-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !    Jeszcze tylko 
Terminowa realizacja zamówień. Bezpieczna dostawa.
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia

Dla architektów

Co dwie głowy, to nie jedna. REDRO funkcjonuje na rynku już od wielu lat, jednak wierzymy, że współpraca z architektami i projektantami wnętrz pozwoli nam zmienić oblicze sztuki użytkowej i zaproponować Klientom zupełnie nową jakość usług.
Nasza współpraca z architektami wnętrz to gwarancja korzyści dla obu stron, dlatego wchodząc z w kooperację z REDRO zyskasz nie tylko nowych, zadowolonych Klientów, ale także wiele dodatkowych profitów.

Co zyskujesz?

 
Miliony zdjęć i wektorów do wyboru
Realizacja autorskich projektów
Szeroka baza odbiorców
Możliwość przygotowania wizualizacji
Dostępny próbnik materiałów
 
 

Współpraca z korzyścią dla wszystkich

Chcemy, by współpraca z architektem była niczym bajka ze szczęśliwym zakończeniem, dlatego przygotowaliśmy scenariusz, który to zagwarantuje. Nie ma zapisów drobnym druczkiem, ukrytych klauzul ani podstępnych chochlików. Są za to realne korzyści, które zyskasz w mgnieniu oka. Kluczem do rozwoju biznesu jest odpowiednia promocja i rozgłos – zwłaszcza w Internecie. Wzajemne wsparcie pomoże obu stronom zyskać nowych Klientów, bez których nie ma mowy o dalszym rozwoju. Oferujemy również prowizję, a dla Klientów biur architektonicznych i projektantów mamy przygotowane rabaty, które sprawią, że urządzanie wnętrza stanie się jeszcze przyjemniejsze. Czy to wszystko? W naszej bajce Twój Klient zyskuje znacznie więcej.

 
Architekci 3

Zadowolony Klient przede wszystkim

Dlaczego naszym celem stała się współpraca z architektami wnętrz? Chcemy, by sztuka użytkowa była dla każdego i by każdy mógł znaleźć rozwiązanie dla siebie. Dlatego stworzyliśmy wielomilionową bazę wzorów, na podstawie których przygotowujemy plakaty, naklejki, obrazy i fototapety. Trudno sobie wyobrazić projekt aranżacji wnętrz bez ozdób i dodatków, które przecież stanowią o charakterze przestrzeni. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko inspiracje do stworzenia modnych stylizacji, ale także niezbędne dekoracje, z których będziesz mógł korzystać bez ograniczeń. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, jak na przykład realizacja autorskich pomysłów. Twoim projektom doda to tak ważnej w aranżacji wnętrz unikalności, a Twoja pracownia zyska kolejnego zadowolonego Klienta!