-48%
Jeszcze tylko

Fototapety do sypialni

Fototapeta romantyczny wzór kwiatowy

Fototapeta romantyczny wzór kwiatowy

Fototapeta z różowymi kwiatami będzie idealnym dopełnieniem kobiecej sypialni, utrzymanej w stylu romantycznym.

Każda sypialnia jest nieco inna. Różne są rozmiary pokoju, wielkość okien, warunki przestrzenne, układ i rodzaj wyposażenia, styl mebli czy dekoracji. Dlatego nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, na jaką fototapetę do sypialni się zdecydować. Wszystko zależy od tego, czy mamy dekorację do sypialni na poddaszu czy może fototapetę do małej sypialni. W zależności od sytuacji wyjściowej możemy dobrać rodzaj, kolor i układ fototapet tak, by tworzyły inspirującą, harmonijną przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku. A przecież właśnie na takiej sypialni nam zależy.

PRODUKTÓW: 370
Fototapeta w stylu urban jungle

Fototapeta w stylu urban jungle

Wprowadź do sypialni odrobinę nowoczesnej egzotyki! Jest to sprawdzony sposób na ożywienie każdego wnętrza.
Fototapeta klasyczna elegancja

Fototapeta klasyczna elegancja

Wzór utrzymany w klasycznej kolorystyce nada sypialni elegancji. Udekoruj jedną ze ścian naszą fototapetą i oddaj się relaksowi.
Fototapeta do sypialni róże

Fototapeta do sypialni róże

Urocza fototapeta z krzakiem czerwonej róży sprawdzi się w sypialni, w której dominują drewniane meble i jasne dodatki.
Fototapeta górski pejzaż

Fototapeta górski pejzaż

Romantyczny górski krajobraz będzie idealną dekoracją do sypialni marzycielki, której bliski jest świat przyrody.
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do sypialni pomost

Fototapeta do sypialni pomost

Fototapeta utrzymana w czarno-białej, monochromatycznej tonacji sprawdzi się w sypialni urządzonej w minimalistycznym stylu.
Fototapeta do sypialni latarnia morska

Fototapeta do sypialni latarnia morska

Melancholijna fototapeta z motywem klifu i latarni morskiej nada sypialni klimat nadmorskiego miasteczka.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta z widokiem na Rzym

Fototapeta z widokiem na Rzym

Fototapeta z rzymską architekturą pokreśli nowoczesny charakter wnętrza i stworzy nastrój sprzyjający codziennemu relaksowi.
Fototapeta do sypialni czarno-biała abstrakcja

Fototapeta do sypialni czarno-biała abstrakcja

Czarno-biały wzór stanowi idealne uzupełnienie sypialni urządzonej w monochromatycznym klimacie.
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do sypialni kwiaty

Fototapeta do sypialni kwiaty

Jeśli masz słabość do subtelnych wzorów, to fototapeta w białe kwiaty będzie idealnym wyborem. Nada stylizacji wdzięku i lekkości.
Fototapeta do sypialni różowy wzór

Fototapeta do sypialni różowy wzór

Różowy, subtelny wzór dekoracji ściennej nada pomieszczeniu romantyczny i kobiecy charakter.
Fototapeta liście w kolorach jesieni

Fototapeta liście w kolorach jesieni

Złote i żółte liście przełamią aranżacyjną nudę i wprowadzą do sypialni nastrojową atmosferę.
Fototapeta zielone gałęzie do sypialni

Fototapeta zielone gałęzie do sypialni

Świat bujnych roślin w postaci fototapety doskonale sprawdzi w sypialni urządzonej w stylu skandynawskim lub industrialnym.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Fototapety do małej sypialni

Jeśli jesteśmy posiadaczami małej sypialni, nie powinniśmy używać mocnych, zdecydowanych wzorów do dekoracji pomieszczenia. Zbyt odważne wzory, jak np. fototapety do sypialni kwiaty, w intensywnych odcieniach, dużych rozmiarów sprawią, że malutki pokój będzie sprawiał wrażenie jeszcze bardziej ciasnego. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na mdłe, jednolite wzory. Możemy pozwolić sobie na delikatne, małe nadruki – kluczowy w tym wypadku będzie dobrze dobrany kolor, który pomoże optycznie „otworzyć” zamkniętą, niewielką przestrzeń.

