe plakaty w wyjątkowym miejscu

Plakaty z motywem kontynentów będą się także świetnie nadawały do pokoju dziennego. To przecież miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu! Koniecznie powinniśmy więc sprawić, żeby wyglądało ono wzorowo. Co może nam w tym pomóc? Z pewnością niezastąpiony będzie tutaj plakat kontynenty! Aranżacja z dodatkiem takiej ozdoby najlepiej będzie prezentować się, jeśli wyeksponujemy plakat w jakimś widocznym miejscu - np. w centralnym punkcie salonu.

Plakat z kontynentami warto także dopasować do kolorystyki panującej w salonie. Przykładowo, jeżeli niektóre ze ścian są brązowe, grafika w tym samym kolorze świetnie będzie prezentowała się na innej ścianie na zasadzie kontrastu. Wielu z nas, urządzając salon, preferuje jednak biel - ale spokojnie, do tej barwy, plakaty z motywem kontynentów także idealnie pasują! Poza tym, dobrze byłoby postarać się o “podróżniczą” aranżację w całym mieszkaniu - wystarczy kilka subtelnych elementów, by podkreślić nasze zamiłowanie do zwiedzania świata. Mogą to być pamiątki z podróży, nasze zdjęcia w najciekawszych miejscach, mapa z zaznaczonymi markerem punktami (“tu chciałbym jeszcze pojechać”), albo, tak jak w przypadku pokoju młodzieżowego - globus. Ważne, byśmy wykrzyczeli całemu światu, że zwiedzanie to nasza pasja i nie spoczniemy, póki nie zobaczymy (prawie) wszystkiego.


Inne tematy zdjęć

ostrosłup dog frisbee brytania wanilia i kawa Morze Szkockie prędkość zegar samochód removing białe okno w lesie oknem