-45%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !   Jeszcze tylko  KUP DZIŚ a zamówienie wyślemy 14.12.

Dla architektów

Co dwie głowy, to nie jedna. REDRO funkcjonuje na rynku już od wielu lat, jednak wierzymy, że współpraca z architektami i projektantami wnętrz pozwoli nam zmienić oblicze sztuki użytkowej i zaproponować Klientom zupełnie nową jakość usług.
Nasza współpraca z architektami wnętrz to gwarancja korzyści dla obu stron, dlatego wchodząc z w kooperację z REDRO zyskasz nie tylko nowych, zadowolonych Klientów, ale także wiele dodatkowych profitów.

Co zyskujesz?

 
Miliony zdjęć i wektorów do wyboru
Realizacja autorskich projektów
Szeroka baza odbiorców
Możliwość przygotowania wizualizacji
Dostępny próbnik materiałów
 
 

Współpraca z korzyścią dla wszystkich

Chcemy, by współpraca z architektem była niczym bajka ze szczęśliwym zakończeniem, dlatego przygotowaliśmy scenariusz, który to zagwarantuje. Nie ma zapisów drobnym druczkiem, ukrytych klauzul ani podstępnych chochlików. Są za to realne korzyści, które zyskasz w mgnieniu oka. Kluczem do rozwoju biznesu jest odpowiednia promocja i rozgłos – zwłaszcza w Internecie. Wzajemne wsparcie pomoże obu stronom zyskać nowych Klientów, bez których nie ma mowy o dalszym rozwoju. Oferujemy również prowizję, a dla Klientów biur architektonicznych i projektantów mamy przygotowane rabaty, które sprawią, że urządzanie wnętrza stanie się jeszcze przyjemniejsze. Czy to wszystko? W naszej bajce Twój Klient zyskuje znacznie więcej.

 
Architekci 3

Zadowolony Klient przede wszystkim

Dlaczego naszym celem stała się współpraca z architektami wnętrz? Chcemy, by sztuka użytkowa była dla każdego i by każdy mógł znaleźć rozwiązanie dla siebie. Dlatego stworzyliśmy wielomilionową bazę wzorów, na podstawie których przygotowujemy plakaty, naklejki, obrazy i fototapety. Trudno sobie wyobrazić projekt aranżacji wnętrz bez ozdób i dodatków, które przecież stanowią o charakterze przestrzeni. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko inspiracje do stworzenia modnych stylizacji, ale także niezbędne dekoracje, z których będziesz mógł korzystać bez ograniczeń. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, jak na przykład realizacja autorskich pomysłów. Twoim projektom doda to tak ważnej w aranżacji wnętrz unikalności, a Twoja pracownia zyska kolejnego zadowolonego Klienta!