-48%
Jeszcze tylko

Fototapety do pizzerii

Pizza to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych fast foodów świata. Zamawiamy ją na imprezy, spotkania ze znajomymi, maratony filmowe, a nawet na romantyczne wieczory z drugą połówką. Lokale posiadające w swojej ofercie ten włoski specjał napotkać można zarówno w centrum wielkich miast, jak i w pobliżu turystycznych atrakcji. Duża popularność oznacza jednak dużą konkurencję. Właściciele lokalów muszą więc przyciągać klientów nie tylko świetnym jedzeniem, ale także oryginalnym wystrojem. W osiągnięciu tego drugiego zdecydowanie pomogą fototapety do pizzerii. Odpowiednio wykorzystane, stanowią sprawdzony sposób na atrakcyjny i estetyczny wygląd wnętrza.

PRODUKTÓW: 33
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
 
 
 

Oryginalne fototapety: pizza w nietypowych kształtach

Każdy kto zajmuje się pracą z klientem i zarządza własną firmą wie, że czasem aby się wybić, trzeba po prostu postawić na oryginalny pomysł. Zasada ta świetnie sprawdza się w gastronomii, zwłaszcza w przypadku dania tak popularnego i dobrze znanego jak pizza. Okrągłą jej wersję znają przecież wszyscy, dlatego inne kształty mogą tu odegrać niebagatelną rolę i stać się charakterystycznym znakiem rozpoznawczym. Dlatego też, jeśli nasz lokal specjalizuje się w nietypowej odmianie pizzy, warto podkreślić to za pomocą zdobiących wnętrze fototapet. Pizza o różnych kształtach – proszę bardzo!

  • Pizza kwadratowa – na pewno dużo trudniej pokroić ją na standardowe trójkąty (nie jest to jednak niemożliwe), za to świetnie pasuje do kartonowego opakowania. Tego typu kształt kojarzy się też z pizzą domową (często pieczoną na tradycyjnych blachach domowych piekarników), co może przyciągnąć klientów lubiących prostotę.
  • Pizza serce – romantyczna, idealna na obiad z drugą połówką wersja włoskiego przysmaku. Świetnie sprawdzi się także w roli zdobiącej lokal fototapety. Pizza w kształcie serca subtelnie podkreśli naszą miłość do tego dania i będzie dla klientów sugestią, że w lokalu wszystko przyrządzane jest z najwyższą starannością oraz uczuciem.
  • Pizza prostokątna – choć ten wariant wymaga odpowiednio dużego pieca i robionych pod wymiar kartonowych opakowań, to jest jednak świetną opcją na imprezy lub spotkania w większym gronie (głodnych!) znajomych. Wizerunek prostokątnej pizzy w formie naściennej dekoracji będzie informacją, iż w lokalu można złożyć właśnie takie, mniej standardowe zamówienie.
  • Pizza calzone – zwana czasem „pizzą-pierogiem”. To jedyny niestandardowy kształt, który pozostaje zgodny z włoską tradycją. Dzięki zwinięciu ciasta i zamknięciu jego brzegów, tego typu pizzę można łatwo jeść w biegu, na przykład podczas drogi do pracy. Jeżeli więc nasz lokal specjalizuje się w zamówieniach na wynos, to fototapeta z calzone może być dobrym pomysłem.
  • Pizza „ameba” –  to pizza najprościej mówiąc bezkształtna. Zrobienie czegoś takiego nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi – wystarczy nierówne rozwałkowanie ciasta, posypanie go wybranymi składnikami i upieczenie. Być może to właśnie taki „potworek” skradnie serca klientów?

Rysunkowe fototapety do pizzerii

Wybierając fototapety do pizzerii, warto rozważyć także wzory rysunkowe lub komiksowe. W przeciwieństwie do zdjęć, które mogą niekiedy wydawać się dość banalne, kolorowe grafiki są nowoczesne, modne i zawsze świetnie się prezentują. Skutecznie sprawią też, że pizzeria nabierze młodzieżowego, luźnego stylu. To jakie wzory wybierzemy, będzie oczywiście zależało od naszego pomysłu na cały lokal. Ciekawym pomysłem wykorzystującym fototapety do pizzerii jest między innymi ozdobienie jednej ze ścian grafiką przedstawiającą kawałki pizzy z różnymi dodatkami. Jeśli dysponujemy odpowiednio dużym wnętrzem, możemy zdecydować się też na wypisanie na ścianie dostępnego menu (albo przynajmniej kilku najpopularniejszych pozycji) z graficznym przedstawieniem każdej pizzy.

Fototapety do pizzerii – artystyczne zdjęcia

Grafiki, choć bez wątpienia świetnie wyglądają, to nie pasują jednak do każdego wnętrza. Miejsca nieco bardziej elegancie, specjalizujące się we włoskiej kuchni, dużo zyskają jeśli ozdobimy je pięknym, profesjonalnym zdjęciem. A wśród dostępnych w naszym sklepie fototapet do pizzerii nie brakuje także i tego rodzaju dekoracji. Ciekawą opcją będzie na przykład klasyczny wzór przedstawiający stół z desek oraz leżące na nim tradycyjne, włoskie składniki. Innym pomysłem może być zdjęcie stojących obok siebie kilku potraw w różnych rozmiarach, z kolorowymi dodatkami. Dobry wybór stanowią również zdjęcia czarno-białe, przyciągające uwagę artystycznym smakiem i nietypowym podejściem do tematu.


Inne tematy zdjęć

podekscytowany chicago downtown Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego miotła Scrabble arkusz kalkulacyjny stare okno ÖAF