-48%
Jeszcze tylko

Obrazy most

Obraz most w San Francisco

Obraz most w San Francisco

Obraz most Golden Gate podkreśli nowoczesny charakter stylizacji salonu lub przestrzennego loftu.

Najpiękniejsze konstrukcje architektoniczne na obrazach – widok Brooklyn Bridge i Golden Gate robi wrażenie! Obrazy mosty to seria interesujących grafik, z pomocą których odświeżymy klasyczną lub nowoczesną aranżację wnętrza.  Duże obrazy mostów linowych mogą stanowić główną dekorację przestrzeni, optycznie ją otwierając. Ciekawą propozycję stanowi kompozycja zbudowana z kilku różnej wielkości obrazów mostów. Taki układ najczęściej pojawia się w przedpokoju. Obrazy mosty linowe, romantyczne kładki oraz słynne mosty Wenecji, mogą pojawić się w wielu estetykach: czarno-białej, w sepii, bądź stylizowanej na malarstwo impresjonistyczne lub akwarelę. Która interpretacja jest Waszą ulubioną?

PRODUKTÓW: 34
Obraz Brooklyn Bridge

Obraz Brooklyn Bridge

Dekorując wnętrze w stylu industrial, zdecydujmy się na obrazy z architektonicznymi inspiracjami.
Obraz most 3D

Obraz most 3D

Obraz z przestrzennym motywem pozwala na uzyskanie ciekawej kompozycji we wnętrzu. Efekt 3D grafiki optycznie powiększy pokój.
Obraz most do salonu

Obraz most do salonu

Duży obraz powieszony na ścianie za sofą przyciąga uwagę, stanowiąc centralny punkt stylizacji pomieszczenia.
Obraz most drewniany

Obraz most drewniany

Romantyczne wnętrze udekorujemy za pomocą delikatnego akcentu. Obraz z drewnianą kładką to propozycja do rustykalnego salonu.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz most jesienią

Obraz most jesienią

Jesienny krajobraz wnosi do wnętrza dużą dawkę ciepłych kolorów, dzięki którym przestrzeń staje się bardziej przytulna.
Obraz most w Budapeszcie

Obraz most w Budapeszcie

Chaos kontrolowany - spójną kompozycję wnętrza zagwarantuje nam wybór klasycznych motywów dekoracyjnych.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz most: efekt przestrzenny

Obraz most: efekt przestrzenny

Duży obraz optycznie otworzy wnętrze, dlatego proponujemy go do małych przestrzeni zaaranżowanych w stylu nowoczesnym.
Obraz Tower Bridge w Londynie

Obraz Tower Bridge w Londynie

Obraz z Tower Bridge doda wdzięku stylizacji pokoju nastolatka. Można umieścić go także w klasie językowej.
Zobacz zdjęcie
Obraz most i miasto

Obraz most i miasto

Jeśli chcielibyście odświeżyć wygląd klasycznie zaaranżowanego salonu, na jednej ze ścian powieście tryptyk z panoramą miasta.
Obraz most krajobraz nocą

Obraz most krajobraz nocą

Nowoczesny obraz spodoba się miłośnikom minimalizmu. Warto powiesić go w pracowni artystycznej, bądź w domowym biurze.
Zobacz zdjęcie

Dekoracyjne obrazy mostów

Największe mosty świata prezentują się spektakularnie! Trudno przejść obojętnie obok pocztówkowych widoków Tower Bridge, Brooklyn Bridge, Golden Gate, czy Helix Bridge. Nowoczesność przeplata się z tradycją, a konstrukcje takie jak choćby Puente del Malamillio w Sewilli stanowią charakterystyczny punkt miasta i jedną z największych atrakcji całego kraju. Obrazy mostów to alternatywa dla innych architektonicznych inspiracji. Uwielbiamy podziwiać Wieżę Elffla, ale czy krajobraz zachodzącego słońca nad Golden Gate jest mniej intrygujący? Obrazy mostów linowych we mgle zastąpią klasyczne pejzaże miast oraz górskie widoki, którymi  tak chętnie ozdabiamy wnętrza salonów i biur.

