-48%
Jeszcze tylko

Fototapety do salonu kosmetycznego

PRODUKTÓW: 94
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Salon kosmetyczny - oaza piękna i spokoju

PaznokcieW Polsce odwiedziny w salonie kosmetycznym coraz rzadziej postrzegane są jako próżne rozpieszczanie siebie i zbędny wydatek, a coraz częściej jako inwestycja w dobry wygląd i jeden z wielu sposobów relaksowania się - i, co ciekawe, dotyczy to obu płci (czy to nie wspaniale, że wreszcie mężczyznom nie "wypada" być zaniedbanymi albo wręcz niechlujnymi?). Nareszcie wizyty u kosmetyczki przestają być tematem głupich żartów z "blondynek" czy "żon bogatych mężów", które spędzają czas na piłowaniu i malowaniu paznokci, a zaczynają być praktyką niemal tak powszechną, jak regularne wizyty w salonie fryzjerskim. Należy się tylko cieszyć z tego pozytywnego zwrotu w tym, jak Polki i Polacy postrzegają konieczność utrzymywania zadbanego wyglądu. To pozytywna zmiana, ponieważ oddanie zabiegów pielęgnacyjnych, nawet tych pozornie prostych i banalnych, w ręce profesjonalisty czy profesjonalistki ma liczne korzyści. Wizyty w salonie kosmetycznym sprawiają, że nie tylko wyglądamy lepiej, ale także czujemy się lepiej: dają nam one bowiem poczucie, że ktoś o nas dba i troszczy się na tym najprostszym, najbardziej podstawowym poziomie, jakim jest zapewnienie cielesnego komfortu. Chyba że, no cóż, poddajemy się akurat któremuś z nieprzyjemnych zabiegów; tych, które pieką, szczypią i swędzą. Nawet wówczas jednak robimy to zwykle z przekonaniem, że długofalowy efekt będzie zdecydowanie wart chwili dyskomfortu. Wizyta u kosmetyczki może okazać się nie tylko przyjemna i pożyteczna, ale nawet kształcąca: możemy tam uzyskać porady odnośnie tego, jak czesać się, malować czy golić w taki sposób, aby najskuteczniej wydobyć zalety swojej urody, a także jakich kosmetyków używać, by osiągnąć najlepsze rezultaty. Nierzadko efekty wizyty w salonie kosmetycznym są nie tylko estetyczne, ale nawet zdrowotne: do tej kategorii zaliczają się zabiegi poprawiające stan skóry z problemami, a także masaże pomagające rozluźnić mięśnie napięte - często do bólu! - codziennym stresem. Być może jednak największą, najbardziej cenioną przez gości salonów urody zaletą tych miejsc jest właśnie to rzadkie, cenne poczucie rozpieszczania się i robienia czegoś wyłącznie dla siebie. Obecnie, gdy każdy z nas tylko z najwyższym trudem (a często też z niechęcią, bo daliśmy sobie wmówić, że nie mamy prawa do "niezasłużonej" przyjemności) wykrawa ze swoich dni i tygodni godziny, w których poświęca się wyłącznie samemu sobie, jest to ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Dekoracja salonu kosmetycznego - sprawa najwyższej wagi

PedicureNiewiele jest zakładów usługowych, w których wystrój gra tak istotną rolę, jak w przypadku salonu piękności. Wynika to już nawet z samej nazwy: jak bowiem salon piękności mógłby mieć siedzibę w brzydkim, zaniedbanym miejscu, urządzonym bez krzty dbałości o estetyczny wystrój? Byłoby to wielką antyreklamą salonu i najgorszym możliwym świadectwem kompetencji zarządzających nim osób - choćby i były one mistrzami w swoim fachu. Salon kosmetyczny po prostu musi być pięknie urządzony; nie może być inaczej. Ale wystrój salonu piękności musi spełniać także inne wyśrubowane wymagania. Ponieważ jest to, jak już o tym wspomnieliśmy, miejsce, do którego goście przychodzą, aby zrelaksować się i odciąć od trudów i trosk świata zewnętrznego, musi być udekorowany w taki sposób, aby tworzyć odprężającą, miłą atmosferę już od progu. Jednocześnie, jako wnętrze poddane ścisłej kontroli czystości, powinien być on ozdobiony takimi materiałami, które pozwalają na łatwe utrzymywanie higieny wnętrza. Fototapety spełniają wszystkie te zadania - i nie tylko te. Ogromny wybór wzorów - w katalogu Redro jest ich aż 25 milionów - pozwala na daleko idące zindywidualizowanie wyglądu salonu, co pozwoli wyróżnić go na tle konkurencji i robić mocne pierwsze (i dalsze) wrażenie na odwiedzających. Aby ułatwić poszukiwania najlepszego wzoru, z naszego bogatego katalogu wybraliśmy kilkadziesiąt obrazów, które tematyką nawiązują do zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych, i jako takie z pewnością będą odpowiednią dekoracją. Warto wybrać taki, który przedstawia zabieg, w którym dany salon się specjalizuje: jeśli, na przykład, słynie z najlepszych w mieście masaży, można ozdobić ścianę recepcji podobizną zrelaksowanej kobiety poddającej się temu właśnie zabiegowi. Jeśli salon wykonuje doskonały manicure - jak znalazł będą fototapety prezentujące elegancko pomalowane i zadbane paznokcie. Jeśli w danym miejscu wyjątkowo bogata jest oferta zabiegów na cerę - fototapeta z kobietą, której twarz pokrywa relaksująca maseczka będzie jak znalazł... Wybraliśmy przede wszystkim te wzory, w których dominują barwy pastelowe oraz biel, ponieważ wnętrza ozdobione takimi kolorami wpływają kojąco na osoby w nich przebywające - a to efekt bardzo pożądany w salonie piękności. Do recepcji i pokoi, w których wykonuje się "suche" zabiegi odpowiednie będą fototapety lateksowe, natomiast do "mokrych" pokoi zabiegowych polecamy fototapety winylowe, które dzięki pokrywającej je wąskiej warstewce winylu są znacznie bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury, pary wodnej i wilgoci. Wszystkie fototapety Redro można delikatnie przemywać wilgotną ściereczką lub gąbką, co pomoże w utrzymaniu nienagannej czystości.


Inne tematy zdjęć

gończy z Jury Aikido śmieciarka murek bałtyk mewy dziewczyna z motylem flaga Republika Środkowoafrykańska Sesja giełdowa