Obrazy potrawy

Jeśli szukasz sposobu na udekorowanie lokalu gastronomicznego lub kuchennego pomieszczenia, obrazy potrawy, przedstawiające najróżniejsze dania, z pewnością spotkają się z Twoim zainteresowaniem. Zastosowanie kolorowych kadrów ze smakowitym jedzeniem wpłynie pozytywnie na apetyt gości i domowników – barwne fotografiki umilą im posiłek i uatrakcyjnią wystrój wnętrza. Jeśli natomiast organizujesz różnego rodzaju spotkania i imprezy pracownicze, przy pomocy potraw wigilijnych na obrazach, zaakcentujesz charakter pracowniczej kolacji wigilijnej. W galerii marki znajdziesz fotografie, dzięki którym możesz podkreślić z jakich dań składa się główne menu restauracji.

PRODUKTÓW: 496
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Obrazy potrawy: dekoracja kuchennej przestrzeni

Smakowite grafiki na płótnie polecamy zastosować do ozdoby tradycyjnie zaaranżowanej kuchni. Kadry podkreślą urok kolorowych detali w wystroju i ożywią monochromatycznie urządzone wnętrza. Poniżej prezentujemy garść sposobów na wykorzystanie kulinarnych motywów w dekoracji pomieszczenia.

  • Wyrazista i jednocześnie niezobowiązująca dekoracja z ulubionym daniem na płótnie sprawdzi się świetnie nie tylko w klasycznym wnętrzu, ale także tym zaaranżowanym nowocześnie, na przykład w minimalistycznej kuchni. Fotograficzna kompozycja z przysmakami wprawi wszystkich w dobre samopoczucie i wzbudzi apetyt na "specjał pani domu". Obraz potrawy stworzy w pomieszczeniu przyjemną atmosferę, utrzymany w ciepłej palecie będzie sprzyjać wspólnym chwilom w rodzinnym gronie i odświeży tradycyjną stylizację.
  • Ilustrowane obrazy potrawy mogą zostać wykorzystane w stonowanych i pastelowych kuchniach, których bazę stanowią stylizowane na retro, elementy wyposażenia i klimatyczne detale, inspirowane stylistyką lat 50-tych. W zestawieniu z ilustracjami sprawdzą się dobrze deski do krojenia o unikatowych kształtach, ceramiczne naczynia i drewniane dodatki z folklorystycznym wzornictwem.
  • W galerii znajdziesz także nowoczesne dekoracje z różnymi daniami w intensywnie barwionej odsłonie. Obrazy potrawy przedstawiające zielone warzywa, pieczone mięso i ryby zmotywują Cię do zdrowego odżywiania się i przestrzegania zbilansowanej diety. Dania na słodko i z owocami zachęcą dzieci do sięgania po naturalne przekąski – umilą także przebywanie w kuchennej przestrzeni i uatrakcyjnią stylizację.

Obrazy potrawy wigilijne: sposób na ozdobę kuchni podczas świąt

Motyw świąteczny w kulinarnej odsłonie? Czemu nie! Potrawy wigilijne obrazy będą się dobrze prezentować w kuchni w połączeniu z czerwonymi dodatkami, jemiołą i zielonymi akcentami, przywodzącymi na myśl bożonarodzeniowe drzewko. Wśród różnorodnych dań na fotografiach nie mogło zabraknąć ryb, barszczu z uszkami, pierogów z grzybami i kapustą. Fotograficzne akcenty prezentujące najsłynniejsze potrawy dodają pomieszczeniu kolorytu i zbudują w nim świąteczną atmosferę. Jeśli chcesz odmienić na moment wygląd pomieszczenia, w którym podajesz wigilijną kolację, postaw na potrawy wigilijne na obrazach. Przy użyciu takich dekoracji nadasz wnętrzu uroczysty wydźwięk.

Obrazy potrawy: kulinarny akcent w restauracji

Kulinarne motywy na płótnie posłużą Ci także do udekorowania przestrzeni lokali gastronomicznych. Przy pomocy grafik zaakcentujesz w jakiej kuchni specjalizuje się Twoja restauracja i wyeksponujesz te dania, które swoim klientom najbardziej polecasz. Obrazy, przedstawiające najróżniejsze potrawy, powinny tworzyć spójną kompozycję, jeśli decydujesz się nimi ozdobić cały lokal. Detale ścienne najlepiej będą się prezentować tam, gdzie dominują nowoczesne lub klasyczne rozwiązania aranżacyjne – w duecie ze stonowanymi barwami dodają wnętrzu wyrazistości, a w zestawieniu z ciepłymi kolorami i drewnem, zapewnią pomieszczeniu przytulny wygląd. W kolekcji sklepu Redro znajdują się kadry, które świetnie sprawdzą się w restauracji greckiej, włoskiej, francuskiej. Wśród wielu różnych dań znajdziesz fotografie z najbardziej charakterystycznymi potrawami wielu regionów, nie tylko Europy, ale i Azji oraz Ameryki.


Inne tematy zdjęć

weksel molo 2 lampa zwierzęcy wąska uliczka napisy puma na laptopa Cukier puder schody drewniane kot Manx