-60%
Jeszcze tylko

Obrazy dmuchawce

Obrazy dmuchawce to nie tylko piękna ozdoba Twojego wnętrza. To także element o niesamowitym znaczeniu. Żółta główka mlecza przemieniająca się w puszystą kulę pełną nowych, życiodajnych ziaren jest także bogatym w znaczenia symbolem. Dzięki temu obrazy z dmuchawcami nie będą jedynie ozdobą, ale także nośnikiem wartościowych treści. Za sprawą metamorfozy, jaką dmuchawiec przechodzi, roślina ta jest symbolem odrodzenia i nowego początku, a latające ziarenka – wolności i nieograniczonych możliwości. Wybierając więc obrazy dmuchawce mamy pewność, że decydujemy się nie tylko na piękną, ale także uniwersalną dekorację, która bez względu na modę, pozostanie zawsze na czasie
PRODUKTÓW: 37
Obraz dmuchawce kolorowe

Obraz dmuchawce kolorowe

Obraz z kolorowymi dmuchawcami to zastrzyk energii dla Twojej aranżacji. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym.
Obraz dmuchawiec na tle nieba

Obraz dmuchawiec na tle nieba

Obraz dmuchawiec na tle nieba dzięki swoim pastelowym barwom będzie pięknie wyglądał w jasnych, romantycznych wnętrzach.
Obraz dmuchawce vintage

Obraz dmuchawce vintage

Obraz z dmuchawcami w stylu vintage ociepli każdy pokój. Najlepiej będzie wyglądał w sypialni i na tle ceglanej ściany.
Obraz dmuchawiec czarno-biały

Obraz dmuchawiec czarno-biały

Obraz z dmuchawcem w czarno-białej tonacji to świetny wybór do wnętrz zachowawczych, utrzymanych w skandynawskim stylu.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz z dmuchawcem mniszek lekarski

Obraz z dmuchawcem mniszek lekarski

Obraz z mniszkiem lekarskim to ciekawa alternatywa dla klasycznego obrazu z dmuchawcem. Doda przestrzeni koloru i dynamiki.
Obraz dmuchawce sepia

Obraz dmuchawce sepia

Jasny obraz z dmuchawcami w sepii to idealny wybór do stonowanej sypialni. Nada aranżacji spokoju i wprowadzi do wnętrza harmonię.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
 
 
 

Obraz dmuchawce nada lekkości Twojemu wnętrzu

Obrazy z dmuchawcami to doskonały wybór, aby ożywić wnętrze, nieco je rozjaśnić, a przede wszystkim nadać mu lekkości. Jasna kolorystyka, jaka przeważa na tego typu przedstawieniach oraz delikatna i efemeryczna forma rośliny sprawia, że nawet niewielkie i ciemne pomieszczenie zyskuje zupełnie nowy charakter. Dmuchawce obraz będzie znakomicie pasować zarówno do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w stylistyce minimalistycznej lub monochromatycznej, jak i tradycyjnego wystroju urządzonego z przepychem. Jak to możliwe? Wszystko zależy od kolorystyki w jakiej utrzymane są obrazy z dmuchawcami oraz kompozycji przedstawienia.

Obrazy z dmuchawcami – praktyczne wskazówki

Dmuchawiec pod lupą - obraz dmuchawce w formie makrofotografii, na której widzimy przedstawienie rośliny w kilkukrotnym powiększeniu będzie stanowić doskonałą dekorację zarówno w kameralnych, jak i przestronnych pomieszczeniach. Dodatkowo widziane z bliska ażurowe piórka dmuchawca sprawią, że pokój zyska na lekkości i będzie sprawiał wrażenie większego, niż jest w rzeczywistości. Jest to efekt  szczególnie atrakcyjny w przypadku małego pokoju. Dmuchawce obraz w jasnej barwie sprawdzą się doskonale we wnętrzach utrzymanych w brązach, beżach i granatach. Z kolei białe wnętrza w typie skandynawskim skutecznie ożywimy wybierając obraz dmuchawce fiolet. Jeśli z kolei w naszym pokoju dominują szarości, obraz dmuchawce turkus będzie strzałem w dziesiątkę.

  • Obraz dmuchawce na łące – taka kompozycja będzie idealna dla przestronnego wnętrza. Jeśli dysponujemy wystarczającą ilością metrów kwadratowych, będziemy mogli w pełni zaprezentować obrazy z dmuchawcami oraz stworzyć warunki do podziwiania go. Dodatkowo przy dużych gabarytach pokoju unikamy ryzyka, że złożona kompozycja nadmiernie przytłoczy nam pokój i optycznie go zmniejszy, co byłoby niepożądanym efektem w kameralnym wnętrzu.
  • Rysunkowy dmuchawiec – taka dekoracja będzie z kolei doskonale korespondować z nowoczesnym wystrojem. Graficzne, minimalistyczne potraktowanie dmuchawca będzie odpowiadać oszczędnym w formie meblom, stonowanej kolorystyce i przestrzeniom, w których efekt osiągany jest nie za pomocą nadmiernego przepychu lecz powściągliwej dekoracji. Obraz dmuchawce turkus w subtelny sposób ożywi wyciszone kolory, ale nie stanie się główną dominantą.

Dmuchawce obrazy olejne w salonie

Zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym salonie znajdzie się miejsce, aby zawiesić obraz dmuchawce. W klasycznym wnętrzu jasne, olejne przedstawienie dmuchawca nada lekkości ciężkim, drewnianym meblom oraz tapicerowanym kanapom. Z kolei w industrialnym salonie miękkie i naturalne linie rośliny złagodzą surowy charakter wnętrza i przełamią geometryczną dominantę. Dodatkowo obraz dmuchawce turkus ożywi stonowaną kolorystykę i nada jej indywidualny charakter.

Fioletowa sypialnia: obrazy dmuchawce

Dmuchawce obrazy olejne pasują nie tylko do klasycznego salonu. Sypialnia to nasze królestwo, w którym wypoczywamy, relaksujemy się i kumulujemy energię na kolejny dzień. Obraz dmuchawce fiolet nie tylko wprowadzi do pokoju łagodny nastrój i ułatwi zasypianie. Kolor ten będzie także doskonale korespondował zarówno z tradycyjnymi drewnianymi meblami, jak i nowoczesnym, metalowym łóżkiem.

Obraz dmuchawce doskonały do łazienki

Dmuchawce obraz to także doskonała propozycja do łazienki, która pomoże uporać się z wieloma trudnościami dekoratorskimi. Małe łazienki bez dostępu naturalnego światła to problem wielu mieszkań. Odpowiednim oświetleniem i urządzeniem można jednak zdziałać cuda. Przy aranżacji takiego wnętrza warto wykorzystać obrazy dmuchawce allegro, które utrzymane będą w jasnej kolorystyce. Optycznie powiększą łazienkę i nadadzą jej lekkości. Białe kompozycje z puszystymi dmuchawcami sprawią, że przestrzeń zyska kilka metrów kwadratowych, a brak naturalnego światła przestanie być odczuwalny.    


Inne tematy zdjęć

piramidy egipt 2015 mutacji świeżość Odciski ogień wyżeł niemiecki krótkowłosy Ho Chi Minh