Stylowy obraz: mostek, most, a może drewniana kładka?

Na obrazach mostów mogą znaleźć się nie tylko słynne konstrukcje. Warto poszukać takich miejsc, które zapierają dech w piersi i jednocześnie skrywają wiele tajemnic. Do takich fascynujących i tajemniczych konstrukcji zaliczany jest irlandzki Carrick-A-Rede, wtopiony w górski krajobraz na wysokości 30 metrów nad poziomem morza. Fani tropikalnych klimatów zachwycą się wąskim mostkiem Loboc na Filipinach. Przecinający gęste lasy dżungli nazywany jest „mostem do raju” – przedostając się na drugą stronę kładki naszym oczom ukazuje się zjawiskowy krajobraz, barwne kwiaty i olśniewające kaskady wód. Może taki widok znajdzie się na ścianie w Waszym salonie? Bez względu na to, czy wybierzecie obraz mostu linowego, czy może zabytkowej konstrukcji ze stali, Wasze cztery kąty z pewnością nabiorą oryginalnego wyglądu!

Romantyczny detal w przestrzeni 

„Miastem Mostów” nazywana jest Wenecja, w granicach której znajduje się około 400 wiszących kładek. Wystarczy spojrzeć na zabytkowy Most Rialto albo maleńki, aczkolwiek bogaty w historie Most Westchnień, by poczuć romantyczną atmosferę tego włoskiego miasta. Obraz mostek Wenecji to propozycja do rustykalnej sypialni, a także każdego innego wnętrza utrzymanego w estetyce prowansalskiej lub folk. Weneckie inspiracje w oryginalnym wydaniu! Miejski krajobraz ścienny wkomponujemy w przestrzeń, w której znajdują się printy kwiatowe (np. na obiciach mebli i na dywanie), geometryczne i delikatne abstrakcje. Obrazami mostów możemy udekorować również wnętrze klimatycznej kawiarni. 

Podróż do wielkiego miasta: obraz Most Brookliński

Surowa aranżacja w minimalistycznym tonie nie obejdzie się bez dynamicznych dodatków. Postarajmy się, by we wnętrzu  znalazł się chociaż jeden mocny element graficzny - na przykład obraz mostu linowego. Nie musimy decydować się na barwne motywy – wielbiciele monochromu mogą udekorować przestrzeń, wykorzystując obraz mostek w czerni i bieli. Na uwagę zasługują masywne grafiki ścienne z widokiem nowoczesnych konstrukcji, np. obrazy Most Brookliński i Golden Gate. Obie konstrukcje uważane są za symbole Stanów Zjednoczonych. 

  • Obraz mostu Golden Gate zawieszony na ścianie w biurze uzupełni przestrzeń, w której dominuje drewno, metal i szkło.
  • Obraz na płótnie może znaleźć się np. w pokoju młodzieżowym lub w bistro. Wielkomiejskie inspiracje są tam mile widziane.

Jeśli do tej pory pod uwagę braliście wyłącznie dekoracje ścienne z panoramami miast lub naturalnymi krajobrazami, chcemy przekonać Was do nowatorskiego spojrzenia – obrazy zgromadzone w aktualnej galerii stanowią ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników oryginalnych rozwiązań w przestrzeni mieszkalnej. Świetnie sprawdzą się też na ścianie w nowoczesnej restauracji lub klubie. Kolorystyka i dynamika printów pozwala na dowolne manipulowanie chrakaterem przestrzeni - od surowego minimalizmu po romantyczny, ciepły eklektyzm. 


Inne tematy zdjęć

motyl ilustracje ocet winny Edinburgh  Okoń Morze Wschodniosyberyjskie Morze Tyrreńskie sok pomarańczowy quadrupede