-48%
Jeszcze tylko

Fototapety salon fryzjerski

Czy w wykonaniu pięknego uczesania pomocna może się okazać fototapeta? Salon fryzjerski z pewnością stanie się dzięki takiej dekoracji o wiele bardziej efektownym i eleganckim miejscem, z kolei wzór prezentujący oryginalne ścięcie może zainspirować fryzjera do stworzenia zachwycającej i niepowtarzalnej stylizacji włosów. Choć w takim zakładzie liczą się przede wszystkim umiejętności pracujących tu specjalistów oraz ich podejście do klientów, warto także pamiętać, że kolosalne znaczenie odgrywa sam salon i sposób, w jaki jest urządzony. Przychodząc na podcięcie włosów, koloryzację i modelowanie, potrafimy spędzić na fotelu nawet trzy godziny! Dlatego tak ważne jest, byśmy dobrze się tutaj czuli. Puste, białe ściany sprawią, że salon będzie się wydawał zimny w wyrazie i nieciekawy. Odpowiednio dobrana fototapeta fryzjerska pozwoli nam wyczarować zapierającą dech w piersiach aranżację, w której nasi goście będą się doskonale czuć.

PRODUKTÓW: 79
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Nowoczesna fototapeta: salon fryzjerski pełen modnych inspiracji 

Zazwyczaj przychodzimy do salonu fryzjerskiego dokładnie wiedząc, czego chcemy. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy wiemy tylko tyle, że chcemy coś zmienić w naszym wyglądzie. Ale czy marzy nam się nowy kolor, nowe uczesanie czy ścięcie zapuszczanych od kilku lat włosów -  tego nie jesteśmy pewni. Wówczas liczymy na konstruktywną poradę specjalisty. Możemy samodzielnie szukać inspiracji w Internecie lub przeglądając odpowiednie, branżowe czasopisma, ale nie mamy pewności, czy wybrana fryzura będzie do nas pasować. Dopiero fryzjer sprawdzi czy w takiej stylizacji będzie nam do twarzy. W związku z tym, że to właśnie wokół fryzur toczy się cała sprawa, pod lupą Redro znalazła się efektowna fototapeta. Salon fryzjerski już po przekroczeniu progu powinien na nas oddziaływać twórczo i kreatywnie, powinien nas zachęcać do zmian i zrobienia czegoś przyjemnego dla nas samych.

  • Spektakularna ścienna dekoracja prezentująca modne, ekstrawaganckie lub eleganckie uczesanie będzie doskonałym rozwiązaniem. W związku z  tym, że montaż fototapety jest prostym przedsięwzięciem, możemy ją bez trudu zmieniać co kilka miesięcy tak, by nasza aranżacja prezentowała modne obecnie trendy. A jeśli zależy nam na ponadczasowym rozwiązaniu, wybierzmy zdjęcie ukazujące naturalne, będące zawsze na topie uczesanie o eleganckim, ale niezobowiązującym charakterze.

Nożyczki, grzebień i fototapeta: salon fryzjerski, który Cię oczaruje

Pracownikom salonu fryzjerskiego nie może zabraknąć trzech rzeczy: umiejętności, kreatywności i… oczywiście specjalistycznych narzędzi: różnego rodzaju nożyczek do ścinania i cieniowania, golarek, grzebieni, szczotek do modelowania włosów, prostownic i suszarek. Choć te przedmioty są niezbędne do wyczarowania zachwycającej fryzury, mogą nam także posłużyć jako element dekoracyjny. Co nam chodzi po głowie? Oczywiście jedyna w swoim rodzaju fototapeta! Salon fryzjerski potrzebuje korespondującej dekoracji wnętrza i właśnie taką Wam proponujemy. Wśród przygotowanych przez nas możliwości na szczególną uwagę zasługuje graficzne przedstawienie, na którym znajdą się wymienione przed chwilą przedmioty jak nożyczki czy grzebień. Prosty, czarno-biały wzór urozmaici wystrój, nada mu charakteru i sprawi, że lokal będzie przyciągał uwagę skupiając wzrok przechodniów mijających witrynę. Jeśli postawiliśmy na stonowaną aranżację salonu, to zamiast monochromatycznej ozdoby możemy sięgnąć po wzór utrzymany w stylu retro. Zabytkowe narzędzia w formie starodawnych rycin zaprezentowane są na delikatnie pożółkłym arkuszu papieru.  

Barber Shop i fototapeta fryzjerska dla prawdziwych brodaczy

Od kilku już lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się tzw. Barber Shopy, czyli miejsca, w których mężczyźni mogą nie tylko podciąć swoją brodę, wymodelować ją, odpowiednio ułożyć za pomocą wosków lub zafarbować, gdy pojawi się siwizna, ale także zatroszczyć się o kondycję swojej cery. Do takiego zakładu potrzebna jest wyjątkowa fototapeta. Salon fryzjerski to już nie tylko domena kobiet. Współcześnie pozwalamy także, by to mężczyźni zadbali o swój wygląd, a Barber Shopy są tego najlepszym przykładem. Co więc może się znaleźć na ścianie naszego salonu? Wszelkie graficzne wzory związane z tworzeniem męskich stylizacji. Znakomitą propozycją jest przedstawienie narzędzi: starodawnej brzytwy, golarki, pędzla i miseczki na pianę, grzebienia i buteleczki wody kolońskiej. Taka rysunkowa fototapeta będzie się doskonale prezentować zarówno w nowoczesnym wystroju, jak i salonie w stylu retro. Inną możliwością są tapety z różnymi rodzajami męskiego zarostu ukazanymi z przymrużeniem oka. Mogą tu być zawinięte, sarmackie wąsy lub gęsta broda amerykańskiego drwala!

Fototapeta fryzjerska, która nastawi Cię pozytywnie na cały dzień!

Do salonu fryzjerskiego przychodzimy nie tylko po to, by wyjść z zachwycającą fryzurą. Tutaj mamy także znakomitą okazję, by wypocząć i się zrelaksować. Pomoże nam w tym nie tylko filiżanka kawy lub herbaty i masaż głowy, ale także odpowiednio urządzone wnętrze. Jeśli chcemy, by odwiedzający nas klienci naładowali u nas swoje baterie i pozytywnie nastawili się do świata, to pomogą nam  w tym fototapety z optymistycznymi napisami. Siedząc na fotelu mamy bardzo dużo czasu, dlatego konstruktywny napis z motywującym przesłaniem będzie strzałem w dziesiątkę. Nasza propozycja to: A smile is the prettiest thing you can wear, Never miss an opportunity to see something beautiful lub Enjoy the little things.


Inne tematy zdjęć

Tympanon Algiers  Tulipany Góral Kanary Podwodny gdańsk Ochrona