-48%
Jeszcze tylko

Fototapety kosmos

Fototapeta kosmos - widok na Ziemię

Fototapeta kosmos - widok na Ziemię

Fototapeta z kosmicznym widokiem to nowoczesna propozycja dla wszystkich zwolenników trendu galaxy we wnętrzach.

Fototapety kosmos przeznaczone są nie tylko do pokoju dziecięcego, choć ich obecność w tym pomieszczeniu na pewno rozbudzi wyobraźnię najmłodszych. Dekoracje ścienne z motywami galaktyk, mgławic, komet i gwiazd, doskonale podkreślą nowoczesną stylizację przestronnego salonu. Ciemna i łagodna kolorystyka sprawdzi się nawet w biurze. Poszukując inspiracji spoglądajmy w niebo! To właśnie tam znajdziemy najwięcej fascynujących i zapierających dech w piersiach widoków. Fototapety kosmosu to seria niebanalnych grafik dedykowanych wszystkim odważnym poszukiwaczom doskonałego stylu we wnętrzach. 

PRODUKTÓW: 814
Fototapeta kosmos z Orionem

Fototapeta kosmos z Orionem

Fototapeta z Orionem to sposób na nowoczesną i pomysłową dekorację sypialni oraz pokoju dziecka.
Fototapeta kosmos na ścianę

Fototapeta kosmos na ścianę

Wykorzystując fototapetę z motywem 3D możemy stworzyć oryginalną stylizację wnętrza w nurcie nowoczesnym.
Fototapeta kula ziemska

Fototapeta kula ziemska

Fototapeta z widokiem Ziemi to efektowny dodatek do salonu urządzonego w stylu industrialnym.
Fototapeta Układ Słoneczny - planety

Fototapeta Układ Słoneczny - planety

Taka fototapeta to sposób na aranżację pokoju nastolatka oraz doskonała motywacja do nauki nazw planet.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta kosmos z astronautą

Fototapeta kosmos z astronautą

Fototapeta z astronautą doskonale sprawdzi się w stylu minimalistycznym jako główny element dekoracji.
Fototapeta kosmos do salonu

Fototapeta kosmos do salonu

Zastanawiasz się jak urządzić salon? Postaw na nietuzinkową fototapetę, która nada salonowi niepowtarzalnego charakteru.
Fototapeta kosmos Droga Mleczna

Fototapeta kosmos Droga Mleczna

Stonowana fototapeta z grupą osób na tle Drogi Mlecznej to klimatyczna ozdoba industrialnie urządzonej przestrzeni.
Fototapeta rozgwieżdżone niebo

Fototapeta rozgwieżdżone niebo

Wyobraź sobie zasypianie każdego dnia pod niebem pełnym gwiazd. Teraz to możliwe dzięki rozgwieżdżonej fototapecie!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta kosmos do restauracji

Fototapeta kosmos do restauracji

Fototapeta z gwiazdami to świetny wybór nie tylko do mieszkań, ale także do restauracji oraz innych przestrzeni publicznych.
Fototapeta kosmos do pokoju dziecka

Fototapeta kosmos do pokoju dziecka

Taka fototapeta to wymarzona lekcja astronomii! Dzięki niej dziecko nauczy się nazw planet i galaktyk.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Nowoczesna stylizacja przestrzeni

Wszechświat od setek lat intryguje naukowców. Oddalone od Ziemi planety i formacje planet stanowią nie lada tajemnicę, której pewnie nigdy nie odkryjemy w całości. Przełomowym momentem w trakcie badań było odebranie pozaziemskiego, 72-sekundowego sygnału. Stało się to w roku 1977, jednak do dziś nie wiemy, kto go nadał. Przestrzeń kosmiczna intryguje również projektantów wnętrz, którzy chętnie korzystają z jego piękna w stylizacji przestrzeni. Fototapeta z kosmosem jest najbardziej wyrazistą i jednocześnie najciekawszą realizacją trendu galaxy, królującego we wnętrzarstwie już od kilku długich lat. Fototapety kosmosu oraz inne dekoracje do domu w tym typie, są pochodną mody odzieżowej. Początkowo to najważniejsze domy mody wylansowały gwiezdne printy, które chętnie nosimy na ubraniach i akcesoriach. Wszechświat przedostał się do sztuki urządzania wnętrz, gdzie zagnieździł się na dobre i dziś uważamy go za jeden z najciekawszych trendów. Proponowany jest zarówno do przestrzeni klasycznych, rustykalnych, jak i do minimalistycznych i surowych loftów. W której odmianie podoba się Wam najbardziej? 

