-47%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !

Plakaty na ścianę

Plakaty ścienne cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród młodzieży i studentów (choć przyznajemy, to właśnie obie te grupy najczęściej decydują się na zakup takich dekoracji). Z czasem przedostają się do tradycyjnych przestrzeni mieszkalnych, biur, sklepów i szkół, w których pełnią przeróżne role. Czasem stanowią interesującą dekorację, innym razem mają za zadanie przełamać monotonię stylizacji wnętrza. W dalszych przypadkach plakaty na ścianę stanowią element pomagający w edukacji, motywujący, informujący… Ach, te charakterystyczne materiały mogą pełnić wiele funkcji. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie motywy i zastosować je w przeznaczonych do tego miejscach. Na przykład w salonie. Naprawdę!

Duże plakaty na ścianę różnych pomieszczeń

W pierwszej chwili plakaty w przestrzeniach reprezentatywnych, wydają się nieco oryginalnym i zastanawiającym pomysłem, jednakże spoglądając na aranżacje uwzględniające tego typu grafiki, szybko upewnimy się o słuszności takiego przeznaczenia. Przestronny salon utrzymany w minimalistycznym, monochromatycznym stylu, zostanie delikatnie ożywiony i unowocześniony właśnie poprzez wyrazisty plakat ścienny. Z powodzeniem zastąpi on inne ozdoby ścienne, takie jak choćby obrazy i lustra dekoracyjne. Podobnie w przypadku kuchni – plakat na ścianę może służyć za ciekawe urozmaicenie przestrzeni. Równie dobrze może pełnić jeszcze jedną rolę, mianowicie rolę informacyjną. Co powiecie na przepis na ulubioną potrawę, spis miar i wag używanych w kuchni produktów, albo inną, równie potrzebą infografikę? Plakat w pokoju dziecka lub w pokoju młodzieżowym ma szansę funkcjonować w podobny sposób. Plansze graficzne, na przykład mapy, staną się świetną ozdobą wnętrza, będąc przy okazji skutecznym materiałem edukacyjnym. Plakat na ścianę ma tak wszechstronne zastosowanie jak ich bardziej popularny “krewny” – obraz. Powieszony na ścianie niemal natychmiast podkreśli styl wnętrza. Plakaty w ramkach (lub bez nich) odnajdą się w przestrzeniach biurowych, w holach, poczekalniach, gabinetach dentystycznych, restauracjach i kawiarniach. Są łatwe do zamocowania, dlatego w razie potrzeby możemy łatwo zamienić wybrany wzór na inny. Produkty, które oferuje sklep z plakatami Redro charakteryzuje wysoka jakość i wytrzymałość.

Tematy

Nowoczesne plakaty na ścianę w wielu tematykach

Postery na ścianę oferowane przez sklep internetowy Redro zostały podzielone według sugerowanej tematyki. Różnorodność motywów, które oferują modne plakaty naszej marki powoduje, że większość klientów w przeszłości miała trudności z poruszaniem się po zasobach sklepu. Działy tematyczne plakatów powstały z potrzeby bardziej przejrzystego, a co za tym idzie skuteczniejszego poszukiwania wymarzonego wzoru. Znajdują się tutaj plakaty nowoczesne z motywami najpiękniejszych miast z całego świata. To fotografie klimatycznych uliczek Wenecji, panoramy potężnych metropolii (na przykład Nowego Jorku), widok na Most Brooklyński, budowle Bangkoku i oświetlanie tysiącami lamp ulice Pekinu. Plakat na ścianę osadzony w takim klimacie, idealnie dopełni stylizacji wnętrz biurowych oraz nowoczesnych salonów.

Plakat na ścianę i powrót do natury!

Inspirują nas wytwory kultury, jednak nie zapominamy o tym, co dała nam natura. Kategoria nawiązująca do przyrody jest jedną z najbardziej obszernych w całej bazie Redro! Nie sposób wymienić jej wszystkie elementy. Ale warto zaznaczyć, że pod tym hasłem traficie na intrygujące zdjęcia kwiatów, polnych łąk, leśnych dróżek, wodospadów, gór i rzek oraz zwierząt – tych tropikalnych, a także znanych z lasów (sarny, lisy, łosie) i domów (urocze psiaki i kociaki). Oprócz wysokojakościowych fotografii, spotkacie tutaj delikatne szkice, rysunki i akwarele. Grafiki takie często opatrzone są napisami, na przykład nazwami gatunków roślin, albo pozytywnymi hasłami. Taka forma printów doskonale sprawdza się jako plakaty w ramkach (lub wyeksponowane w innych sposób).

Muzyczne postery - plakaty na zamówienie z ulubionymi zespołami

Skoro jesteśmy przy skojarzeniach, nie sposób nie wspomnieć o muzyce. Modne plakaty koncertowe i festiwalowe zauważyć można na niemal każdej głównej ulicy. Swoim charakterystycznym wdziękiem informują nas o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych. Wielu młodych pasjonatów muzyki chciałoby mieć nowoczesne plakaty swojego ulubionego zespołu na ścianie pokoju. Teraz to proste – wystarczy zamówić go w redro.pl. Jeśli nasz sklep z plakatami nie ma bazie loga Waszej ukochanej kapeli, to się nie martwicie. Wyślijcie je, a graficy sprawnie zamienią zdjęcie na interesującą i profesjonalną ozdobę ścienną. Takie plakaty na zamówienie to wręcz idealny pomysł na prezent dla przyjaciela, czy członka rodziny.