-48%
Jeszcze tylko

Obrazy do dentysty

Obraz do dentysty kolorowy motyw

Obraz do dentysty kolorowy motyw

Kolorowy tryptyk z charakterystycznym tematem umili dzieciom wizyty w gabinecie dentystycznym.

Jak umilić pacjentom wizytę w gabinecie stomatologicznym? Wystarczy zadbać o odpowiedni wystrój i muzykę. Przy użyciu „sztuczek” dekoratorskich podniesiesz komfort swojej pracy, a drugiej osobie uprzyjemnisz wykonywany zabieg. Do dekoracji polecamy szczególnie obraz do gabinetu dentystycznego, utrzymany w stonowanej, zielonej kolorystyce. Warto pamiętać, że zieleń działa relaksująco. Jeśli często w gronie swoich pacjentów gościsz dzieci, możesz wykorzystać do ozdoby ścian obraz dentystyczny z ząbkiem i bajkowymi zwierzakami – nada gabinetowi przytulniejszy wygląd. Wśród motywów możemy wyróżnić obrazy do dentysty z zachwycającym, kobiecym uśmiechem oraz efektowne grafiki z białymi zębami.

PRODUKTÓW: 28
Obraz czarno-biały do dentysty

Obraz czarno-biały do dentysty

Minimalistyczny obraz sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie dentystycznym. Będzie wyjątkową ozdobą.
Obraz dentystyczny typografia

Obraz dentystyczny typografia

Obraz z nowoczesną typografią w gabinecie stomatologicznym? To oryginalny, godny uwagi pomysł!
Obraz dentystyczny ząbki

Obraz dentystyczny ząbki

W przychodni dziecięcej warto powiesić kolorowe obrazy, które umilą wizytę w gabinecie dentystycznym.
Obraz do dentysty ikony

Obraz do dentysty ikony

Graficzny obraz ścienny zastąpi reklamowe plakaty i będzie wyrazistym dodatkiem do wnętrza.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Kolorowy obraz do dentysty

Kolorowy obraz do dentysty

Wizyta u dentysty nie musi być stresująca. Dzieci polubią kolorowe dekoracje ścienne.
Obraz dentystyczny dla dzieci

Obraz dentystyczny dla dzieci

Taki obraz można zawiesić w gabinecie dentystycznym, ale i w pokoju dziecka lub w łazience.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz do dentysty pasta i szczoteczka

Obraz do dentysty pasta i szczoteczka

Obraz z komiksowym wzorem możemy zawiesić na ścianie w przedszkolu. Kolorowy wzór przypomina o higienie!
Obraz do dentysty typografia

Obraz do dentysty typografia

Nowoczesny obraz powieśmy w poczekalni - będzie ciekawym detalem wnętrza.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Obraz do dentysty w relaksującej kolorystyce

Do dekoracji gabinetu możesz wykorzystać stonowaną paletę kolorystyczną – zielenie i delikatne błękity. W nowocześnie zaaranżowanym pomieszczeniu sprawdzą się z pewnością atrakcyjne grafiki. Obraz dentystyczny, przedstawiający efektowną kompozycję w odcieniach zieleni, będzie się dobrze prezentować we wnętrzu, którego bazę stanowią śnieżne ściany oraz seledynowe dodatki – fotel, lampka biurowa, doniczka z fikusem. Odprężający wygląd zapewnisz także tym wnętrzom, które wykończono w chłodnych barwach – błękitach i bieli. Obraz do dentysty z wymownym motywem podkreśli charakter lokalu oraz uatrakcyjni minimalistyczną aranżację. Dekoracja ścienna będzie się estetycznie komponować w zestawieniu z jasnymi elementami wyposażenia oraz błękitnymi akcentami.

Piękny uśmiech: obraz do gabinetu dentystycznego

Czy istnieje lepsze miejsce na obraz ze śnieżnobiałym uśmiechem, niż wnętrze gabinetu stomatologicznego? Zastosowanie dekoracji ściennej stanowi doskonały sposób na promocję oferty związanej z higieną estetyczną i zbudowanie profesjonalnego wizerunku stomatologicznej marki. Do ozdoby ścian polecamy szczególnie atrakcyjne fotografie w żywej kolorystyce – zdjęcia z uśmiechniętymi modelkami i modelami efektownie odświeżą gabinet i zapewnią mu wyrazistą oprawę. Piękny uśmiech na obrazie do dentysty zmotywuje do regularnego dbania o swoje zdrowie. Barwne fotografie sprawdzą się idealnie w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie – ożywią wystrój oraz dodają kolorytu stonowanym, jasnym przestrzeniom. Obraz do dentysty z uśmiechniętymi ludźmi stworzy przyjemną atmosferę, a ta będzie sprzyjać pozytywnym odczuciom z wizyty w Twoim gabinecie i zachęci pacjentów do częstszego korzystania z Twych usług. Obrazy wybierane do gabinetów dentystycznych nie muszą nawiązywać wyłącznie do zdrowia. Co powiecie na delikatne, kwiatowe motywy ścienne? 

Dziecięce motywy w gabinecie

Jak zachęcić najmłodszych do regularnych wizyt u stomatologa i jak sprawić, by te „spotkania” były mniej stresujące? Dekoracja gabinetu może mieć tu kluczowe znaczenie – dzieci przyciąga kolorowa szata graficzna i pozytywne wzornictwo, zaczerpnięte ze świata bajkowych bohaterów. Ozdoba ścienna z radosnymi zwierzakami, trzymającymi w łapkach piękne, białe ząbki, zdaje się świetnym pomysłem, by zaprosić do korzystania ze stomatologicznych usług także małych pacjentów.

Jakie motywy znajdziesz w sklepie internetowym Redro.pl? Z całą pewnością możemy wyróżnić obrazy do gabinetu dentystycznego z zębami, aparatem dentystycznym, szczoteczkami. Do ozdoby pomieszczenia możesz  wybrać bajkowe postaci ze szczoteczką i innymi przyborami do higieny, estetycznie wkomponowanymi w kadr. Nawiązanie do stomatologicznej tematyki i świata dziecięcych bajek stanowi świetne rozwiązanie w tego rodzaju gabinetach – obraz zachęci malucha do dbania o swoje ząbki od najmłodszych lat.


Inne tematy zdjęć

Brooklyn fehmarn góry woda kwiaty stara łódka Drawa new york skyline night pióro greece