-48%
Jeszcze tylko

Tapety natura

Tapeta kolorowe kwiaty retro

Tapeta kolorowe kwiaty retro

Stylowa tapeta z motywem kwiatów retro kontrastuje z nowoczesnymi meblami w salonie, tworząc ciekawy efekt aranżacyjny.
Dekoracje inspirowane naturą to coś, co pojawia się w każdym domu, niezależnie od stylu aranżacji, ani nawet zakątka świata. W swoich domach wieszamy więc obrazki ze zwierzętami, tapety przedstawiające zapierające dech w piersiach pejzaże czy fotografie najbliższych na tle morza, gór i zielonego lasu. Natura towarzyszy nam wszędzie! Dla osób, które planetę ziemię darzą naprawdę ogromną miłością, przygotowaliśmy coś specjalnego - tapety natura! Te niezwykłe dekoracje ścienne cechują się tym, iż widoczne są na nich powtarzalne wzory o konkretnym motywie - a nie, jak w przypadku fototapety, realistyczne fotografie. W przypadku takiej tapety, naturalne motywy grają tu główną rolę. Do wyboru jest ich mnóstwo, serdecznie zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą! 
PRODUKTÓW: 259
Tapeta leśny motyw do salonu

Tapeta leśny motyw do salonu

Regularny deseń na tapecie to łatwy sposób na urozmaicenie monotonnego wystroju salonu.
Tapeta liście do sypialni

Tapeta liście do sypialni

Sypialnia obsypana zielenią! Motyw liści podkreśli naturalną aranżację przestrzeni.
Tapeta natura - styl minimal

Tapeta natura - styl minimal

Dla miłośników minimalizmu przygotowaliśmy wiele propozycji delikatnych, stonowanych motywów ściennych.
Tapeta natura do sypialni

Tapeta natura do sypialni

Czerń zestawiona z bielą zawsze prezentuje się stylowo! Niech ciemna tapeta stanowi tło dla aranżacji.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Tapeta jesienne żołędzie

Tapeta jesienne żołędzie

Jesienny motyw nie musi "krzyczeć" kolorami. Dynamiczny print ożywi nudną przestrzeń.
Tapeta kolorowe liście do przedpokoju

Tapeta kolorowe liście do przedpokoju

Wystarczy kilka pasów tapety, by dotychczas bezbarwne wnętrze wypełniło się pozytywną energią!
Tapeta natura wiosną

Tapeta natura wiosną

Taka tapeta najlepiej prezentuje się w zestawieniu z klasyczną paletą kolorów.
Tapeta przyroda - do salonu

Tapeta przyroda - do salonu

Wybierając naturalne motywy mamy pewność, że nigdy nie wyjdą z mody! Roślinny print jest uniwersalny.
Tapeta ptaki na drzewach

Tapeta ptaki na drzewach

Dzięki takiej tapecie, Twoja kuchnia zamieni się w spokojny, leśny zagajnik. Plamy kolorów urozmaicą wnętrze.
Tapeta skandynawska natura

Tapeta skandynawska natura

Łazienka w stylu scandi? Z wodoodporną tapetą to łatwiejsze, niż Ci się wydaje!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Tapeta natura: powrót do korzeni

Dzisiejsza cywilizacja wydaje się być jakby zaprzeczeniem tego, co naturalne. Oszklone wieżowce, zaawansowana technologia, zanieczyszczające środowisko samochody i wszystko inne, co zostało wymyślone przez ludzi, powoli przyczynia się do niszczenia naszej planety. Na szczęście na świecie pojawia się coraz więcej osób świadomych tego stanu rzeczy i próbujących przeciwdziałać “umieraniu” Ziemi. Nawet jednak, jeśli sama idea ekologii nie jest nam szczególnie bliska i z jakichś powodów nie chcemy stawać się częścią organizacji chroniących środowisko naturalne, powinniśmy docenić piękno otaczającego świata. Człowiek od zarania dziejów żył przecież w komitywie z przyrodą, a zmieniło się to dopiero niedawno. Przypatrując się naturze bliżej, poczujemy, że stała się nam ona bliska, a to, co wcześniej wydawało nam się mało znaczące, szybko okaże się jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Możemy zacząć od pozornie małego, ale bardzo znaczącego kroku - czyli udekorowania domu za pomocą ciekawej, przyrodniczej tapety. Naturalne motywy dodadzą naszemu wnętrzu charakteru i uczynią go tak pięknym, jak żadna inna ozdoba.

