-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !

Dla architektów

Co dwie głowy, to nie jedna. REDRO funkcjonuje na rynku już od wielu lat, jednak wierzymy, że współpraca z architektami i projektantami wnętrz pozwoli nam zmienić oblicze sztuki użytkowej i zaproponować Klientom zupełnie nową jakość usług.
Nasza współpraca z architektami wnętrz to gwarancja korzyści dla obu stron, dlatego wchodząc z w kooperację z REDRO zyskasz nie tylko nowych, zadowolonych Klientów, ale także wiele dodatkowych profitów.

Co zyskujesz?

 
Miliony zdjęć i wektorów do wyboru
Realizacja autorskich projektów
Szeroka baza odbiorców
Możliwość przygotowania wizualizacji
Dostępny próbnik materiałów
 
 

Współpraca z korzyścią dla wszystkich

Cieszymy się, że tu jesteś! Czekaliśmy właśnie na Ciebie – na pomysłową i twórczą osobę, z którą możemy rozpocząć długoterminową współpracę. Razem zamienimy zwykłe wnętrza w aranżacje marzeń. Przygotowaliśmy specjalne warunki współpracy. Architektów i projektantów promujemy w social mediach. Na profilach społecznościowych REDRO udostępniamy te projekty, w których wykorzystane zostały nasze produkty. Dzięki temu mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Nasze wsparcie zaczyna się już na samym początku współpracy. Nie tylko służymy poradą na każdym etapie realizacji projektu, ale pomagamy także wybrać odpowiedni wzór oraz materiał ściennej dekoracji, by jak najlepiej służył Twojemu – i naszemu - Klientowi.

 
Architekci 3

Aranżacje skrojone na wymiar

Kiedy otrzymasz próbnik naszych materiałów, możesz z bliska przyjrzeć się produktom, jakie oferujemy, a także przekonać się, jaka jest ich grubość, faktura i wykończenie. Pozwoli to bezbłędnie dobrać taki wariant, który idealnie pasuje do projektu dla Twojego Klienta. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tekstury wzorów, które wykorzystasz w swoich projektach. Zainspiruj się nimi, a później pokaż je swoim Klientom, by dzięki nim odmienili swoje wnętrze na lepsze, a jeśli nie znalazłeś w pliku interesujących Cie wzorów, napisz do nas!