-48%
Jeszcze tylko

Fototapety do szkoły językowej

W naszej ofercie znajduje się wiele fototapet, które wspaniale nadają się do wykorzystania na ścianach pomieszczeń, w których odbywa się kurs języka angielskiego lub innych języków obcych. Fototapety do szkoły języków obcych przedstawiają grafiki z napisami obcojęzycznymi, z flagami państw i mapami, czy też symbolami charakterystycznymi dla ikonicznych miast, np. Londynu. Są też fotografie doskonale pasujące do szkoły językowej - wśród nich znajdziesz napisy ułożone z kostek Scrabble, szkolne tablice z kredowymi napisami, a także widoki miast, takich jak Paryż czy Nowy Jork. Nie tylko fototapeta pomoże w aranżacji wnętrz szkoły językowej - w tej roli doskonale spiszą się również plakaty, obrazy oraz naklejki.
PRODUKTÓW: 80
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Istnieje tysiąc i jeden powodów, by uczyć się języków obcych

Zaproszenie do Wielkiej BrytaniiUczenie się co najmniej jednego - a coraz częściej mówi się, że nie mniej niż dwóch - języków obcych jest w dzisiejszych czasach nawet nie tyle koniecznością, co raczej standardem. Nierzadko dzieci już w szkole podstawowej pobierają lekcje dwóch, a zdarza się, że nawet i trzech języków obcych, co ma im w przyszłości zapewnić powodzenie na coraz bardziej wymagającym i bezwzględnym rynku pracy: pracodawcy bowiem bardzo często wymagają znajomości przynajmniej języka angielskiego, i to nawet wówczas, gdy dane stanowisko nie będzie wymagało posługiwania się tym językiem. Także i dorośli, którzy w swoich szkolnych latach z różnych względów nie chcieli lub nie mogli uczyć się języków, chętnie poszerzają swoje kwalifikacje, zapisując się na kursy językowe. Nie tylko zresztą z powodów zawodowych: znaczna część nieprzebranych zasobów Internetu dostępna jest wyłącznie w języku angielskim, i z tego powodu także np. hobbyści poważnie traktujący przedmiot swojego zainteresowania potrzebują znajomości tego języka, aby dowiedzieć się więcej o kwestiach, które ich interesują. Niejednokrotnie motywacją do zgłębiania tajników obcej mowy staje się zamiłowanie do literatury, muzyki albo filmów pochodzących z danego kraju: na przykład fani XIX-wiecznych sążnistych francuskich powieści mogą uczyć się języka francuskiego, a entuzjaści filmów Pedro Almodóvara - hiszpańskiego. Zachętą do nauki języka obcego niejednokrotnie bywa także wyjazd zagraniczny - taki, którego celem jest zwiedzanie i odpoczynek, ale także zarobkowy. Częstą przyczyną, dla której ludzie podejmują się nauki języka obcego, jest w wielu przypadkach również po prostu chęć poznania czegoś nowego i poszerzenia swoich horyzontów - nauka języków obcych jest trudna i wymaga czasu, ale jest niesamowicie satysfakcjonująca, może nawet bardziej niż nauka czegokolwiek innego: daje bowiem nie specjalistyczną, hermetyczną wiedzę, ale możliwość porozumienia się z zupełnie nową grupą ludzi. Oczywiście, czasem jest to także nauka języka dla samej przyjemności uczenia się nowego języka i możliwości odczytywania zapisanych w nim tekstów: tak jest na przykład w przypadku osób, których pasją jest poznawanie martwych języków, takich jak łacina czy starożytna greka. Na bardzo wysokie - i stale rosnące - zapotrzebowanie na kursy językowe odpowiadają licznie powstające szkoły językowe. Wykorzystują one rozmaite metody nauczania, dzięki czemu uczeń może dokonać wyboru takiego sposobu nauki, jaki mu najbardziej odpowiada, i jaki uznaje za najbardziej efektywny.

W jaki sposób elementy wystroju wnętrza wpływają na jakość nauczania?

Dzień dobry!Szkoła językowa, jak na to wskazuje sama nazwa, ma w sobie wiele ze zwykłej szkoły. Jest zatem miejscem, którego podstawowym zadaniem jest przekazywanie wiedzy. Nad typową szkołą ma ona może tę przewagę, iż wszyscy uczęszczający do niej ludzie wiedzą dokładnie, czego chcą, są silnie zmotywowani i nastawieni na osiągnięcie konkretnego celu - w przeciwieństwie do uczniów zwyczajnych szkół, którzy często traktują je jako miejsce zesłania czy wręcz karę, którą trzeba odsiedzieć. Szkoły językowe nawet wyglądają jak typowe szkoły: zwykle są podzielone na sale lekcyjne i obwieszone planszami i tablicami przedstawiającymi przydatne słówka czy ujęte w tabele odmiany albo reguły gramatyczne. W obu typach szkół nadrzędną zasadą rządzącą wszelkimi dekoracjami jest użyteczność: jeżeli w sali, w której naucza się języka angielskiego, wieszamy plakat, to niech to będzie plakat koncertowy jakiegoś znanego angielskiego zespołu rockowego. A jeżeli obraz - to portret brytyjskiej królowej. Mając na uwadze tę właśnie zasadę użyteczności, spośród ponad dwudziestu milionów wzorów fototapet dostępnych w katalogu Redro wybraliśmy te, które świetnie sprawdzą się jako dekoracja szkoły językowej. Można tutaj znaleźć różnego rodzaju wzory nawiązujące do kultur krajów, których języków się powszechnie naucza - na przykład typowe brytyjskie czy amerykańskie widoki, wiele wzorów z mapami i flagami tych krajów, napisy i słówka w popularnych językach i całe mnóstwo innych inspirujących motywów. Fototapety Redro to doskonałe rozwiązanie, gdy planujemy udekorować któreś z pomieszczeń szkoły językowej: nie zajmują cennego miejsca, są niezwykle szybkie w montażu i cechuje je długoletnia trwałość. Ponadto wykonane są z ekologicznych materiałów, na których nadruki wykonane zostały w innowacyjnej technologii druku lateksowego, zapewniającej im odporność na utratę barw powodowaną działaniem promieniowania UV oraz drobne uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie zapewniającej jakość wydruku i nasycenie kolorów porównywalne z tymi, jakie znane jest z fotografii małoformatowych. Wszystkie składniki używane w procesie tworzenia fototapet są przyjazne dla środowiska naturalnego, a przy tym bezpieczne dla zdrowia i nietoksyczne. Także proces montażu jest wyjątkowo prosty i nie powinien sprawić kłopotu nawet osobie, która nie ma żadnego doświadczenia w nakładaniu fototapet i tradycyjnych tapet.


Inne tematy zdjęć

fototapety akwarela kwiaty płoty płatek śniegu judoków walczący mężczyźni zaproszenie wektor szare zmieniony dismantling