Wszechświat w kilku wymiarach - fototapeta kosmos 3D

Jeśli nie wystarczy Wam klasyczna grafika z wizualizacją planetoid i mgławic, przyjrzyjcie się fototapetom komosu w trójwymiarze. Taki print będzie przyciągać uwagę, dlatego wybierzcie dla niego reprezentacyjne miejsce (np. widoczną ścianę w salonie lub w sypialni, tuż za zagłówkiem łóżka). Z pomocą tapety 3D możemy manipulować optyką wnętrza. Kosmiczne motywy doskonale sprawdzają się w roli narzędzia powiększającego pomieszczenie. Perspektywa powietrzna optycznie otworzy przestrzeń. Ponadto, taki print znacząco podnosi atrakcyjność całej stylizacji. Prace aranżacyjne możemy ukierunkować właśnie na niego - fototapeta z kosmosem będzie głównym bohaterem ascetycznego wnętrza. Taka minimalistyczna stylizacja będzie przyciągać uwagę!

  • Międzygalaktyczne poszukiwania doskonałego stylu: fototapety kosmos na sufit  to jeszcze ciekawsza, ale i bardziej odważna propozycja. Wydaje się być idealnym rozwiązaniem do pokoju najmłodszych, gdzie widok nieba zawieszonego na suficie wnętrza zachwyci każdego malucha.

Misja kosmiczna w pokoju dziecięcym: zdjęcia NASA w formie fototapety. Wszechświat w tym wydaniu spodoba się dzieciakom! Taka ozdoba będzie motywować do nauki i odkrywania ciekawostek związanych z astronomią. Fototapeta kosmos dla dzieci może pojawić się we wnętrzu jako klasyczna, wielkoformatowa fotografia, bądź szablonowa inspiracja (np. do kolorowania). Z taką dekoracją już żadne dziecko nie będzie nudzić się w swoim pokoju! Odpowiedni motyw ścienny wybierzcie ze swoją pociechą! Fototapety z kosmosem, planetami, gwiazdami i innymi inspiracjami, mogą znaleźć się również w szkolnych salach, świetlicach i przedszkolach. 

Fototapety kosmos - jak poradzić sobie z wyrazistym motywem na ścianie 

Fototapety nie lubią konkurencji. Nawet najbardziej minimalistyczna realizacja kosmicznego motywu najlepiej prezentuje się we wnętrzu, w którym dominuje klasyczna kolorystyka i ascetyczny wystrój. Jeśli jednak nie jesteście fanami monochromatycznych przestrzeni, możecie zestawić fototapetę z harmonijnymi, geometrycznymi deseniami lub typografią. Zrezygnujcie natomiast z abstrakcji – choć są fascynujące, to w tym przypadku lepiej mieć je pod kontrolą. 

Fototapety kosmos 3D na ścianę są wyraziste, a więc umieśćmy grafikę na jedne płaszczyźnie, jej fragmencie, bądź złączeniu obu płaszczyzn. Stopniowo dawkujmy kosmiczny motyw, by w ostateczności wybrać jego optymalną ilość.  Wydaje się, że kosmiczne printy są odważne, a przez to zarezerwowane dla miłośników nietypowych, oryginalnych stylizacji. Owszem, na mocny, wielkoformatowy print galaktyki zdecydują się zapewne fani nowoczesności, jednak nawet sceptycznie nastawieni miłośnicy sztuki wnętrzarskiej powinni spróbować znaleźć własny sposób na fototapetę z kosmicznym wzorem. 


Inne tematy zdjęć

Energia Uniwersytet w Utrechcie saltwater Otwierany Informacja Owoc dolny historical building