Fototapety salon fryzjerski

Profesjonalne fryzury czy też zadbane i piękne włosy przedstawione na wysokiej jakości fotografiach będą wspaniałą zachętą dla potencjalnych klientów i klientek zakładów fryzjerskich. W naszej ofercie posiadamy fototapety z wzorami, które doskonale nadają się do salonu fryzjerskiego. Skutecznie ozdobią jego wnętrze, pelniąc rolę dodaktowej reklamy zakładu. Każda fototapeta z naszej kolekcji zachwyca pięknem modelek i ich zjawiskowych włosów. W naszej ofercie znajdują się także zdjęcia obrazujące usługi fryzjerskie oraz sprzęt fryzjerski. W naszym sklepie mistrzowie nożyczek chcący stworzyć niepowtarzalny salon mają do wyboru również plakaty, obrazy i naklejki doskonale nadające się do fryzjera.
PRODUKTÓW: 79
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Otocz się pięknem z fototapetami Redro

Kobieta z długimi blond włosamiWszyscy lubimy otaczać się pięknem na co dzień i przy każdej możliwej okazji, ale mało które miejsce jest tak bez reszty poświęcone tworzeniu i utrwalaniu piękna, jak salon fryzjerski. Myli się ten, kto sądzi, że salon fryzjerski odwiedza się wyłącznie po to, by skrócić, zakręcić czy ufarbować włosy, albo dokonać jakiegokolwiek innego zabiegu. Miejsce to odwiedza się - a dotyczy to szczególnie kobiet, które w dzisiejszych czasach są zwykle obciążone podwójnym stresem, związanym z pracą zawodową i pracą w domu - by poczuć się lepiej i piękniej oraz by w miłym otoczeniu odetchnąć od trudów dnia codziennego. Rola fryzjera czy fryzjerki jest zatem niełatwa i bardzo wymagająca. Musi bowiem nie tylko wykazać się mistrzostwem w swoim fachu, precyzyjnie wypełniając wszystkie polecenia klientek i klientów: powinien także potrafić poprowadzić niezobowiązującą, pogodną rozmowę i nieomylnie odczytywać subtelne znaki dawane przez osobę, która akurat siedzi na fotelu fryzjerskim - bo, jak wiadomo, czasem jedno zachwycone spojrzenie do lustra mówi więcej niż tysiąc słów, tak samo jak jedno zmarszczenie brwi czy skrzywienie ust jest bardziej wymowne niż wszystkie "czy to aby nie zbyt krótko?" świata. I tak jak na zadowolenie klienta czy klientki z układania fryzury wpływ mają różne czynniki, z których wcale nie wszystkie są bezpośrednio związane z kunsztem tego, co wyczarowane zostało na ich głowach, tak rozmaite czynniki wpływają na ogólne wrażenie z pobytu w salonie fryzjerskim. Jednym z najważniejszych z nich jest wystrój wnętrza. Jest to kwestia, której zbagatelizowanie może się naprawdę fatalnie skończyć: ludzie bowiem, jak wiadomo, są w znaczniej mierze wzrokowcami. Tak jak przeciętna osoba podświadomie ocenia restaurację zanim jeszcze zasiądzie do stołu i weźmie do ust pierwszy kęs czegokolwiek, tak i salon fryzjerski ocenia na długo zanim w ogóle usiądzie w fotelu i opowie, jak sobie wyobraża nową fryzurę. Działa tutaj bardzo prosty mechanizm myślowy, który można wyrazić pytaniem: "czy ktoś, kto pracuje w brzydkim miejscu, może sprawić, że będę wyglądać pięknie?". I odwrotnie: estetyczne, stylowe wnętrza zapewniają klientów o doskonałym guście właściciela salonu i pracujących w nim osób. Dlatego stworzenie odpowiedniej oprawy jest niezwykle istotne. Klienci, widząc, że dba się o estetykę miejsca, są zdecydowanie bardziej skłonni wierzyć, że z równą starannością zadba się także o ich wygląd. 

Fototapety Redro: stylowe rozwiązanie dla kreatorów stylu

Przystojny mężczyznaW przypadku wnętrz o przeznaczeniu tak sprecyzowanym jak salony fryzjerskie nie trzeba się długo zastanawiać nad tym, jaki typ dekoracji byłby najbardziej odpowiedni. Zawsze na miejscu będą tutaj portrety osób z modnie, oryginalnie i pomysłowo wystylizowanymi fryzurami. Można dobrać zdjęcia ze względu na to, w czym dany salon się specjalizuje: jeżeli, na przykład, oferuje rewelacyjne zabiegi na włosy, na miejscu będzie ozdoba w postaci portretu kobiety o wyjątkowo grubych, zdrowych i lśniących włosach, opadających kaskadami na ramiona. A jeżeli jest to miejsce znane z niebanalnych i odważnych cięć - takie, do którego klientki przychodzą, by przejść metamorfozę na wzór tych, które są tak popularne w programach telewizyjnych - może zdecydować się na zdjęcie modelki prezentującej taki właśnie typ fryzury. W salonie męskim najlepiej sprawdzą się, rzecz jasna, zdjęcia mężczyzn o bujnych i fantazyjnie wystylizowanych czuprynach - albo, wprost przeciwnie, mężczyzn elegancko i tradycyjnie obciętych: bo panowie w kwestii fryzur często są znacznie bardziej zachowawczy i z reguły stawiają raczej na to, by wyglądać "porządnie". Zamiast jednak umieszczać tego rodzaju zdjęcia na ścianach w tradycyjnej formie obrazków oprawionych w ramkę albo plakatów, warto zdecydować się na odważniejsze i bardziej spektakularne rozwiązanie: fototapetę. Niezawodnie przyciągnie ona wzrok każdej osoby, która wejdzie do salonu oraz sprawi, że całość wystroju będzie wydawała się znacznie bardziej składna i przemyślana - a na tym nie kończą się jej zalety. Fototapety bowiem są wymarzoną dekoracją dla tak wymagających wnętrz jak salony fryzjerskie: specjalne połączenie materiałów, na których są drukowane, oraz technologii druku sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe na panujące tam szkodliwe czynniki, takie jak wilgoć czy podwyższona temperatura. Raz zamontowane, przetrwają lata bez łuszczenia się, marszczenia, rozchodzenia na brzegach czy utraty kolorów. Sam montaż także nie powinien sprawić kłopotu: zamiast przeprowadzać męczący i uciążliwy remont, wystarczy poświęcić na niego jedno popołudnie, unikając tym samym konieczności długotrwałego wstrzymywania pracy zakładu. Zarówno materiały, z których wykonane są fototapety, jak i te użyte do wydruku wzoru są bezpieczne dla środowiska naturalnego oraz posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, w tym certyfikat PZH oraz atest niepalności, są zatem całkowicie bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w udekorowanych nimi pomieszczeniach.


Inne tematy zdjęć

Tympanon Algiers  Tulipany Góral Kanary Podwodny gdańsk Ochrona