Obrazy architektura

Obraz architektoniczna abstrakcja

Obraz architektoniczna abstrakcja

Kolorowy dyptyk z architekturą w abstrakcyjnym wydaniu ociepli wnętrze nowoczesnego salonu lub sypialni
Dzieła architektoniczne stanowią świadectwo na olbrzymią ludzką kreatywność oraz nieustanne zapotrzebowanie na estetykę. Wspaniałe architektura ma nie tylko służyć nam w czasie wykonywania codziennych czynności, ale również budzić podziw i zachwycać swoim majestatycznym wyglądem. Kiedy podróżujemy po świecie, najczęściej skupiamy się właśnie na zwiedzaniu kulturowo istotnych punktów, takich jak Katedra Notre Dame we Francji, Koloseum we Włoszech, czy Most Karola w Republice Czeskiej. A co gdyby zatrzymac je na obrazie?
PRODUKTÓW: 789
Obraz architektura klasyczna

Obraz architektura klasyczna

Obraz architektura klasyczna z tunelem pomoże optycznie powiększyć niewielką przestrzeń tworząc ciekawe złudzenie optyczne.
Obraz architektura nowoczesna

Obraz architektura nowoczesna

Obraz architektura z nowoczesnym mostem w Tbilisi to doskonała propozycja do industrialnie wykończonych, stonowanych pomieszczeń.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz architektura miasto nocą

Obraz architektura miasto nocą

Panorama Paryża na obrazie architektura miasto nocą podkreśli eklektyczny charakter wnętrza mieszkalnego.
Obraz architektura 3D do salonu

Obraz architektura 3D do salonu

Minimalistyczny dyptyk z motywem architektonicznym w 3D wydobędzie surowe piękno aranżacji salonu lub biura.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Pamiątka z podróży

VeronaKiedy podróżujemy po świecie, najczęściej skupiamy się na zwiedzaniu kulturowo istotnych punktów, takich jak Katedra Notre Dame we Francji, Koloseum we Włoszech, czy Most Karola w Republice Czeskiej. Na ich tle robimy sobie zdjęcia, aby upamiętnić naszą wizytę w tak fascynującym miejscu. Obrazy marki Redro są inspirowane właśnie wakacyjnymi fotografiami. Uchwycone na nich perły architektury światowej prezentują się w wyjątkowy sposób. Profesjonalne zdjęcia zamienione na obrazy (nanoszone na specjalnie do tego przeznaczone płótno), a następnie powieszone w salonie sprawią, że wspomnienia z wizyty w Paryżu, czy Rzymie, ponownie odżyją w naszych umysłach. Codziennie spoglądając na bliskie naszemu sercu miejsce, naprawdę poczujemy się jak na wakacjach. Takie grafiki stanowią także dobrą motywację do spełniania marzeń. Pragniecie w przyszłości zwiedzić najpiękniejsze stolice Europy? Zacznijcie już od teraz! Na razie wyznaczcie sobie cele i udekorujcie swoje wnętrze fotografiami miast, które chcielibyście zobaczyć. Z biegiem czasu dokładajcie kolejne. Taki podróżniczy kolaż będzie stanowić piękną ozdobę przestrzeni, która odzwierciedla Wasze marzenia i pragnienia. Jeden z obrazów możecie podarować bliskiej osobie, pasjonatom podróży, bądź odległych kultur. Architektura, choć na co dzień zdobi nasze zewnętrzne otoczenie, może znaleźć się w samym środku naszej prywatnej przestrzeni mieszkalnej. Fotografie klimatycznych uliczek Portugalii, małych miasteczek Grecji oraz tętniących życiem metropolii USA, wspaniale ożywią również stylizacje biur, gabinetów, szkół oraz świetlic. Sami zdecydujcie, który obraz najlepiej pasuje do obowiązującej we wnętrzu aranżacji i obok jakiej budowli chcielibyście przebywać.

W sąsiedztwie Wieży Eiffla czy w cieniu Big Bena?

Brama BrandenburskaA może w jeszcze innym miejscu? Motywy architektoniczne nie tracą na popularności. Wspaniale wyważone konstrukcje wieżowców, świątyń i mostów, stanowią niezwykłą ozdobę miast, w których znajdują się na stałe. Fotografie tych budowli, najlepiej w formie obrazów ściennych, idealnie dopełniają stylizacje wnętrz mieszkalnych oraz publicznych. Do pomieszczeń utrzymanych w trendzie minimalistycznym, industrialnym oraz klasycznym, pasują wszelkiego rodzaju panoramy miast. Na przykład obszerna, zajmująca niemal całą ścianę panorama prawdziwego miasta marzeń – Nowego Jorku. Nie chcecie szukać inspiracji na drugim kontynencie? Nie musicie, bo Europa jest wręcz usiana spektakularnymi widokami. Panorama Londynu, Rzymu, Paryża, czy też Pragi, daje nam bogaty i ciekawy wgląd w najważniejsze perły architektury. Wnętrza wystylizowane w nurcie romantycznym dodatkowo podkreślimy wykorzystując zdjęcia architektonicznego symbolu miłości, czyli Wieży Eiffla. Jej motywy warto wpisać również w pomieszczenia utrzymane w stylu stricte francuskim, na przykład w prowansalskiej sypialni. W biurach chętnie wykorzystuje się fotografie zatłoczonych, industrialnych stolic, a także wielkich mostów (na przykład Brooklyn Bridge) jednocześnie budzących podziw i strach. Takie grafiki stosunkowo często widuje się w kawiarniach i restauracjach, inspirowanych klimatem danego miejsca. Jak można zauważyć, obrazy największych, najpopularniejszych oraz najważniejszych budowli świata, są interesującą i nadal bardzo oryginalną formą urozmaicania aranżacji. Stanowią intensywny akcent wnętrza, lecz nie przytłaczają go, ale podkreślają jego specyficzny charakter. Architektura od zawsze budzi ciekawość i intryguje każdego, kto jest wrażliwy na sztukę choć w najmniejszym stopniu. No bo czy można przejść obojętnie obok wspaniałej budowli, zrodzonej z umysłu artysty i wykonanej ludzkimi rękoma? Wielkie budownictwo to perfekcyjnie wyważony balans między zapotrzebowaniem człowieka na tworzenie czegoś spektakularnego i jednocześnie życia w zgodzie z naturą.


Inne tematy zdjęć

fantastyka mulan dziewczyna w kimono celebrating głuchy bluszcz i kamień Miasto Safranbolu antyk włoski alley