Naklejki mapy

Jeśli kochasz podróże i obce kultury, z całą pewnością możesz wprowadzić do swoich wnętrz nutkę egzotyki. Dzięki naszej naklejce mapa wniesiesz do pomieszczeń akcent który będzie przywodzić na myśl miejsca, do których pragniesz polecieć i kraje, które chcesz zwiedzić. Naklejka mapa to doskonały dodatek w przestrzeni, zamieszkiwanej przez podróżników i obieżyświatów – wzbogaci aranżację o bliski sercu motyw. Dekoracja ścienna sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach aranżowanych tradycyjnie i nowocześnie. Naklejka mapa dla dzieci doda także koloru i ekspresji dziecięcym pokoikom – pobudzi w maluchach ciekawość świata i wyobraźnię.

PRODUKTÓW: 456
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Naklejka na ścianę mapa: gadżet podróżnika

Niewątpliwie to właśnie w domach i mieszkaniach osób zafascynowanych podróżami mapy z kolekcji naszego sklepu sprawdzą się najlepiej. Miłośnicy zwiedzania i poznawania nowych miejsc mogą na naszym szablonie doklejać dodatkowe karteczki z ważnymi informacjami, zdjęcia i obrazki – wszystko to, co pozwoli zatrzymać w zasięgu wzroku najpiękniejsze wspomnienia i zmobilizować siły do kolejnej, udanej eskapady. Mapę naklejkę na ścianę zamówisz w wybranym przez siebie formacie – to pozwoli Ci z łatwością dopasować jej parametry do swojego wnętrza i potrzeb.

Naklejka mapa: wyrazisty akcent w jasnym wnętrzu

Naklejka ścienna mapa sprawdzi się doskonale do ożywienia przestrzeni – odświeży monochromatycznie wykończone lokum i nada ścianom kolorytu. W eleganckich, jasnych pomieszczeniach polecamy zastosować naklejkę ścienną mapa utrzymaną w czarno-białej kolorystyce – pozwoli zachować w pomieszczeniu spójność i harmonię. Miłośnikom kontrastów proponujemy natomiast kolorowe szablony – wyeksponują barwne dodatki wnętrzarskie i zapewnią mieszkaniu przytulną oprawę. Barwna mapa - naklejka na ścianę w fioletowych i turkusowych odcieniach - będzie się dobrze prezentować w pomieszczeniach, w których przeważają eklektyczne zestawienia, pastele oraz geometryczne formy. W jasnej przestrzeni możesz także wprowadzić czarno-biały szablon z kilkoma, kolorowymi akcentami – umożliwi Ci efektowne podkreślenie określonej palety w wystroju.

Naklejka mapa: sposób na dekorację dziecięcej sypialni

Naklejkę na ścianę mapa polecamy umieścić w pokoju dziecka – dekoracja pobudzi w nim ciekawość i zachęci do poznawania nowych miejsc oraz kultur. Poniżej przedstawiamy sposoby na wykorzystanie szablonu w dziecięcej przestrzeni.

Barwna naklejka na ścianę mapa będzie doskonałym uzupełnieniem bogatego w wyraziste i kontrastowe detale, wystroju. Ozdoba ścienna uwydatni wykorzystane w stylizacji barwy oraz doda urządzonej przestrzeni wyrazistości. Naklejkę mapa możesz umieścić nad tradycyjną, drewnianą komodą – będzie efektownym tłem dla kolorowych książeczek, zabawek i maskotek. Dekoracja sprawdzi się także w duecie z bielonym, drewnianym łóżkiem – odświeży stonowaną aranżację i wniesie do niej feerię barw.

Naklejka mapa dla dzieci w subtelnej, pastelowej kolorystyce będzie się pięknie prezentować w śnieżnych pokoikach maluchów – nada wnętrzom wdzięczny wygląd i estetycznie wkomponuje się w przestrzenie, zdominowane przez bielone meble, pluszowe elementy wystroju i miękkie, jasne fotele. Dekoracja ścienna w przygaszonych odcieniach różu, błękitu i bieli może zostać wykorzystana także w zestawieniu z jasnym, naturalnym drewnem w postaci wyposażenia oraz paneli.

CZARNO-BIAŁY KONTRAST: Naklejka ścienna mapa w barwie czerni i bieli będzie doskonałym dodatkiem w pokojach, zaaranżowanych w klimacie skandynawskich aranżacji. Dekoracja nie tylko zaakcentuje przywiązanie maluchów do poznawania świata i umili im zabawę w zaciszu swej sypialni, ale także wzbogaci stylizację o intrygujący, spójny z nią detal.

BARWNE NAPISY: Dziecięcym pokojom możesz zapewnić nieco bardziej wyszukaną oprawę – wystarczy, że zdecydujesz się na naklejkę na ścianę mapa, składającą się z nazw geograficznych w kolorowej, wyrazistej czcionce. Ozdoba ścienna wprowadzi do wnętrza ekspresję. Kontrastowa kompozycja wniesie do pomieszczenia moc radosnych, pozytywnych barw i zapewni sypialni przytulny wygląd.


Inne tematy zdjęć

Cyfry Adżwan Spadochron lizbona old chart szkocki Kominiarz Szanghaj Vanuatu