-48%
Jeszcze tylko

Fototapety panorama

Fototapeta panorama gór

Fototapeta panorama gór

Panorama ścienna optycznie powiększy wnętrze, a spokojny krajobraz odświeży klasyczną aranżację.

Panoramy to obrazy lub fotografie, które pozwalają się rozejrzeć dookoła jakiegoś krajobrazu. Tworzone są w taki sposób, aby widz mógł poczuć się, jakby właśnie znajdował się na samym szczycie wieży widokowej, dookoła której przechadza się, podziwiając wyjątkowo interesujący pejzaż. Każda nasza fototapeta panorama ma za zadanie przywołać ten właśnie efekt - efekt szerokiego, rozległego krajobrazu - w Twoim mieszkaniu lub firmie! Zebraliśmy tutaj najróżniejsze wzory, takie jak widoki na góry, lasy, plaże i wiele innych, aby każdy mógł wybrać coś, co szczególnie go interesuje. Przeczytaj poradnik, który dla Ciebie przygotowaliśmy, a dowiesz się, że fototapeta panorama to nie tylko fantastyczna dekoracja, ale także sposób na takie udekorowanie wnętrza, aby wydało się ono znacznie obszerniejsze!

PRODUKTÓW: 90
Fototapeta egzotyczna panorama

Fototapeta egzotyczna panorama

Egzotyczny, słoneczny widok na ścianie w sypialni - w takim otoczeniu na pewno wypoczniecie!
Fototapeta panorama do jadalni

Fototapeta panorama do jadalni

Fototapeta z malowniczym krajobrazem może stać się wyjątkowym detalem minimalistycznej stylizacji kuchni otwartej na salon.
Fototapeta panorama do salonu

Fototapeta panorama do salonu

Panorama bogata w detale nie lubi konkurencji. Zestawmy ją z klasycznymi meblami.
Fototapeta panorama miasta

Fototapeta panorama miasta

Dynamiczna panorama miasta na fototapecie? Tak, o ile wnętrze jest minimalistyczne i przestronne.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta japoński ogród

Fototapeta japoński ogród

Orientalny ogród japoński będzie wyśmienitym tłem dla jadalnialnych mebli wykonanych z ciemnego drewna.
Fototapeta jesienna panorama

Fototapeta jesienna panorama

Jesienna aura nie zachęca do spacerów, ale za to maluje przepiękne widoki, które mogą znaleźć się na ścianie w Waszym mieszkaniu!
Zobacz zdjęcie
Fototapeta kamienne mury

Fototapeta kamienne mury

Tapeta z ruinami zabytkowej zabudowy sprawdzi się w salonie, ale też w szkolnej klasie historycznej.
Fototapeta panorama Kioto

Fototapeta panorama Kioto

Japońskie inspiracje na fototapecie pasują nie tylko do orientalnych aranżacji. Z powodzeniem wykorzystamy je w klasycznym salonie.
Zobacz zdjęcie
Fototapeta panorama pustyni

Fototapeta panorama pustyni

Złote, pustynne piaski na fototapecie: nowoczesność i klasyka w jednym miejscu!
Fototapeta panorama z drzewem

Fototapeta panorama z drzewem

Szukasz bezpiecznego rozwiązania do swojego salonu? Wykorzystaj zawsze modne fototapety z naturalnymi widokami.
Zobacz zdjęcie
Fototapeta skalisty krajobraz

Fototapeta skalisty krajobraz

Panoramiczny widok zajmujący więcej niż jedną ścianę - na takie rozwiązanie mogą pozwolić sobie miłośnicy nowoczesnego stylu.
Fototapeta zimowa panorama

Fototapeta zimowa panorama

Zimowy krajobraz górski w formie fototapety odmieni dotychczas nudny salon lub monotonny przedpokój.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Rozejrzyj się: fototapeta panorama do każdego wnętrza

Słowo "panorama" może i brzmi jak coś, co mógłby wymyślić Arystoteles czy Platon, ale tak naprawdę jest wynalazkiem stosunkowo świeżym. Malarstwo, którego celem jest ukazanie "całego obrazu", nie liczy sobie więcej niż około dwustu lat. Przez bardzo długi czas było traktowane jednak wyłącznie jako malarska ciekawostka i nic więcej niż tylko zwykły popis umiejętności. Doceniać panoramy wraz z ich licznymi zastosowaniami nauczyliśmy się bardzo niedawno. W ogromnej mierze przyczyniło się do tego wynalezienie technologii, która umożliwia niemal każdemu stworzenie takich obrazów za pomocą zwyczajnego smartfona. Dzięki fotografiom panoramicznym mamy możliwość "rozejrzenia się" po ogromnej liczbie interesujących miejsc na całym świecie! Fototapeta panorama pomoże Ci wykorzystać cały potencjał krajobrazu - w Twoim własnym mieszkaniu albo firmie.

