-48%
Jeszcze tylko

Obrazy konie

Obraz dwa konie na polanie

Obraz dwa konie na polanie

Wybierając dekorację ścienną do sypialni, zdecydujmy się na nieprzemijającą klasykę, czyli obrazy z sylwetkami zwierząt.

Obrazy konie to nasza kolejna propozycja do dekoracji wnętrz. „Koń jaki jest, każdy widzi” – tak brzmiała definicja tego zwierzęcia w pierwszej polskiej encyklopedii. Lakoniczne ujęcie tematu wynikało z faktu, że w XVIII w. koń był niezwykle popularnym zwierzęciem, które znajdowało się w każdym gospodarstwie i u każdego szlachcica. My jednak potraktowaliśmy temat znacznie szerzej. Obrazy konie prezentują niezwykle bogate spektrum wariantów: konie w galopie, artystyczne czarno-białe fotografie czy przepiękne wizerunki koni arabskich. Nasze obrazy koni do wydrukowania zachwycą nie tylko miłośników tych pięknych zwierząt. 

PRODUKTÓW: 40
Obraz głowy koni

Obraz głowy koni

Obraz z głowami koni, stylizowany na tradycyjne obrazy olejne, ozdobi klasycznie urządzony salon lub sypialnię.
Obraz z koniem w galopie

Obraz z koniem w galopie

Obraz koń w galopie to jeden z najpiękniejszych motywów na obrazach ze zwierzętami. Nadaje się do każdego wnętrza - od sypialni, po biuro.
Obraz koń malowany akwarelą

Obraz koń malowany akwarelą

Subtelny portret zwierzęcia będzie ozdobą stylowej kawiarenki.
Obraz koń na plaży

Obraz koń na plaży

Koń galopujący po plaży: taki obraz spodoba się miłośnikom klasycznego wystroju wnętrz.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz z czarnym koniem

Obraz z czarnym koniem

Obraz czarny koń to mocny i wyrazisty element wykończenia wnętrz. Świetnie sprawdzi się w jasno urządzonym salonie.
Obraz czarny koń do salonu

Obraz czarny koń do salonu

Majestatyczna sylwetka czarnego konia wzbudza zachwyt. Obraz z tym zwierzęciem dopełni eleganckie wnętrze.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz koń arabski

Obraz koń arabski

Miłośnicy rysunku powinni otaczać się inspirującymi widokami - niech ich nośnikiem będą obrazy!
Obraz niebieski koń

Obraz niebieski koń

Wykorzystując obrazy z motywami zwierzęcymi mamy okazję stworzyć niebanalną stylizację we wnętrzu mieszkalnym.
Zobacz zdjęcie
Obraz rysunek konia

Obraz rysunek konia

W pokoju młodzieżowym powieśmy nowoczesny obraz z wizerunkiem dynamicznego, pięknego konia.
Obraz sylwetka konia czerń i biel

Obraz sylwetka konia czerń i biel

Zwykły salon nabierze elegancji, kiedy ozdobimy go minimalistycznymi obrazami, np. z końmi.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Obrazy z koniem ożywią każde wnętrze

Koń to symbol nieposkromionej wolności i niezależności. Jego smukła, przepięknie wyrzeźbiona sylwetka była inspiracją dla wielu polskich malarzy i pisarzy. Wybierając obrazy olejne konie kontynuujemy starodawną polską tradycję, w której koń był nie tylko podziwiany, ale także ceniony ze względu na swoje wyjątkowe cechy: pracowitość i wytrzymałość. Choć motyw ten może z pozoru wydawać się trudny do aranżacji, wcale taki nie jest. Wybierając obraz z koniem warto się zastosować do kilku wskazówek. Wiele zależy od tego, jaka kolorystyka dominuje w Twoim wnętrzu.

  • Aby obrazy konie dobrze wkomponowały w urządzaną przestrzeń warto przyjąć właśnie kryterium kolorystyczne. Jeśli urządziłeś przestrzeń w sposób monochromatyczny sprawdzą się zarówno czarno-białe obrazy konie w galopie, które zachowają minimalistyczny charakter wystroju, jak i barwne obrazy konie arabskie,  które ożywią pokój. Z kolei, gdy w pokoju dominuje wiele różnych barw, warto wybrać monochromatyczny obraz, aby wyróżniał się na tle innych elementów.
  • Sylwetka konia jest wyrazistą dominantą, więc obrazy z koniem będą z pewnością przyciągać wzrok i skupiać na sobie uwagę. Dlatego też doskonale sprawdzą się w ascetycznych pomieszczeniach, gdzie mamy dużo wolnej przestrzeni, która pozwoli na wyeksponowanie obrazu. 
  • Inaczej wygląda sytuacja, gdy mówimy o rustykalnym stylu. W takim przypadku nie musimy mieć pustej przestrzeni, aby obrazy konie dobrze wyglądały. 

Obrazy z koniem w salonie                                      

Duża przestrzeń salonu pozwala na zastosowanie wyrazistych i przykuwających wzrok dekoracji. Obrazy konie w galopie, które prezentują sylwetki zwierząt na tle rozległej przyrody będą doskonale wyglądać w przestronnym salonie, gdzie z pewnego dystansu będziemy mogli podziwiać złożoną kompozycję. Jeśli jednak nasz salon ma nieco skromniejsze rozmiary, warto sięgnąć po mniejsze obrazy z koniem, które prezentują jedynie pewien detal sylwetki zwierzęcia. Zbyt duży obraz i rozbudowana kompozycja sprawią, że pokój się optycznie zmniejszy i będzie sprawiał wrażenie przepełnionego.

Obraz olejny konie do sypialni

Motyw galopujących koni to widok, który przywodzi na myśl romantyczne historie pełne emocji i wzruszeń. Konie obrazy na płótnie przedstawiające pędzące zwierzęta z rozwianymi grzywami i błyszczącymi oczami będą trafionym zwieńczeniem wystroju sypialni. W przypadku niewielkiego wnętrza lepiej zdecydować się na obraz głowa konia, aby wizualnie nie przytłoczyć pomieszczenia.

Obraz trójka koni w pokoju dziecięcym

Planując pokój dla dziecka nie musimy się restrykcyjnie trzymać zasad dekoratorskich. Obrazy koni w galopie z pewnością ucieszą młodego miłośnika tych zwierząt, niezależnie od tego, czy ma mały, czy duży pokój. W przypadku urządzania takiego wnętrza możemy z pewnością puścić wodze fantazji. 


Inne tematy zdjęć

swetr biały puchar piłka nożna agata migawa golf sport sprężarka Cukier puder orientalny biały gnój na poproci