-48%
Jeszcze tylko

Tapety zdrowie

Tapeta orzechowa kuchnia

Tapeta orzechowa kuchnia

Czy dekoracje kuchenne mogą przypominać o zdrowych nawykach żywieniowych? Oczywiście, że tak!

Dobre zdrowie i kondycja fizyczna są bardzo ważnym aspektem naszego życia i w dużej mierze decydują o jego komforcie. Nie bez powodu na urodziny czy z innych okazji życzymy sobie nawzajem przede wszystkim zdrowia, prawda? Świetnie to rozumiemy, dlatego w niniejszej kategorii zebraliśmy tapety eco, które na różne sposoby pomogą Wam w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Tapety ekologiczne to więcej niż tylko przyjazne dla środowiska materiały: to także codzienna dawka motywacji, świetny styl i wiele, wiele więcej! Przeczytaj, a dowiesz się, jak tapety, zdrowie i to, jak oddziałuje na nas nasze otoczenie, są ze sobą połączone.

PRODUKTÓW: 98
Tapeta domowy zielnik

Tapeta domowy zielnik

Rustykalna kuchnia udekorowana stylową tapetą zyskuje przytulny charakter. Zielony motyw komponuje się z bielą i brązem.
Tapeta tropikalne owoce

Tapeta tropikalne owoce

Owocowa uczta - dla zdrowia i doskonałego stylu! Egzotyczny motyw wyzwala pozytywną energię.
Tapeta owocowy zakątek

Tapeta owocowy zakątek

W Waszej kuchni już nigdy nie zabraknie koloru - a to dzięki tapecie z akwarelowo-owocowym wzorem!
Tapeta zdrowe odżywianie

Tapeta zdrowe odżywianie

Tapeta inspirowana zdrową dietą może znaleźć się w domowym zaciszu, jak i w sklepie lub bistro.
Zobacz zdjęcie
Tapeta marchewkowy motyw

Tapeta marchewkowy motyw

Marchewkowa alejka w kuchni - między szafami! Wyrazisty wzór dynamizuje całą aranżację.
Tapeta kuchenna z owocami

Tapeta kuchenna z owocami

Do kuchni i nie tylko - owocowy motyw ścienny może zdobić każde wnętrze, w którym brakuje koloru.
Zobacz zdjęcie
Tapeta cytrusowe zdrowie

Tapeta cytrusowe zdrowie

Klasyczny wystrój kuchni przełamiemy tapetą w soczystych kolorach. Pas tapety ożywi aranżację.
Tapeta zdrowe owoce

Tapeta zdrowe owoce

Słoneczny wystrój jadalni zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia, prawda?
Tapeta owocowy motyw

Tapeta owocowy motyw

Tapety produkujemy z wykorzystaniem atestowanych, bezpiecznych materiałów - wszystko dla zdrowia i pięknych wnętrz!
Tapeta zdrowe gotowanie

Tapeta zdrowe gotowanie

W nowoczesnym wnętrzu umieśćmy tapetę, która inspiruje do (zdrowych) eksperymentów kulinarnych.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Tapeta pierwsza pomoc

Tapeta pierwsza pomoc

Wnętrze gabinetu lekarskiego nie musi być monotonne. Pas tapety skutecznie unowocześni wystrój.
Tapeta sport to zdrowie

Tapeta sport to zdrowie

Ścienny wzór sportowy zmotywuje do aktywności fizycznej. Tapetę polecamy do szkół i klubów fitness.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Szlachetne zdrowie: tapety ekologiczne i bardzo subtelna zdrowotna propaganda

Strach pomyśleć, jak wiele napisano już o zdrowym odżywianiu i, ogólnie, o zdrowym stylu życia. Gdyby zebrać wszystkie mniej lub bardziej przydatne rady w jednym miejscu, na pewno byłaby to najgrubsza książka w historii! A jednak, gdy spojrzeć na to z odpowiedniej perspektywy, wszystkie te mądrości sprowadzają się do jednego: jedz dużo zdrowych rzeczy, zwłaszcza warzyw i owoców, ale nie przejadaj się. Śpij tyle, by być wyspanym, i nie zaniedbuj aktywności fizycznej. Tylko tyle i aż tyle.

