-48%
Jeszcze tylko

Fototapety fitness club

Idąc na siłownię powinniśmy się skupić na naszym głównym celu, czyli zgubieniu zbędnych kilogramów i wyćwiczeniu mięśni. Warto jednak pamiętać, że odpowiednio urządzone miejsce może nam pomóc w realizacji wyznaczonego zadania. Fototapety do fitness klubu to znakomity sposób, aby przemienić zwykłe pomieszczenie w stylową i klimatyczną salę. Zdjęcia wysportowanych sylwetek i uśmiechniętych, ćwiczących ludzi będą znakomitą motywacją do podejmowania kolejnych trudów. Fototapeta 3D fitness to także doskonały sposób, aby optycznie powiększyć niewielką salę, czyniąc ją bardziej przestronną. Dużym zainteresowaniem cieszą się również tapety fitness z motywującymi hasłami, które będą Cię zagrzewać do ćwiczeń niczym osobisty trener.
PRODUKTÓW: 52
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Wysportowane ciało i piękny uśmiech - fototapeta fitness pierwszym krokiem do zdrowej sylwetki

Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego o wiele lepiej i szybciej reagujemy na obrazy niż słowa. To waśnie dlatego magazyny o tematyce fitness pełne są kolorowych zdjęć, które mocniej zapadają nam w pamięć, niż artykuł, który przeczytamy. Przy natłoku informacji, z jakim codziennie musimy się mierzyć, to prosty i sugestywny obraz ma większą siłę przekazu. Fototapety do fitness klubu przedstawiające uśmiechniętych, wysportowanych ludzi sprawią, że od razu zapragniemy znaleźć się na ich miejscu. Wiemy, że ćwiczenia to wielki wysiłek. Jednak odpowiednie ukazanie tematu sprawi, że skupimy się na pozytywnych, a nie negatywnych stronach. Tapety fitness hd z kobietą biegnącą na bieżni, mężczyzną podnoszącym sztangi lub parą wykonującą wspólne ćwiczenia będą znakomitym tłem dla podejmowanego przez nas wysiłku. Jeśli tylko opadniemy z sił lub zechcemy się poddać, fototapeta 3D fitness przypomni nam, do czego dążymy.

Od patrzenia do działania - fototapeta 3D fitness z ćwiczeniami

Nie wszyscy decydują się na zatrudnienie osobistego trenera. Większość z nas wykupuje karnet na siłownię i podejmuje samodzielne próby usystematyzowania ćwiczeń, aby były nie tylko ciekawe, ale także efektywne. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób mogą być fototapety do fitness klubu, które za pomocą prostych, ale czytelnych piktogramów prezentują kolejne rodzaje ćwiczeń jakie należy wykonywać. Odpowiednio zestawione i zbilansowane zadania sprawią, że powtarzane ćwiczenia się nie znudzą, a my rozciągniemy równomiernie wszystkie nasze najważniejsze mięśnie. Fototapeta fitness z przykładowym zestawem ćwiczeń to także świetny sposób na utrwalenie sobie sekwencji, które później możemy powtarzać w domu. Jeśli masz wzrokową pamięć, szybko zakodujesz sobie kolejne zadania i bez kłopotu odtworzysz je w domowym zaciszu.

Fototapeta z palmami

Motywujące tapety fitness, czyli bez pracy nie ma kołaczy

Powiedzieliśmy, że większość z nas jest wzrokowcami i lepiej zapamiętuje obrazki, niż słowa. To prawda. Jednak proste i chwytliwe hasła działają podobnie jak ilustracje. Dlatego naszą kolejną propozycją są tapety fitness z motywującymi cytatami. Powtarzane jak mantra spełnią rolę magicznego zaklęcia, które ułatwi nam realizację naszych celów. The best way to get something done is to begin, Dreams don’t work unless you do, Every new day is another chance to change your life – to tylko kilka z naszych propozycji, które będą znakomicie zagrzewać do ćwiczeń. Wybierz przejrzysty napis, który już z daleka będzie łatwy do odczytania. Idealnie jest, gdy fototapeta fitness zawiera tylko kilka słów prostych do zapamiętania i powtórzenia – wtedy najlepiej spełni swoją rolę.

Mata, piłka i sztangi - fototapeta 3D fitness ze specjalistycznym sprzętem

Wśród najbardziej popularnych wzorów znajdują się przede wszystkim fototapety do fitness klubu z przedstawieniem ćwiczących osób. Jeśli jednak sala, którą urządzasz jest niewielka i nie chcesz jej dodatkowo pomniejszyć, lepszym rozwiązaniem okaże się minimalistyczna w wyrazie fototapeta fitness przedstawiająca specjalistyczne sprzęty. Mogą to być sztangi, zrolowane maty do jogi, ciężarki, piłki do ćwiczeń czy sportowe buty. Jeśli chcesz optycznie powiększyć przestrzeń, wybierz wzór, który prezentuje wymienione powyżej przedmioty na tle jasnej, przestronnej sali o dużych oknach. Wybranie tapety fitness hd o jak najbardziej zbliżonym wyglądzie do naszej sali sprawi, że przejście między rzeczywistością a trójwymiarowym przedstawieniem na ścianie będzie praktycznie niezauważalne, co spotęguje efekt powiększenia metrażu.


Inne tematy zdjęć

marokańskie mozaiki Koszykówka kot syberyjski Kołatka ulica w jerozolimie sciany toskania Sopot Pierwiastek kwadratowy z 2