-48%
Jeszcze tylko

Plakaty do dentysty

Plakat edukacyjny do gabinetu dentystycznego

Plakat edukacyjny do gabinetu dentystycznego

Jak uprzyjemnić wizytę w gabinecie dentystycznym? Wyraziste plakaty spełnią swoją rolę!
Wizyta u dentysty to wyzwanie nie tylko dla małych dzieci, ale także dla wielu dorosłych. Ostre światło, mrożące krew w żyłach odgłosy wierteł i ssaków i przytłumiony maseczką głos dentysty – to scena spędzająca sen z powiek niejednemu z nas. Zanim jednak zasiądziemy na fotelu, czekamy cierpliwie w poczekalni. A tutaj – najprzeróżniejsze plakaty dentystyczne walczą o naszą uwagę. Budowa zęba, przedstawienia zdrowych i chorych zębów, a także zasady właściwej higieny jamy ustnej. Standardowe plakaty do dentysty mają za zadanie przekazać praktyczne informacje dla pacjentów. Ale plakat do dentysty może także przedstawiać rysunkowe ząbki, które zachęcą dzieci do wizyty u stomatologa lub przepięknie uśmiechnięta usta, które dodadzą nam otuchy!
PRODUKTÓW: 28
Plakat dentystyczny szczotkowanie zębów

Plakat dentystyczny szczotkowanie zębów

Kolorowy plakat zmobilizuje dzieciaki do dbania o piękny uśmiech.
Plakat do dentysty infografika

Plakat do dentysty infografika

Infografika to oryginalny sposób na poszerzanie świadomości wśród pacjentów. Przy okazji to świetna ozdoba wnętrza!
Plakat do dentysty informacyjny

Plakat do dentysty informacyjny

Nowoczesne plakaty są o wiele ciekawsze aniżeli tradycyjne plakaty reklamowe, często wieszane w przychodniach.
Plakat do dentysty uśmiech

Plakat do dentysty uśmiech

Zabawny plakat sprawi, że mali pacjenci poczują się pewniej podczas wizyty u stomatologa.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat dentystyczny pasta i szczoteczka

Plakat dentystyczny pasta i szczoteczka

Minimalistyczna, ale bardzo czytelna grafika plakatu będzie przypominać o codziennej higienie.
Plakat dentystyczny zęby

Plakat dentystyczny zęby

Plakat z takim motywem powieśmy w poczekalni dentystycznej. Wymowna ozdoba rozładuje napiętą atmosferę!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat do dentysty dla dzieci

Plakat do dentysty dla dzieci

Plakat z zarazkami atakującymi ząb będzie nośnikiem wiedzy dla najmłodszych pacjentów.
Plakat do dentysty ikony

Plakat do dentysty ikony

Minimalistyczny print na plakacie będzie subtelnym dodatkiem do wystroju poczekalni dentystycznej.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Dekoracja gabinetu? Postaw na plakaty dentystyczne!

Dekoracyjne plakaty to najszybszy sposób na to, aby ozdobić wnętrze służbowego gabinetu lub poczekalni. Wystarczy, że zamówisz na stronie internetowej wybrany wzór, oprawisz go w antyramę, która zapewni mu elegancką prezencję, a także ochroni przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i… gotowe! Plakaty do dentysty to szeroki wachlarz najróżniejszych przedstawień wykonanych na doskonałych materiałach za pomocą druku lateksowego, który gwarantuje przepiękne kolory na wiele długich lat. Dobierając odpowiednią do Twojej poczekalni wielkość plakatu, możesz zdecydować się na jedno duże przedstawienie lub kilka mniejszych. Zaletą tej formy dekoracji jest nie tylko to, że bardzo łatwo ją zamontować, ale również to, że w każdej chwili możemy wymienić plakat do dentysty na nowy wzór, gdy będziemy chcieli odświeżyć wygląd poczekalni.

Plakaty do dentysty, czyli wszystko, co musisz wiedzieć

Ludzie dzielą się na dwa typy – tych, którzy spokojnie siedzą w poczekalni i czekają na swoją kolej i tych, którzy ze stresu przebierają nogami, nerwowo przeglądają czasopisma i za wszelką cenę próbują czymś zająć swoje myśli. Właśnie dla nich plakaty do dentysty będą świetnym rozwiązaniem. Dzięki nim pacjenci dowiedzą się, jak dokładne wygląda budowa zęba, jakie są pierwsze objawy próchnicy lub stanu zapalnego i co się dzieje z naszymi zębami i dziąsłami, gdy za długo będziemy odkładać naszą wizytę u stomatologa. Za pomocą prostych i klarownych ilustracji dowiedzą się też jak właściwie dbać o zęby szczotkując je, nitkując i płucząc odpowiednimi płynami. Śmiało można powiedzieć, że plakaty dentystyczne to pierwszy krok do zdrowych zębów!

Plakat do dentysty dla małych pacjentów

Jeśli specjalizujesz się w leczeniu zębów małych pacjentów lub wiesz, że do Twojego gabinetu przychodzi wiele dzieci, to warto pomyśleć o aranżacji poczekalni, która będzie skierowana właśnie do nich. Pierwsza wizyta u dentysty może być prawdziwym przeżyciem dla malucha, a jeśli sprawisz, że przebiegnie pomyślnie, zachęcisz dziecko do regularnych wizyt. Kącik z kolorowankami i kredkami to znakomite rozwiązanie, natomiast na ścianach powinny się pojawić plakaty do dentysty, które w prosty i zabawny sposób oswoją dzieci z wizytą u stomatologa i nauczą je, jak właściwie dbać o zęby. W tej roli doskonale sprawdzą się rysunkowe przedstawienia, najlepiej z bohaterami popularnych bajek, którzy opowiedzą, jak ważne są zdrowe i czyste ząbki.

Plakaty dentystyczne w nowej odsłonie

Obok standardowych, edukacyjnych plakatów w poczekalni u stomatologa mogą się także znaleźć nieco inne przedstawienia, która z pewnością wyróżnią Twój gabinet. Pozostając w temacie zębów i jamy ustnej, miłośnikom dobrej muzyki z pewnością spodoba się plakat do dentysty inspirowany logo zespołu The Rolling Stones, które przedstawia usta z odsłoniętymi zębami i wystawionym językiem. Innym ciekawym pomysłem jest plakat pop art przypominający dzieło Andy’ego Warhola, który przedstawia kilka rzędów ust na kolorowym tle. Możesz sięgnąć także po plakaty do dentysty ukazujące uśmiechnięte kobiece usta utrzymane w energetycznych kolorach: żółtym, granatowym lub czerwonym. Jeśli zdecydujesz się na taką dekorację do poczekalni, to edukacyjne plakaty dentystyczne możesz z kolei zawiesić w gabinecie tak, aby siedzący na fotelu pacjent mógł je oglądać podczas wizyty.


Inne tematy zdjęć

Queenstown  Kokeshi kształt gwiazdy gałęzie ptaki stara płyta flaga Oman Pantera kawa tapeta kuchenna