Sęk w tym, że naprawdę trudno jest wprowadzić w życie tę tylko pozornie prostą radę, gdy otoczeni jesteśmy łatwo dostępnymi, bardzo niezdrowymi produktami spożywczymi. Jak sobie ułatwić codzienne decyzje? Możesz to zrobić nawet poprzez sposób, w jaki dekorujesz swoje mieszkanie! Nie wierzysz? W takim razie koniecznie czytaj dalej: poniżej prezentujemy aż trzy sposoby, na które tapety, zdrowie i dobre codzienne wybory mogą być ze sobą połączone.

Tapety, zdrowie i sztuka motywacji

Zacznijmy od odżywiania, bo zwykle właśnie od niego zaczynają się rozmaite dyskusje na temat zdrowego stylu życia. Czy wiesz, że badania regularnie wykazują, że jednym z najłatwiejszych, a jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na to, by każdego dnia dokonywać dobrych dietetycznych wyborów, jest po prostu trzymanie w lodówce (czy w szafce, na stole albo gdziekolwiek indziej) zdrowych produktów spożywczych? I pozbycie się z domu wszystkich niezdrowych przekąsek? "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" można by przerobić na "czego oczy nie widzą, tego nie żal żołądkowi". Zamiast więc trzymać na kuchennym blacie talerz z ciasteczkami, postaw tam miskę pełną jabłek i pomarańczy. Dodaj do tego tapety zdrowie: motywy w warzywa i owoce nie tylko uroczo ozdobią Twoją kuchnię, ale także będą na co dzień przypominać Ci o tym, co powinno stanowić solidną podstawę każdej zdrowej piramidy żywieniowej. Nie gwarantujemy, że urocza tapeta w wesołe marchewki albo jabłuszka całkiem odbierze Ci ochotę na słodycze, ale jesteśmy pewni, że w chwilach zwątpienia pomoże Ci choć trochę nad sobą zapanować.

Ekologiczne tapety

Nie wiemy, jak Tobie, ale nam malowanie pomieszczeń kojarzy się przede wszystkim z jednym: z ciężkim, dławiącym, chemicznym zapachem, który potrafi całymi tygodniami unosić się we wnętrzu i którego wdychanie z całą pewnością nie może być obojętne dla zdrowia. Zastosowanie tapety eco do udekorowania pomieszczenia eliminuje ten problem całkowicie: tapety ekologiczne, które tutaj prezentujemy, drukowane są przy użyciu nowoczesnej technologii, która nie tylko znacznie ogranicza wykorzystanie szkodliwych chemikaliów w porównaniu z tradycyjnym procesem druku, ale także pozwala na uzyskanie dekoracji, która jest całkowicie bezzapachowa i nie emituje szkodliwych oparów na żadnym etapie eksploatacji, nawet przy wysokiej temperaturze. Przestań ozdabiać swoje mieszkanie toksycznymi, przestarzałymi materiałami: sięgnij po nasze tapety eco!

Tapeta zdrowa dla oczu: ulga dla pracujących przy komputerze

Każda osoba, która musi przez większą część dnia pracować przy komputerze albo z dokumentami, dobrze to zna: piekące, zaczerwienione oczy, czasem nawet uczucie drażniącego "piasku" pod powiekami, trudności ze skupieniem wzroku... Co tu dużo mówić: wszechobecne ekrany i konieczność stałego czytania naprawdę szkodzą naszym oczom! Aby choć trochę odwrócić te szkody, warto sięgnąć po przyjazne dla wzroku tapety. Zdrowie oczu na tym zyska, a i styl nie ucierpi! Tapeta zdrowa dla oczu to taka, której deseń i kolorystyka pozwalają wzrokowi odpocząć. Do najpopularniejszych wzorów zalicza się tutaj motywy leśne: zieleń, jak przekonują okuliści, pomaga zrelaksować oczy. Wzrok odpoczywa, a świetny styl to miły dodatek! Czemu jednak nie połączyć dwóch pozytywnych efektów, wybierając, na przykład, zielone tapety w jabłka albo w brokuły? Może nie jest to najlepszy wybór do biura (choć firmy bywają różne, więc kto wie?), ale w domu sprawdzi się znakomicie. Dobrym pomysłem są również motywy roślinne, kwiaty, jak i morskie, delikatne printy.