W jakim wnętrzu fototapeta panoramiczna sprawdzi się najlepiej?

Fototapeta panoramiczna to po prostu tapeta  z krajobrazem - czy to naturalnym, takim jak las czy góry, czy sztucznym. A naszym zdaniem wzory z krajobrazami, jak dobrze wie każdy czytelnik naszej strony czy bloga, nadają się do udekorowania w zasadzie każdego wnętrza! Zwłaszcza te przedstawiające naturalne widoki, takie jak morze, las czy górska dolina - czy można sobie wyobrazić wnętrze, w którym mogłyby być nie na miejscu? Nie wydaje nam się!

Widok za oknem przeniesiony... na ścianę!

Oczywiście pozostaje konieczność takiego dokonania wyboru, aby dana fototapeta panorama pasowała, przede wszystkim kolorystycznie, do danej przestrzeni: tapeta z widokiem gór (może nawet fototapeta panorama Tatr?) będzie wyglądać świetnie we wnętrzu urządzonym w barwach neutralnych albo z przewagą chłodnych, na przykład w łazience, podczas gdy widok na Saharę albo rajską plażę będzie wyglądał świetnie w "cieplejszych" wnętrzach. Fototapeta panoramiczna z widokiem na miasto (bez względu na to, czy będzie to widok na Nowy Jork, czy raczej fototapeta panorama Warszawy) jest z kolei dekoracją, która będzie idealna, jeżeli planujesz ozdobić nowoczesne wnętrze, na przykład biuro albo pokój nastolatka. Decydując się na fototapetę panoramiczną powinieneś pamiętać też, że im większy fragment ściany (a jeszcze lepiej: sąsiadujących ze sobą ścian) jesteś w stanie przeznaczyć na jej naklejenie, tym lepszy efekt osiągniesz: fototapeta panorama nie jest jedną z tych dekoracji, które będą dobrze wyglądać w formie wąskiego ozdobnego paska!

Fototapeta panoramiczna do kuchni i nie tylko

Moglibyśmy bardzo długo wymieniać powody, dla których fototapeta panorama to jeden z najlepszych dekoracyjnych wyborów, na jakie tylko można się zdecydować. Jeśli uważnie przejrzeliście nasz katalog, to dobrze wiecie, że to bardzo stylowe wzory: ale co dalej? Cóż, chcielibyśmy skupić się na naszej ulubionej zalecie dekoracji tego rodzaju: efekcie powiększającym! Krajobraz ścienny sprawi, że każde wnętrze, w którym zostanie zamontowana, natychmiast wyda się znacznie bardziej obszerne, niż jest w rzeczywistości. Rezultat będzie tym wyraźniejszy, im większą część ściany udekorujesz w ten sposób: w naprawdę niewielkich wnętrzach, takich jak łazienka czy przedpokój, dobrym pomysłem może być oklejenie fototapetą dwóch czy nawet trzech sąsiadujących ze sobą ścian. I to tym bardziej, że kąt utworzony przez dwie ściany wzmocni wrażenie "trójwymiarowości", jakie tworzy fototapeta panoramiczna. Do kuchnni proponujemy pas grafiki, który następnie umieścimy na ścianie między szafami wiszącymi a stojącymi.

Jakość ze wszystkich stron!

Podobnie jak panorama przedstawia "wszechstronny" widok na jakiś obszar, tak my zadbaliśmy o to, aby przygotowane przez nas dekoracje powstawały z wszechstronną troską zarówno o ich dobry wygląd, jak i najwyższą jakość. Korzystamy tylko z wysokiej klasy podłoży i materiałów, a drukujemy na nich przy użyciu technologii druku lateksowego, co sprawia, że każda nasza fototapeta jest bardzo trwała i z łatwością wytrzyma szereg niekorzystnych czynników. Co więcej, montaż nie powinien sprawić kłopotu nawet osobom początkującym, a uzyskany rezultat będzie wyglądał fantastycznie przez długie lata.


Inne tematy zdjęć

Prospekt emisyjny Przyszłość germanic Trawy Mercedes Benz flaga Pakistan Regula wspinaczka skalna