-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !   Jeszcze tylko 

O nas

Jakość i doświadczenie

Jakość i doświadczenie

Redro to nie tylko sklep z fototapetami. To miejsce, gdzie wysokiej jakości sztuka użytkowa spotyka się z wieloletnim doświadczeniem, tworząc w rezultacie miejsce, w którym spełnią się Twoje aranżacyjne marzenia. Dom to nie muzeum, w którym niczego nie wolno dotykać, dlatego nasze produkty wykonywane są z niezwykle wytrzymałych, odpornych na promienie UV, a także wodoodpornych materiałów, dzięki czemu będą Ci służyć przez lata. Specjalizujemy się w urządzaniu nie tylko domów i mieszkań, ale także przestrzeni publicznych i biur, dlatego z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania, jakie nam zlecisz.

 
Niebanalne wnętrza

Niebanalne wnętrza

Wyznajemy zasadę, znakomicie ujętą przez Jana Andrzeja Morsztyna, „nie to piękne, co piękne, ale to, co się komu podoba”. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się ponad milion wzorów - od malowniczych pejzaży przez geometryczne desenie po motywujące cytaty – wymieniać moglibyśmy w nieskończoność. Szukając więc u nas ozdoby, masz pewność, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Co więcej, Redro to nie tylko sklep z obrazami na płótnie, plakatami czy fototapetami. Mamy także samoprzylepne naklejki, dzięki którym stworzysz niebanalny wystrój, ozdabiając drzwi, meble, laptopa, a nawet lodówkę.

 
Ekologiczne produkty

Ekologiczne produkty

Naszym domem nie są tylko cztery ściany, w których mieszkamy, ale tak naprawdę cała planeta. Ozdabiając Twoje wnętrze, troszczymy się także o środowisko. Nasze produkty tworzymy w technologii druku lateksowego opatentowanego przez Firmę HP. Co to oznacza? To, że do produkcji używamy lateksu i czystej wody, całkowicie eliminując szkodliwe i toksyczne rozpuszczalniki oraz barwniki. Druk jest tak samo wytrzymały i wyrazisty, jak przy zastosowaniu druku solwentowego, a przy tym bezzapachowy i nietoksyczny – nie szkodzi ani Tobie, ani przyrodzie.