-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !

Płatności

Przelew bankowy na konto sklepu Redro

W sklepie Redro możesz uregulować należność za zamówienie, przelewając wskazaną kwotę bezpośrednio na nasze konto:

ING 45 1050 1520 1000 0090 8089 5965
Redro, ul. Stanisława Taczaka 24 3, 61-819 Poznań.

Dane do przelewu znajdziesz również w mailu informującym o przyjęciu przez nas zamówienia.

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji natychmiast po zaksięgowaniu przez nas wpłaty. W celu ułatwienia identyfikacji Twojej płatności, prosimy o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia. Numer otrzymasz w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia.

 

Płatność za pobraniem

Dla Twojej wygody nasz sklep umożliwia także płatności za pobraniem. Decydując się na takie rozwiązanie, płacisz dopiero kurierowi przy odbiorze przesyłki.

 

PayU

PayU to system płatności internetowych, który umożliwia dokonywanie szybkich, wygodnych i bezpłatnych transakcji bez wychodzenia z domu. Posiada status Acquirera, czyli licencję na autoryzację i prowadzenie rozliczeń transakcji kartowych w Polsce oraz międzynarodowy certyfikat PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard, to światowy standard ustalony przez organizację płatnicze VISA, MasterCard.

 

Program Ochrony Kupujących

Z Programu Ochrony Kupujących możesz skorzystać w przypadku, gdy nie otrzymasz zamówionego produktu, lub gdy zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie. Dzięki niemu możesz odzyskać nawet do 10 000 PLN

Programem Ochrony objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU, lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka, założą konto PayU. Więcej informacji na stronie www.pok.payu.pl

 
Płatności