-48%
Jeszcze tylko

O nas

O nas

Redro to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy ze sztuką użytkową,  odpowiadającą najbardziej wyrafinowanym gustom. Z naszej bazy zdjęć, obejmującej kilka milionów pozycji wybrać można fototapety, obrazy, plakaty  naklejki na ścianę, laptopa, lodówkę czy inny mebel o  dowolnej, najbardziej wymyślnej tematyce.


Uważasz, że wystarczy niebanalny, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować ściany i meble na nowo? Równie łatwo, Twoim zdaniem, nadać nowe życie zwyczajnym sprzętom i starym przedmiotom? Jeśli tak myślisz, cieszymy się, że trafiłeś do REDRO. Bo u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz, by żyć kolorowo.

Szczycimy się tym, że produkcja obrazów i wizerunków, które uatrakcyjnią Twoje wnętrza oraz nadadzą nowe życie Twoim przedmiotom i meblom odbywa się z zachowaniem wymogów ekologii. Nasze obrazy, plakaty, naklejki i fototapety nie tracą jednak w żaden sposób na wysokiej jakości, ponieważ korzystamy wyłącznie z najlepszych, atestowanych materiałów drukarskich i zaawansowanej technologii druku lateksowego HP  

 

Ciesz się swoimi obrazami przez długie lata.