Fototapety do dentysty

Polecamy fototapety z profesjonalnymi fotografiami, dedykowane stomatologom posiadającym prywatne gabinety dentystyczne oraz klinikom stomatologicznym. Motywem dominującym w tej kolekcji jest oczywiście godny pozazdroszczenia piękny, zdrowy uśmiech. Każdy, kto wejdzie do gabinetu stomatologicznego, którego ściana ozdobiona zostanie taką fototapetą, z pewnością zamarzy o podobnym uzębieniu i chętniej przystanie na leczenie, nawet wtedy, gdy będzie się ono wiązało z bólem. Wśród wyselekcjonowanych przez nas fotografii znajdują się też te skierowane do najmłodszych pacjentów, którzy zazwyczaj nie lubią chodzić do dentysty. Fototapeta z uśmiechniętymi dziećmi z radością odwiedzającymi stomatologa z pewnością doda malcom otuchy i zachęci ich do utrzymywania higeny ustnej. Gabinet można także ozdobić plakatami, obrazami i naklejkami pokazującymi, jakie efekty przynosi dbanie o piękny uśmiech.
PRODUKTÓW: 42
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Fototapety Redro zmniejszą lęk przed wizytą w gabinecie dentystycznym

Zęby pięknej kobietyPowiedzmy szczerze: nikt nie chodzi do dentysty dla przyjemności (chyba że, wzorem niektórych filozofów, za przyjemność uznamy brak bólu...). Poza stosunkowo nielicznymi - jak wskazują badania - osobami, które rzeczywiście biorą sobie do serca zalecenia odnośnie optymalnej częstotliwości odbywania wizyt kontrolnych, znacząca większość pacjentów gabinetu dentystycznego to osoby, które już cierpią na jakąś przypadłość związaną z uzębieniem. Gabinet dentystyczny stał się poniekąd synonimem przykrej konieczności, a lęk przed wizytą u dentysty jest tematem nieskończonych ogranych żartów. Nic dziwnego, skoro statystyki wykazują, że nawet jedna piąta ankietowanych unika wizyty w gabinecie dentystycznym właśnie ze względu na lęk przed samą wizytą, i że czeka z nią tak długo, aż faktycznie to, co na początku można było prosto i bezboleśnie wyleczyć, kończy się bolesnym zabiegiem czy nawet koniecznością usunięcia zęba... Na poziom tego lęku w pewnym stopniu wpływa zapewne także fakt, iż wiele gabinetów dentystycznych i ich poczekalni to przygnębiające miejsca, które wyglądają, jakby uznały, że skoro i tak nikt nie chce w nich być, to po co się starać? A przecież jedną z najprostszych rzeczy, jakie można zrobić, by nieco uprzyjemnić pacjentom wizytę w gabinecie dentystycznym, jest właśnie zmiana dekoracji gabinetu albo poczekalni! Dzięki fototapetom Redro jest to prostsze niż kiedykolwiek. Proponujemy szeroką gamę fototapet, których wzory nawiązują do zadań i celów gabinetów dentystycznych. Bo czyż nawet najbardziej przerażony pacjent nie poczuje się choć odrobinę zmotywowany do tego, by poddać się stomatologicznym zabiegom, jeżeli będzie na nie oczekiwał w miejscu, które zostało ozdobione fototapetą przedstawiającą piękny, śnieżnobiały uśmiech? Albo czy nie doda mu otuchy fototapeta z pogodnym pacjentem na fotelu dentystycznym, pokazująca, że tak naprawdę nie ma czego się bać? Do wyboru są także inne wzory: fototapety w kolorowe szczoteczki do zębów, fototapety ze zdjęciami dentystów czy fototapety przedstawiające schemat budowy zęba. Z kolei do ozdobienia gabinetu, którego głównymi pacjentami są najmłodsi, świetnie nadadzą się kreskówkowe podobizny zębów albo te przedstawiające małe dzieci szczotkujące zęby. Gabinet dentystyczny, którego właściciel specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów wybielania zębów, można ozdobić fototapetą prezentującą efekty takiego wybielania - z porównaniem zdjęć "przed" i "po".

Fototapety Redro: profesjonalna jakość dla profesjonalistów

Dziewczynka myjąca zębyFototapety Redro to nie tylko estetyczne i oryginalne wzory: to także najwyższa jakość wykonania. Cechuje je łatwość montażu, wytrzymałość na szkodliwe czynniki i trwałość. Odpowiedni dobór materiału do rodzaju powierzchni, którą chcemy udekorować, sprawi, że nie tylko proces montażu będzie łatwy i przyjemny, ale także pozwoli cieszyć się fototapetą w niezmienionym kształcie i bez nieestetycznych rozchodzących się łączeń czy odklejających się brzegów. Do udekorowania wnętrza gabinetu najlepiej nada się fototapeta winylowa - cienka warstwa winylu chronić będzie fototapetę przed wpływem takich czynników jak wilgoć czy podwyższona temperatura. Poczekalnię można udekorować fototapetą lateksową premium. Jeżeli natomiast powierzchnia do ozdobienia jest bardzo gładka - np. wykonana ze szkła, plastiku albo pleksi - idealnym rozwiązaniem będzie samoprzylepna fototapeta PCV. Dzięki zastosowanej technologii druku lateksowego HP Latex - wprowadzonej na rynek przez firmę Hewlett-Packard, lidera w branży druku wielkoformatowego - fototapety Redro są całkowicie bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w udekorowanym nimi pomieszczeniu: są bezwonne i nie wydzielają toksycznych substancji na żadnym etapie użytkowania. Odznaczają się także niezwykłą, fotorealistyczną jakością wydruku i doskonałą głębią kolorów - kolorów, które są odporne na blaknięcie powodowane przez promieniowanie ultrafioletowe, co ma istotne znaczenie wówczas, gdy dekorowane jest pomieszczenie z oknem. Fototapety Redro, bez względu na materiał, z którego zostały wykonane, można delikatnie przemywać wilgotną gąbką albo ściereczką. Montaż fototapet Redro, zwłaszcza przeprowadzony przy użyciu polecanych przez nas klejów Metylan, będzie szybki i sprawny - nie będą potrzebne kłopotliwe i długie przerwy w działalności gabinetu czy wynajmowanie specjalistycznej ekipy remontowej. Aby położyć fototapety Redro wystarczy bowiem kilka godzin i jedna bądź dwie osoby. Co istotne w przypadku takiego miejsca jak gabinet dentystyczny, fototapety Redro opatrzone są wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i atestami bezpieczeństwa: w tym atestem niepalności oraz certyfikatem PZH. Wszystko to sprawia, że - zamiast zamartwiać się jakością - można skupić się na tym, co najważniejsze dla każdego, kto decyduje się na fototapetę, czyli na wyborze najbardziej odpowiedniego wzoru. Zapewniamy, że żadne zęby na naszych fototapetach do gabinetu dentystycznego nie zżółkną.


Inne tematy zdjęć

Szwajcaria kosz plaża wiszące żarówki papierowy statek strzałki Barcelona  okrutna miłość książka Astana