Obrazy do dentysty

Polecamy obrazy na ścianę przeznaczone do gabinetu stomatologicznego. Wspaniale ozdobią one wnętrza gabinetu, pomieszczenia z rejestracją lub poczekalni, w której spędzają czas pacjenci czekający na wejście do dentysty. Każdy obraz z tej kolekcji porusza tematykę stomatologiczną, najczęściej są to fotografie pięknie uśmiechniętych osób o wzorcowym uzębieniu, które wykorzystane na ścianach gabinetu stanowić będą zachętę i motywację do systematycznego odwiedzania stomatologa. Niektóre z obrazów skierowane są do małych pacjentów, którzy na obrazach mogą zobaczyć radosne dzieci z chęcią odwiedzające gabinet dentystyczny. W naszej ofercie posiadamy także plakaty, naklejki i fototapety z wątkami stomatologicznymi.
PRODUKTÓW: 28
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Obrazy w gabinecie stomatologicznym – skuteczny środek przeciwbólowy

Do dentystyMało kto lubi wizyty w gabinecie dentystycznym. Przeważnie kojarzą się nam ze specyficznym zapachem lekarstw, okropnym dźwiękiem wiertła i – chyba najpoważniejszą sprawą – bólem. Wydawałoby się, że nie istnieje nic, co mogłoby odwrócić uwagę pacjenta od koniecznych badań, wykonywanych przez dentystę. Pomyślmy więc, czym najczęściej zajmujemy się podczas wizyty u stomatologa. Owszem, patrzymy przez okno, słuchamy (albo próbujemy słuchać) cichutkiej radiowej muzyki, patrzymy na sufit i przed siebie… na pustą ścianę. No właśnie. Drodzy dentyści, zadbajcie o interesującą stylizację Waszych przychodni! Kreatywne dekoracje i designerskie formy na pewno zadziałają na pacjentów lepiej niż jakikolwiek środek przeciwbólowy. W dodatku są całkowicie bezpieczne. Wysokiej jakości obrazy ścienne wydają się być doskonałym pomysłem na urozmaicenie ścian gabinetu, a co za tym idzie, całości aranżacji. Szczególnie w miejscach, które z perspektywy fotela dentystycznego widać najlepiej. Marka Redro w swoim asortymencie posiada tysiące grafik adresowanych właśnie do dentystów i ich klientów. Dzięki obrazom nanoszonym na specjalnie do tego przeznaczone płótno, możemy cieszyć się widokiem wspaniałych krajobrazów, abstrakcji zachęcających do interpretacji, albo tradycyjnie – grafik tematycznych, w tym przypadku zaczerpniętych z dziedziny stomatologii. Uśmiechnięci ludzie, infografiki, pozytywne typografie, bądź nadruki kreowane na komiks, z pewnością podniosą walory estetyczne przychodni i sprawią, że miejsce to przestanie kojarzyć się jedynie z bolesnymi zabiegami. Takie dekoracje szczególnie spodobają się młodszym pacjentom, którzy zaciekawieni kolorowymi obrazami, chętniej usiądą na fotel dentystyczny. Pracownicy redro.pl dopasują wielkość grafik do preferencji klienta, a także zagwarantują wysoką jakość nadruku (wykonywanego przy pomocy technologii opatentowanej przez markę HP) i jego odporność na ścieranie oraz działanie promieni słonecznych. Obrazy ścienne to wygodny i niedrogi pomysł na zmianę wydźwięku aranżacji przestrzeni. Postarajmy się, by w gabinecie stomatologicznym zrobiło się przyjemniej!

Wspaniała wizyta… u dentysty!

Do dentystyBrzmi kontrowersyjnie, lecz nie jest to totalna abstrakcja! Dzięki sprytnym trickom aranżacyjnym, każdy stomatolog może choć odrobinę złagodzić swój wizerunek, a także spowodować, że wizyta w jego gabinecie nie będzie złem koniecznym. Obrazy ścienne oferowane przez sklep redro.pl skierowane są do lekarzy wszystkich specjalności, jednakże wiemy (z własnego doświadczenia), że to dentyści miewają największe kłopoty ze swoimi pacjentami. Niechęć przed siadaniem na fotelu stomatologicznym szybko minie, kiedy ujrzymy intrygującą artystyczną fotografię z motywem natury, albo będziemy mieli okazję dowiedzieć się kilku ciekawych faktów na temat ochrony zdrowia. W bazie grafik Redro znajdują się miliony wartych obejrzenia fotografii, rysunków oraz typografii. Dobór tych najbardziej odpowiednich pozostawiamy w Waszych rękach. Ze swojej strony możemy jedynie zasugerować, jakie grafiki najczęściej wybierane są przez dentystów. Są to zdjęcia uśmiechniętych pacjentów, zadowolonych dzieci, narzędzi dentystycznych, najczęstszych chorób oraz zabiegów przeprowadzanych w gabinecie. Obrazy mają charakter dekoracyjny, gdyż wykonane są na odpowiednio do tego przeznaczonym płótnie. Jednocześnie pełnią funkcję informacyjną. Są wspaniałą alternatywą dla plakatów. Tak jak w przypadku posterów, możemy nanieść dosłownie każdy rysunek i wszystkie fotografie, z tą różnicą, że nadruk prezentuje się bardziej efektownie oraz jest trwalszy. Obrazy ścienne pasują do gabinetów stomatologicznych urządzonych w nowoczesnym stylu. Znajdując się na jednej ze ścian (na przykład w układzie kilku obrazów), niemal natychmiast przyciągną wzrok pacjenta i pozwolą mu choćby na chwilę zapomnieć o bólu. Ponadto wniosą do przychodni odrobinę domowej atmosfery. Ocieplą przestrzeń i sprawią, że będzie się ona wydawać bardziej interesująca. Obrazy marki Redro opatrzone są certyfikatem PZH oraz atestem o nietoksyczności i niepalności. Nadruki są całkowicie bezwonne i skutecznie opierają się negatywnemu działaniu czynników zewnętrznych, takich jak promienie słoneczne, zadrapania i zachlapania.


Inne tematy zdjęć

Brooklyn fehmarn góry woda kwiaty stara łódka Drawa new york skyline night pióro greece