Plakaty do salonu

Dzisiejsze salony wyposażone są w dość podobny sposób. Wygodna sofa plus ława ze sprzętem RTV znajduje się praktycznie w każdym pokoju dziennym. Aby dodać charakteru standardowemu wnętrzu i wyróżnić go na tle innych, warto pomyśleć o umieszczeniu w nim plakatów na ścianę. Salon ozdobiony widokiem ulubionych zakątków świata albo plakatem z motywem roślinnym lub też pięknym portretem odzwierciedli upodobania jego mieszkańców. Do pokoju dziennego zastosować można dowolny wzorów z szerokiej gamy motywów dostępnych w naszym sklepie w różnych formatach, takich jak obraz, naklejka, fototapety i plakaty do salonu.
PRODUKTÓW: 300
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Pomysł na nowoczesny salon – plakaty ścienne

KwiatyMarzysz o nowoczesnej stylizacji swojego salonu, ale nie masz pojęcia, czym zaskoczyć rodzinę i przyjaciół? Nie musisz decydować się na przeprowadzanie remontu, ani wycieczkę do sklepu meblowego w poszukiwaniu nowego wyposażenia pokoju. Wystarczy jeden mocny akcent. Na przykład plakat ścienny. Choć mogłoby się wydawać, że tego typu grafika zarezerwowana jest dla studentów i lokatorów małych kawalerek, to gwarantujemy, iż plakat idealnie sprawdzi się właśnie w salonie. Dlaczego? Po pierwsze, plakaty ścienne marki Redro charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Nadruki wykonywane są przez profesjonalistów. Oferujemy kolorowe, jak i czarno-białe grafiki. Tusze, których używamy, są całkowicie nietoksyczne i bezwonne. Po otrzymaniu przesyłki, możesz od razu powiesić taki plakat na ścianie swojego wnętrza! Kolejną zaletą takich dekoracji, jest ich oryginalność. Zakładamy, że żadna zazdrosna sąsiadka nie odważyła się na to, by powiesić plakat właśnie w centralnym miejscu domu. A warto, bo efekt jest naprawdę piorunujący! Plakat z powodzeniem zastąpi obraz. Co ważne, jest od niego lżejszy. Wygląd i forma takiego elementu, pozytywnie wpłynie na wydźwięk całości stylizacji. Nawet, gdy nasz salon jest mały, możemy zdecydować się na ozdobienie go plakatem, który w żaden sposób nie przytłoczy przestrzeni. Wręcz przeciwnie – dobierając odpowiednią grafikę (najlepiej w jasnych kolorach), odciążymy aranżację. Plakaty ścienne to obecnie gorący trend wnętrzarski, proponowany przez designerów na każdym kontynencie. W minimalistycznym salonie sprawdzi się efektowna typografia, albo fotografia makro. Pokój utrzymany w stylu klasycznym, ożywimy grafiką w intensywnych kolorach. Plakat to również wspaniała i nieco zaskakująca alternatywa dla reprodukcji obrazów. Niektórzy uważają, że reprodukcje dzieł sztuki wyglądają tandetnie. Przenosząc je na plakat uzyskamy pozytywny efekt – zamierzoną zabawę konwencją. Dzięki plakatom, z przymrużeniem oka spojrzymy na dzieła Andy’ego Warhola, bądź Vincenta van Gogha. I co najważniejsze – stworzymy stylowe wnętrze!

Postaw na mocny akcent w swoim salonie!

DrzewoJeśli jeden element jest w stanie wpłynąć na wygląd pomieszczenia w istotny sposób, to zapewne jest to dekoracja ścienna. Możemy rozważać zakup obrazu, jednak chcąc uzyskać w salonie nowoczesny i świeży efekt, pomyślmy nad plakatami ściennymi. Są ciekawe, stylowe i niebanalne. A marka Redro proponuje tysiące grafik przeznaczonych właśnie do przestrzeni salonowych! Możecie wybierać spośród wysokojakościowych fotografii, rysunków, kreatywnych grafik komputerowych oraz typografii. Motyw, który znajdzie się na plakacie, zależy wyłącznie od Waszego gustu. Obok zupełnie szalonych plakatów – wariacji optycznych, zabawnych haseł, kolorowych szkiców – znajdują się także eleganckie wersje tej ściennej dekoracji. Nie trzeba decydować się na plakat z motywem zaczerpniętym z pop-art. Możemy postawić na oryginalny, aczkolwiek subtelny detal. W niemal każdym salonie zaaranżowanym w typie klasycznym, tradycyjnym, swoje miejsce znajdą grafiki z motywami naturalnymi. To na przykład fotografie kwiatów, romantyczne pejzaże, klimatyczne krajobrazy oraz zdjęcia intrygujących kulturowo miejsc. Plakat, na którym widnieje konstrukcja Mostu Brooklyńskiego, wpisze się w monochromatyczną stylizację przestrzeni. Chcąc lekko ożywić salon i dodać mu pozytywnej energii jednocześnie nie szalejąc z deseniami, warto skupić się na grafikach inspirowanych sztuką. Mogą to być reprodukcje dzieł Picassa, tematy retro i vintage, albo eleganckie akwarele. Motywy typowe dla salonu, lecz ujęte w nowoczesnej formie plakatu, na pewno podniosą walory estetyczne miejsca, w którym się znajdą. Prawdziwym fenomenem wydają się być typografie – nawet czarno-białe napisy uwypuklą charakter przestrzeni. Plakat – tak samo jak obraz – może być elegancki i gustowny, ale też szalony i zabawny. Minimalistyczne i chłodne pomieszczenie nabiera pozytywnego klimatu, właśnie dzięki plakatom. Tradycyjny pokój, w którym powiesimy grafikę z motywem folklorystycznym, natychmiast zyska nową energię. Stanie się nieoczywisty, intrygujący i pełen pasji. Plakat – jeden mocny akcent, a zmienia tak wiele!


Inne tematy zdjęć

Namibia Malangutti Sar Ułamek egipski western Cape Las Vegas Club fryzjer meski szara biel Prague