-48%
Jeszcze tylko

Plakaty miasta

Piękno miasta tkwi w jego nieustannej, wyraźnej zmienności. Nie trzeba wyjeżdżać na długie lata, aby po powrocie zastać coś nowego: wystarczy wyjechać na parę tygodni, a czasem nawet mniej! Ta właśnie zmienność i wynikająca z niej różnorodność sprawiają, że miasto jest wyjątkowo wdzięcznym tematem dla sztuki, o czym wiedzieli już starożytni Rzymianie: pierwsi na świecie czciciele miasta jako takiego (albo, mówiąc prościej, pierwsze na świecie prawdziwe mieszczuchy!). Uwielbiamy miejskie widoki i mamy nadzieję, że nasze plakaty miasta polskie i nie tylko tę sympatię oddają. Zadbaliśmy o to, by zebrać tutaj najpiękniejsze miejskie widoki z całego naszego – liczącego przecież, bagatela, kilkadziesiąt milionów wzorów! – katalogu. Jest tutaj i plakat Barcelona - miasto, które na pewno podbije serce każdego miłośnika kultury hiszpańskiej, i niejeden tajemniczy i elegancki plakat miasto nocą, i wiele innych wzorów. Ty także na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie – a pomoże Ci w tym przygotowany przez nas przewodnik!

PRODUKTÓW: 652
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Wszędzie dobrze, ale w mieście najlepiej: plakaty miasta polskie i nie tylko

Jeżeli ktoś jest naprawdę zagorzałym miłośnikiem miejskiego życia, nie ma na świecie siły, która przekonałaby go, by spróbował choćby rozważyć możliwość mieszkania na wsi czy nawet w małym miasteczku. Wieś? Uch, to dobre dla ludzi na emeryturze, powie mieszczuch z przekonania! Na wsi trudno nie tylko o coś, co choć odlegle przypominałoby życie towarzyskie, ale nawet o takie „szalone” przyjemności jak restauracja otwarta do późnego wieczora czy kino...

Wielkie miasta mają to do siebie, że jednocześnie są do siebie bardzo podobne i bardzo od siebie różne. Niby we wszystkich są podobne wieżowce, podobne duże ulice i podobne galerie handlowe, ale jednocześnie każde wyróżnia się tysiącami drobnych (a nierzadko wcale nie tak znowu drobnych!) szczegółów, które decydują o jego indywidualnym charakterze. Paryż ma aurę siedziby artystycznej bohemy, Tokio – obsesję na punkcie punktualności i całe dzielnice zamieszkane przez intrygująco ubranych ludzi, Berlin – wspaniały street art i jednocześnie godny podziwu porządek… Dołożyliśmy starań, aby przygotowane przez nas plakaty miasta oddawały sprawiedliwość tej zadziwiającej różnorodności. Ma to dużą zaletę: dzięki temu, że każdy miasto plakat jest inny, możemy z dużą dozą pewności powiedzieć, że znajdzie się tutaj coś odpowiedniego do każdego wnętrza: zarówno domowego, jak i firmowego. Niech dowodem będą nasze pomysły na to, w jaki sposób można wykorzystać plakaty miasta!

Dobierz miasto do swojego stylu: jak wybrać plakaty miasta odpowiednie do wnętrza?

Wspomnieliśmy już na samym początku, że miasta są niezwykle różnorodne i bogate, a jednocześnie zawsze trochę do siebie podobne. Dzięki temu można ściśle dopasować swój miasto plakat do charakteru wnętrza, jednocześnie zachowując jego „osobisty” styl! Jak to zrobić? Mamy kilka sugestii, które, mamy nadzieję, będą dla Ciebie inspiracją:

  • do sypialni w subtelnym, trochę nostalgicznym stylu shabby chic świetnie pasować będzie plakat promujący miasto kojarzone z sielskością albo z romantyzmem, na przykład Paryż albo Wenecję czy któreś z uroczych miasteczek Prowansji;
  • do minimalistycznego, bardzo nowoczesnego z ducha salonu idealnie będzie dopasować równie nowoczesne miasto: plakat z widokiem drapaczy chmur Tokio czy nawet ultranowoczesnego Dubaju będzie tutaj w sam raz;
  • dekoracja nastrojowej kuchni w stylu retro? Czarno-biały plakat miasto nocą będzie idealny! Sprawdzą się tutaj także wszystkie plakaty ukazujące widoki na miasta sprzed lat: choćby plakat Barcelona miasto czy nawet plakaty miasta polskie.
  • dekoracja pokoju nastolatka, któremu zawsze trudno dogodzić? Postaw na Nowy Jork, bo to jeden z najpopularniejszych wzorów i jeden z tych motywów, które spodobają się prawie każdemu!

Wielkomiejskie ambicje: plakaty miasta w firmowych wnętrzach

Jedną z największych zalet, jakimi może poszczycić się każdy nasz plakat promujący miasto, jest swego rodzaju uniwersalność. Nie polega ona tylko na tym, że – jak właśnie próbowaliśmy Ci udowodnić – można znaleźć plakaty miasta pasujące do właściwie każdego wnętrza, ale także – przede wszystkim? – na tym, że miejski widok to wzór, który jeśli nawet nie spodoba się każdemu, to bez wątpienia jest do zaakceptowania przez każdego. To czyni z niego cudowną dekorację firmowego wnętrza: ozdobę, która zdobi, ale nie obraża, nie gorszy i nie odstręcza! Plakat miasto nocą będzie fantastyczną dekoracją biura, ale także kawiarni, szkoły językowej czy sklepu. Plakat Barcelona miasto sprawdzi się nie tylko w szkole językowej, hiszpańskiej restauracji czy studiu tańca, w którym naucza się tego, jak tańczyć tango, ale także, na przykład, w głównej siedzibie firmy o międzynarodowych ambicjach. Duży, ładnie oprawiony plakat z panoramą jakiegoś wielkiego miasta – Nowy Jork to klasyka, ale czemu nie podejść do tego bardziej oryginalnie i nie wybrać Tokio, Dubaju, Londynu? - to zresztą ozdoba, która będzie dobrze wyglądać chyba w każdym biurze na świecie.


Inne tematy zdjęć

wnętrzności jar nomi Morze Salomona paryż pozdrowienie automatyczne odliczenie szkice twarze