-48%
Jeszcze tylko

Naklejki architektura

Naklejki na ścianę architektura to taki rodzaj dekoracji, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni ozdoby tyleż piękne, co nietuzinkowe. Mogą być zaskakująco stylową alternatywą dla wzorów zainspirowanych przez świat natury (są i tacy, którzy uważają, że las budynków wygląda znacznie ciekawiej niż zwykły las...), ale mogą także stanowić jakość samą w sobie, będąc ważnym detalem aranżacji tematycznej. Nie myśl zresztą, że to, co tutaj prezentujemy, to tylko naklejki na ścianę: architektura może być także ozdobą wielu innych powierzchni, od mebli poprzez przepierzenia i szyby aż po kabiny prysznicowe. Przeczytaj poradnik, który dla Ciebie przygotowaliśmy, a szybko przekonasz się, że naklejki, architektura i fantastyczny styl to idealne połączenie! 

PRODUKTÓW: 356
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Zewnętrza zdobią wnętrza: naklejki architektura 

Co architektura ma wspólnego z wystrojem wnętrz? Przecież architekci zajmują się tym, co na zewnątrz, a nie tym, jak konkretnie mają wyglądać wnętrza, prawda? Prawda (do pewnego stopnia, oczywiście!), ale warto zauważyć, że historia architektury - z całym jej bogactwem kształtów, kolorów i zdobień - okazuje się ogromnym, niemal niewyczerpanym źródłem inspiracji dla ozdób innego rodzaju - takich jak nasze naklejki architektura.

Wcale nie trzeba być ani architektem, ani specjalistą od historii sztuki, aby docenić mnogość ozdobnych detali - i nie tylko detali! - jaki oferują wspaniałe dzieła architektury. Od uroczych barokowych ornamentów, poprzez wspaniałe witraże, aż po pełne ozdobnych niuansów dzieła architektury secesyjnej, budynki są pełne niespodzianek... Myliłby się ten, kto sądziłby, że stanowią tylko "pojemniki" na różnego rodzaju ozdoby.

  • Naklejki na ścianę architektura prezentują szeroką gamę architektonicznych inspiracji: niektóre z nich to rysunki zainspirowane interesującymi, pięknymi budynkami, inne są nietuzinkowymi zdjęciami najbardziej znanych dzieł sztuki architektonicznej, a jeszcze inne przedstawiają interesujące detale, takie jak wyjątkowo piękne kolumny czy hipnotyzująco skręcone schody. Wśród tych i wielu innych wzorów na pewno znajdziesz niejeden taki, który zainspiruje Cię do udekorowania wnętrza w ciekawy sposób! Po więcej inspiracji możesz sięgnąć do poradnika, który Ci tutaj prezentujemy: oto kilka naszych pomysłów na wykorzystanie naklejki architektura do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji.

Architektoniczne motywy w nowoczesnej sypialni

Wydaje Ci się, że monumentalne architektoniczne wzory nie będą wyglądać dobrze w zacisznym, nastrojowym wnętrzu, którym powinna być sypialnia? Cóż, wszystko jest kwestią tego, jakie konkretnie wzory wybierzesz! A także, naturalnie, od tego, w jakim stylu urządzona jest sypialnia. W bardzo wyrafinowanym, szykownym wnętrzu, świetnie będą wyglądać naklejki ścienne architektura inspirowana antykiem i renesansem - pełne wysmukłych kolumn, wprowadzających do wnętrza atmosferę pewnej ponadczasowej elegancji i spokoju. Z kolei do bardziej intymnej, zmysłowej sypialni wspaniale pasują naklejki z drobniejszymi ozdobnymi wzorami: pucołowatymi barokowymi cherubinkami, kwiatowymi sztukateriami i innymi motywami tego rodzaju. Pozostaje pytanie: gdzie można umieścić naklejki architektura? Ściana (najlepiej ta nad wezgłowiem łóżka!) to tylko jedno z miejsc: równie dobrze mogą się sprawdzić drzwi dużej szafy (naklejki architektura będą fantastycznym ornamentem na szafie z drzwiami przesuwnymi!) czy nawet samo wezgłowie łóżka, o ile jest wystarczająco duże.

Naklejki ścienne architektura: niebanalna ozdoba biurowego wnętrza

Dekorowanie firmowych wnętrz zawsze jest wyzwaniem - zwłaszcza wówczas, gdy mowa o pomieszczeniach, do których dostęp mają nie tylko pracownicy, ale także klienci czy kontrahenci. Trzeba tu bowiem nie tylko stworzyć aranżację, która będzie łączyła w sobie estetykę i profesjonalny charakter, ale także podjąć przynajmniej próbę pogodzenia mnóstwa rozmaitych gustów. To jedna z tych sytuacji, w których naklejki ścienne architektura mogą okazać się prawdziwym wybawieniem. Często są "poważniejsze" niż te, które przedstawiają motywy zainspirowane przez naturę, a jednocześnie są na tyle dekoracyjne, że urozmaicą i upiększą każdą firmową przestrzeń. Warto wspomnieć także i o tym, że mają rewelacyjny stosunek ceny do efektu, jaki można z ich pomocą uzyskać, a także są niezwykle trwałe: zalety, które na pewno doceni każdy troszczący się o firmowy budżet przedsiębiorca! Szczególnym powodzeniem w zastosowaniach biurowych i profesjonalnych cieszą się naklejki architektura z widokami wielkich, pełnych drapaczy chmur miast, zwłaszcza Nowego Jorku. Cóż bowiem może wyraźniej wskazywać na ambicje i aspiracje firmy niż dekoracja z widokiem na jedną ze światowych stolic biznesu?

Stylowe naklejki na ścianę: architektura jako ważny element spójnej aranżacji

Można podejść do zagadnienia wystroju wnętrza od strony funkcji, jaką dana przestrzeń spełnia - tak, jak robiliśmy to do tej pory - ale można także zrobić to inaczej, zwracając uwagę przede wszystkim na styl, który chcielibyśmy zastosować w danym pomieszczeniu. Naklejki architektura nadają się do tego wyjątkowo dobrze, ponieważ style wnętrz często korespondują ze stylami "zewnętrz": mogą więc się wzajemnie uzupełniać. Przykład? Pokój udekorowany w bardzo modnym stylu industrialnym wiele zyska, styl ten podkreślą naklejki architektura o przemysłowym charakterze, na przykład ze zdjęciami zakładów produkcyjnych!


Inne tematy zdjęć

Pałac-twierdza Masada lokalny drzeć do pokoju dziewczyny obrazy cziłały Headhunter wesołość Palms Casino Resort