-55%
Jeszcze tylko

Naklejki krajobraz

Naklejki to niezwykle uniwersalny rodzaj dekoracji – zarówno pod kątem swobody ich rozmieszczenia (pasują przecież i na ściany i na meble), jak i dostępnej tematyki. Dziś postanowiliśmy opowiedzieć Wam o wzorach, które pod względem potencjału oferują chyba najwięcej możliwości. Mamy tu na myśli przedstawiające różnorakie pejzaże, panoramiczne naklejki. Krajobrazy jakie na nich odnajdziemy, występują niemal w dowolnej kolorystyce – od nas tylko zależy, czy zdecydujemy się na skąpane w południowym słońcu tropikalne plaże, czy na skute wiecznym lodem górskie szczyty. Przy tak szerokich możliwościach czasem można nawet stracić głowę! Nie martwcie się jednak. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ten mały poradnik, zawierający najciekawsze pomysły na wykorzystanie ukazującej pejzaż naklejki. Krajobrazy da się w bardzo atrakcyjny sposób połączyć z bardzo różnymi stylistykami mieszkania – i dziś opowiemy, jak osiągnąć najlepsze efekty!

PRODUKTÓW: 426
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Naklejka z krajobrazem to bogactwo możliwości

Już na samym wstępie zaznaczyliśmy, iż krajobrazy jako temat dekoracji to prawdziwa kopalnia możliwości. Warto jednak zatrzymać się na dłużej właśnie przy tej zalecie naklejek. Przede wszystkim same pejzaże mogą być bardzo różnorodne – choć najczęściej kojarzą nam się one z dziką przyrodą, to w naszej ofercie odnajdziecie także coś z zupełnie odmiennego estetycznie. Przykładowo – motywy miast przeniesione na na naklejki. Krajobrazy industrialne czy miejskie również mają swoje miejsce pośród dekoracji! Z bardzo dużej różnorodności tej tematyki, wynika kolejna zaleta wszystkich wykorzystujących ją dekoracji, a mianowicie – swoboda doboru kolorystyki. Potrzebna jest nam żółta naklejka – pustynia będzie w sam raz! Ozdoby w naszym mieszkaniu utrzymane są w zielonych tonacjach? Sięgnijmy więc po wzory z lasem lub łąkami. Wybrane pomieszczenie posiada ciemne ściany, a więc chcielibyśmy coś kontrastowego? Oto naklejka z krajobrazem zimowym. Niezależnie jaka barwa jest nam w danym miejscu potrzebna, niemal na pewno odnajdziemy ją pośród dekoracji z pejzażami.

Jeszcze jedną z korzyści płynących z wyboru naklejek jako ozdoby do mieszkania, jest możliwość dostosowania ich rozmiaru do naszych potrzeb. W ofercie Redro odnajdziecie wzory pasujące zarówno na ścianę czy meble, jak i na komputer oraz tablet. Śmiało możecie więc możecie wprowadzić do swojego otoczenia ulubiony pejzaż właśnie z pomocą odpowiedniej naklejki. Krajobrazy górskie, morskie czy orientalne? Decyzja należy do Was!

Uniwersalna naklejka – krajobrazy w różnych odsłonach

Skoro omówiliśmy już podstawowe zalety, jakie oferują nam opisywane naklejki, to pora przejść do przykładów konkretnych wzorów oraz ciekawych sposobów ich wykorzystania podczas aranżacji wnętrza. Oto kilka naszych pomysłów, z których śmiało możecie czerpać inspirację!

  • Wakacyjne naklejki – krajobraz prosto z tropikalnej plaży. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na upragnione wakacje czeka się bardzo długo, a czas spędzony na urlopie leci dwa razy szybciej. Na szczęście przyjemne wspomnienia z gorących plaż możemy przenieść pod nasz dach za pomocą odpowiedniego wystroju oraz dekoracji. Z pomocą przyjdą nam między innymi ścienne naklejki ukazujące krajobrazy prosto z tropików. Tego typu ozdoba, umieszczona w odpowiednim i wyróżniającym się miejscu, nada każdemu pomieszczeniu klimatu rodem z egzotycznych plaż Hawajów lub Karaibów. Taka dekoracja doskonale sprawdzi się również we wnętrzu nawiązującym wystrojem do podróży – na przykład pośród bambusowych mebli albo starych map.
  • Atmosfera Świąt – naklejki z pejzażami zimowymi. Za oknem mróz i śnieżyca, w kominku wesoło trzaska ogień, a z kuchni dochodzi zapach ciasta oraz gorącej czekolady. Oto wymarzony, zimowy obrazek wielu osób. Kiedy jednak mieszkamy w bloku w środku hałaśliwej i ruchliwej metropolii, możemy mieć kłopot z poczuciem odpowiedniego nastroju, nawet podczas Świąt. W takim przypadku warto sięgnąć po naklejki z krajobrazami zimowymi. Ośnieżone góry, pokryte szronem drzewa, zamarznięte jezioro albo rzeka – to wszystko wspaniałe przykłady pejzaży, które doskonale prezentować się będą jako dekoracja domu w okresie zimowym.

Wyprawa w góry

Motywująca naklejka – krajobraz górski. Choć podczas wyboru dekoracji kierujemy się przede wszystkim naszym gustem oraz poczuciem estetyki, to jednak możemy sięgnąć po konkretny wzór również i z innych powodów – jak choćby znaczeń symbolicznych. Dobry przykład takiej alternatywy stanowią naklejki z górami. Tego rodzaju tematyka (choć bez wątpliwości zachwycająca) kojarzy się nam również z wysiłkiem, pokonywaniem przeszkód, parciem naprzód mimo zmęczenia. Dodatkowo szczyt góry często uchodzi za metaforę osiągnięcia celu, spełnienia własnych ambicji. Jeśli więc przemawia do nas takie nieco symboliczne podejście do dekoracji, to zdecydowanie warto rozważyć umieszczenie odpowiednio dobranego wzoru w ważnym, widocznym dla nas miejscu.


Inne tematy zdjęć

moczary Taekwondo beż turkus fala tsunami oleisty metro londyn piekne paznokcie Głowica nasadnikowa