-48%
Jeszcze tylko

Naklejki abstrakcja

Słowo abstrakcja może kojarzyć się nam z malarstwem. Abstrakcyjne dzieła malarzy charakteryzują się oderwaniem od rzeczywistości. Na pierwszy rzut oka wydaje się nam, że jest to zbiór plam, kropek oraz kresek przypadkowo nałożonych na siebie. Ważna jest jednak warstwa znaczeniowa abstrakcji, może ona przedstawiać emocje, stan ducha lub uczucia autora. Jeśli styl nowoczesny jest nam bliski, koniecznie powinniśmy ozdobić swoje mieszkanie za pomocą oryginalnych i modnych rozwiązań jak na przykład abstrakcyjne naklejki na ścianę. 

PRODUKTÓW: 192
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Naklejka na ścianę abstrakcja – nieodłączny element nowoczesnego stylu

Urządzając dom lub mieszkanie coraz częściej wybieramy styl nowoczesny, który łączy w sobie prostotę, minimalizm, ale także elegancję i oryginalne kształty. Ważna jest również przestrzeń, nawet jeśli pomieszczenie nie jest duże, robimy wszystko, aby takim się wydawało. Korzystamy z możliwości optycznego powiększenia pokoju, idealne do tego celu będą abstrakcyjne naklejki na ścianę. Odpowiednio ułożone wzory stworzą wrażenie głębi, dzięki czemu pokój będzie wydawał się większy. Dzięki temu będziemy mieli możliwość efektywnego zagospodarowania powierzchni naszego lokum, a odwiedzający nas goście będą pod wrażeniem. Nowoczesne wnętrza charakteryzują się również łączeniem poszczególnych pomieszczeń. Z korytarza płynnie przechodzimy do salonu, który łączy się z kuchnią i jadalnią, dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej jest nam przemieszczać się po domu, który staje się funkcjonalny i przyjazny.

Aby nasze wyobrażenie pokrywało się z rzeczywistością, powinniśmy dokładnie przemyśleć całą koncepcję. Wszystkie elementy wyposażenia, a także dekoracje ścian, powinny współgrać ze sobą i tworzyć spójną całość. Naklejka na ścianę abstrakcja powinna znaleźć się na ścianie, na której nie planujemy ustawić mebli ani powiesić telewizora. Rozmiar naklejki powinien być dostosowany do wielkości pomieszczenia. Zbyt mała naklejka na ścianę abstrakcja może pozostać niezauważalna, natomiast zbyt duża może przytłoczyć całe wnętrze. Jeśli nasze wnętrze utrzymane jest w delikatnych barwach, możemy pozwolić sobie na naklejkę w mocniejszym kolorze, który będzie stanowił kontrast dla całego wystroju. Jeśli jednak w naszym wnętrzu znajdują się sprzęty w odważnych kolorach, wybierzmy naklejki abstrakcja w stonowanych barwach.

Naklejki abstrakcja w kuchni

Abstrakcyjne naklejki na ścianę doskonale sprawdzą się również w kuchni. Nowoczesne kuchnie charakteryzują się meblami, których fronty wykonane są w połysku, a także często są pozbawione uchwytów. Proste i surowe formy  odnajdziemy również w wyposażeniu kuchni: talerzach, szklankach, kubkach, a także innych elementach dekoracyjnych. Współcześnie coraz rzadziej między szafkami kładzie się płytki. Często wypierane są one przez fototapety lub naklejki, które następnie można pokryć szkłem. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ nowoczesne farby pozwalają z łatwością usunąć wszelkie zabrudzenia. Podobnie fototapety i naklejki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które nie niszczą się pod wpływem wody i mogą cieszyć nasze oczy latami. Naklejki abstrakcja mogą przedstawiać wzory geometryczne, kolorowe plamy lub wzory o nieokreślonych kształtach. Naklejka na ścianę abstrakcja ożywi nowoczesną kuchnię, możemy ozdobić nią również lodówkę. Wówczas stanie się ona niepowtarzalna i będzie ozdobą całego wnętrza.

Naklejki abstrakcja – dekoracja wnętrza w nowoczesnym stylu

Naklejki abstrakcja to oryginalny i łatwy sposób na odmianę ścian, a także mebli w naszym mieszkaniu. Naklejki bardzo łatwo aplikuje się na wybraną powierzchnię, jeśli będziemy chcieli je usunąć lub przenieść w inne miejsce, możemy to zrobić bez problemu i bez obaw, że zniszczymy ścianę. Teraz nie potrzeba długotrwałego i kosztownego remontu, aby odświeżyć i dodać koloru swojemu wnętrzu. To właśnie naklejka na ścianę abstrakcja wyróżni wystrój naszego mieszkania spośród wielu urządzonych w tym samym nowoczesnym stylu. Dzięki niej nasze mieszkanie zyska niepowtarzalny wydźwięk, a także nabierze indywidualnego charakteru. 


Inne tematy zdjęć

człowiek chwiejny owczarek południoworosyjski australijski pies pasterski kamienie otoczaki chicago downtown Fresk Brzeg savannah