Tapety natura - wybór, który nigdy się nie kończy

Ile jest w przyrodzie wzorów, kolorów, gatunków i kształtów? Chyba nieograniczona ilość - a nawet, jeśli istnieje gdzieś “koniec”, to żaden człowiek nie jest w stanie go odnaleźć. Jako ludzie chcemy badać kosmos, a nie odkryliśmy przecież jeszcze wszystkiego, co jest na Ziemi. Głębiny oceanów, nieodgadnione zakamarki lasów i skute lodem tereny Arktyki to miejsca, które chowają przed nami jeszcze bardzo wiele tajemnic. Tapety natura, inspirowane prawdziwym światem przyrody, są więc niemal równie różnorodne co świat za oknem. Z tego właśnie względu pasują zresztą do każdego wnętrza - nie jest ważne, w jakim utrzymane jest ono stylu. Na świecie nie ma przecież ani jednego domu, w którym nie byłoby choć najmniejszej ozdoby inspirowanej przyrodą.

Tapety naturalne motywy - dla każdego coś ulubionego!

W kategorii “tapety z naturą” mieści się większość dekoracji ściennych, jakie mogą nam przyjść do głowy. Najbardziej popularne są chyba tapety z kwiatami lub innymi motywami roślinnymi, ale bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także tapety ze wzorami zwierzęcymi. A ile wśród nich może być tematów, kształtów i kolorów, tego nie da rady zliczyć nikt.

W ofercie Redro, oprócz wspomnianych motywów, znajdziemy między innymi tapety z owocami, które świetnie nadają się jako ozdoba do kuchni lub łazienki. Oczywiście im bardziej kolorowo, tym lepiej, ale osoby preferujące stonowany, spokojny styl, także znajdą tu coś dla siebie. Widok owocowego wzoru pobudzi nasz apetyt, świetnie sprawdzając się przede wszystkim tam, gdzie mieszkają dzieci. Jeśli nasi milusińscy zobaczą bowiem, jak pięknie i smakowicie mogą prezentować się owoce, na pewno będą miały ochotę ich ciągle próbować, ciekawi nowych, nieznanych smaków. Równie ciekawa może być tapeta natura przedstawiająca nie tylko “standardowe” zwierzęta, jak koty, psy czy tygrysy, ale także na przykład ptaki lub owady. Taka nietypowa ozdoba najlepiej będzie prezentować się we wnętrzu osoby, która pasjonuje się biologią i jest bardzo ciekawa świata - może być nawet prezentem dla domorosłego hodowcy owadów! Tapeta natura może być także intrygująca pod innym względem, niż tylko przedstawiony na niej motyw. W nowoczesnych i odważnych wnętrzach doskonale wyglądają na przykład ozdoby ścienne z nutą abstrakcji - jak choćby wielobarwne, tęczowe motyle ze skrzydłami z oryginalnym wzorem, orientalne kwiaty i rośliny w nietypowych zestawieniach kolorystycznych czy nawet tapety stanowiące złudzenie optyczne (czyli silnie oddziałujące na zmysł wzroku, w zależności od miejsca, z którego spoglądamy na wzór).

Tapety natura - do jakiego wnętrza?

Niejednokrotnie wspominaliśmy już o tym, że tapety z naturalnymi motywami pasują do każdego wnętrza. Nie znaczy to jednak, rzecz jasna, że każda tapeta będzie dobrze wyglądać w absolutnie każdym pomieszczeniu! Zastanawiając się nad wzorami, kolorami i deseniami, starajmy się dopasować tę ozdobę ścienną do stylu panującego w naszym domu. Możemy to zrobić na zasadzie dokładnego dopasowania (na przykład według gamy kolorystycznej) lub wręcz przeciwnie - kierując się zasadą kontrastu. Ważne, żeby tapeta była na tyle widoczna, że będzie zwracać na siebie uwagę, ale jednocześnie spokojna, żeby nie przytłaczała zbytnio wnętrza, w którym się znajduje. Tapeta natura to wspaniała, ponadczasowa ozdoba - trzeba tylko wiedzieć, jak ją wykorzystać!