-47%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !

O nas

Redro to nie tylko sklep z fototapetami. To miejsce, gdzie wysokiej jakości sztuka użytkowa spotyka się z wieloletnim doświadczeniem, tworząc w rezultacie miejsce, w którym spełnią się Twoje aranżacyjne marzenia. Dom to nie muzeum, w którym niczego nie wolno dotykać, dlatego nasze produkty wykonywane są z niezwykle wytrzymałych, odpornych na promienie UV, a także wodoodpornych materiałów, dzięki czemu będą Ci służyć przez lata. Specjalizujemy się w urządzaniu nie tylko domów i mieszkań, ale także przestrzeni publicznych i biur, dlatego z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania, jakie nam zlecisz.

9
lat doświadczenia na rynku międzynarodowym
16
wyjątkowych autorskich kolekcji
1 mln
zadrukowanych metrów kwadratowych

Niebanalne wnętrza

Wyznajemy zasadę, znakomicie ujętą przez Jana Andrzeja Morsztyna, „nie to piękne, co piękne, ale to, co się komu podoba”. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się ponad milion wzorów - od malowniczych pejzaży przez geometryczne desenie po motywujące cytaty – wymieniać moglibyśmy w nieskończoność. Szukając więc u nas ozdoby, masz pewność, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Co więcej, Redro to nie tylko sklep z obrazami na płótnie, plakatami czy fototapetami. Mamy także samoprzylepne naklejki, dzięki którym stworzysz niebanalny wystrój, ozdabiając drzwi, meble, laptopa, a nawet lodówkę.

O nas

Ekologiczne produkty

Naszym domem nie są tylko cztery ściany, w których mieszkamy, ale tak naprawdę cała planeta. Ozdabiając Twoje wnętrze, troszczymy się także o środowisko. Nasze produkty tworzymy w technologii druku lateksowego opatentowanego przez Firmę HP. Co to oznacza? To, że do produkcji używamy lateksu i czystej wody, całkowicie eliminując szkodliwe i toksyczne rozpuszczalniki oraz barwniki. Druk jest tak samo wytrzymały i wyrazisty, jak przy zastosowaniu druku solwentowego, a przy tym bezzapachowy i nietoksyczny – nie szkodzi ani Tobie, ani przyrodzie.