Wybieramy fototapetę do sypialni

Urządzając tego typu pomieszczenie musimy pamiętać o zasadzie, którą każdy z nas zna również ze świata mody: ciemne kolory wyszczuplają, tzn. sprawiają, że oglądane rzeczy wydają się mniejsze. W małej sypialni postawmy zatem na jasne, naturalne barwy. Jeśli dodatkowo pasują one do mebli, sukces osiągnięty! Wtedy wybór wzoru na fototapecie do małej sypialni pozostanie sprawą drugorzędną: kwestią gustu, a nie konieczności. Jeśli jednak zależy nam na maksymalnym powiększeniu optycznym przestrzeni, świetnie w przypadku małych pokojów sprawdzą się fototapety w różnokolorowe pasy. Pionowe sprawią, że pokój będzie wydawał się wyższy, a dzięki poziomym paskom zyskamy dodatkowe centymetry, jeśli chodzi o jego szerokość. Słowem: sypialnia wyda się większa. Podobny efekt jesteśmy w stanie uzyskać wykorzystując fototapety do sypialni 3d. Dzięki nim jesteśmy w stanie „otworzyć” pokój na magiczne, dalekie krajobrazy i relaksujące pejzaże.

Fototapety do sypialni, w której brakuje światła

Jak urządzić sypialnię, w której brak wystarczających ilości naturalnego światła? Fototapeta do sypialni na poddaszu lub w źle doświetlonych pomieszczeniach może pomóc w optycznym powiększeniu wnętrza i stworzeniu iluzji dodatkowego światła. Jak to osiągnąć? Przede wszystkim na etapie planowania warto myśleć o kolorach fototapety do sypialni. Aranżacje powinny opierać się na jasnych, naturalnych, lekkich barwach. W efekcie możemy liczyć na optyczne „wzmocnienie” naturalnego światła i nadanie sypialni dodatkowej powierzchni. Kolory, które optycznie zmienią ciemną sypialnię w większą i jaśniejszą, to zimny, błękit, odcienie kremowego, jasnoszary oraz delikatne odcienie zieleni. To samo tyczy się innych elementów wyposażenia sypialni: im bardziej są one spójne kolorystycznie, tym większa, bardziej przestrzenna i jasna wyda się całość. Pamiętajmy zatem, by myśleć całościowo planując wygląd ścian, podłóg, narzut i zasłon.

Fototapety do sypialni, której brakuje charakteru

Jeśli nasza sypialnia sprawia wrażenie zbyt „surowej”, niedostępnej i nieprzyjaznej, to dobrym rozwiązaniem będą fototapety 3d. Ocieplą one pomieszczenie, dodadzą życia i charakteru. Pokój zyska nowy, ukryty dotąd wymiar i będzie sprawiał wrażenie dużo bardziej przyjaznego, ciepłego, przytulnego. Podobnie będzie w przypadku pokoju, któremu brakuje interesujących architektonicznych detali. Fototapeta do sypialni 3d będzie w stanie zastąpić braki w wyposażeniu. Zapełni ona przestrzeń, jednocześnie nie pomniejszając jej i sprawi, że będzie ona bardziej zindywidualizowana. Dobrym rozwiązaniem na niedostatki stylu są także wzory. Wyraźne nadruki, zdecydowane kolory i kształty to cechy interesujących, pełnych energii i dynamiki pomieszczeń. Bez lęku możemy wybrać fototapety do sypialni kwiaty: zarówno te delikatne i pastelowe, jak i bardziej niestandardowe, jeśli chodzi o rozmiary i kształty. Sprawdzonym sposobem jest również używanie we wnętrzach różnych odcieni tego samego koloru, przy czym fototapety powinny być delikatnie ciemniejsze niż reszta wyposażenia. Dzięki temu zyskamy nie tylko ciekawą, przemyślaną aranżację, ale także kilka dodatkowych centymetrów powierzchni pokoju, bo ciemniejsze ściany, obramowane jasnymi elementami będą wydawały się bardziej oddalone od patrzącego.


Inne tematy zdjęć

Broker Nhl nowoczesna kawiarnia Nawakszut Venezia substancji kontrolowanych Wolumen obrotów czerwone kulki 3d