Naklejki do pokoju dziecka

Każdy rodzic chce, aby pokój jego dziecka był jedyny w swoim rodzaju i dokładnie taki, jaki wymarzył sobie maluch. Sęk w tym, że udekorowanie takiego wnętrza to niezłe wyzwanie! Trzeba zadbać o to, by wszystko nie tylko wyglądało świetnie, ale także było w pełni bezpieczne dla dziecka. Jeśli dobry wygląd i bezpieczeństwo są dla Ciebie priorytetem, na pewno spodobają Ci się nasze naklejki do pokoju dziecka! Możesz wybierać spośród tysięcy wzorów i rozmiarów (dzięki czemu, jeśli maluch życzy sobie na przykład chmurek, łatwo znajdziesz naklejki na ścianę dla dzieci chmurki, i to w kilku wersjach). Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek odnośnie do tego, jak wykorzystać naklejki na ścianę do pokoju dziecka – mamy nadzieję, że ułatwią Ci one Twoje dekoracyjne zadanie!   

PRODUKTÓW: 717
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Dlaczego warto wybrać naklejki do pokoju dziecka?

Każda osoba, której kiedykolwiek zdarzyło się urządzać i dekorować pokój dziecka, na pewno dobrze wie, że znalezienie złotego środka między tym, co ładne i ciekawe dla dzieci, a tym, co bezpieczne i zaaprobowane pod względem jakości przez rodziców, wcale nie jest łatwe. Na szczęście jest pewna ozdoba, która wygląda świetnie, a do tego jest wykonana z uwzględnieniem najbardziej restrykcyjnych standardów bezpieczeństwa, całkowicie nietoksyczna i bezwonna: to naklejki dla dzieci na ścianę, meble i mnóstwo innych powierzchni! Dla wszystkich rodziców przygotowaliśmy poradnik, w którym zdradzamy pięć spośród naszych ulubionych powodów, dla których naklejki dla dzieci to fantastyczna dekoracja, i w którym dzielimy się pomysłami na to, w jaki sposób można wykorzystać je, aby stworzyć aranżację, która zachwyci nie tylko malucha.

Naklejki dla dzieci wybierzesz spośród tysięcy grafik

Jesteśmy specjalistami od aranżacji wnętrz, a nie od pedagogiki, ale jest coś, co wiemy na pewno: każde dziecko jest inne. Jedno uwielbia dinozaury i marzy o tym, że w przyszłości zostanie paleontologiem, podczas gdy inne nie może przestać śpiewać i tańczyć a jeszcze inne – rysować. I bardzo dobrze! Dekoracja dziecięcego pokoju powinna tę wspaniałą różnorodność odzwierciedlać. Na szczęście nasze naklejki dla dzieci na to pozwalają: zebraliśmy tutaj setki rozmaitych wzorów, a z pomocą naszej wygodnej wyszukiwarki możesz znaleźć ich jeszcze więcej! Bez względu na to, jakie hobby ma Twoja pociecha, jaką bajkę lubi najbardziej, jak uwielbia spędzać czas – na pewno odnajdziesz tutaj naklejkę, która jakoś to odzwierciedla. Maluch uwielbia bujać w obłokach? Naklejki na ścianę dla dzieci chmurki będą idealne. Kocha zwierzęta? Świetnie, mamy mnóstwo naklejek ze zwierzakami! Fascynuje go podwodny świat? A może uwielbia historie o piratach? Nad jego łóżkiem może zawisnąć piracka bandera. Możliwości personalizacji są tutaj niemal nieograniczone: a czy nie chodzi nam właśnie o to, aby nasze dzieciaki miały dokładnie takie pokoje, o jakich marzą?

Naklejki skrócą czas remontu do absolutnego minimum

Każdy rodzic i opiekun dobrze wie, że choć remonty kuchni i łazienki uchodzą za najbardziej kłopotliwe, to jednak właśnie remont pokoju dziecięcego może najmocniej dać się we znaki. Maluchy już po krótkim czasie marudzą, bo nie mają swojego własnego miejsca. Czy można więc dziwić się, że sprytni rodzice poszukują dekoracyjnych rozwiązań, które umożliwią skrócenie czasu trwania remontu do minimum? A taką właśnie zaletę oferują naklejki dla dzieci: czas montażu jest niewiarygodnie krótki. Wystarczy zdjąć z ozdoby folię zabezpieczającą, równo przyłożyć ją klejącą warstwą do wybranej powierzchni… i już! Łatwiej i prościej po prostu się nie da.

Naklejki dla dzieci na ścianę i meble są nietoksyczne i bezwonne

Kiedy dekorujesz pokój swojego malucha, jego bezpieczeństwo zawsze jest dla Ciebie priorytetem. Szukasz więc ozdób, które będą bezpieczne dla zdrowia dziecka, i którymi nie będzie mogło zrobić sobie krzywdy. Nasze naklejki dla dzieci na meble i ściany są właśnie takie! Drukujemy je, wykorzystując supernowoczesną technologię druku lateksowego. Dzięki temu opuszczają one maszynę już całkowicie suche i bezwonne, gotowe do natychmiastowego montażu, a do tego na żadnym etapie eksploatacji nie wydzielają szkodliwych oparów czy jakiegokolwiek zapachu. Co więcej, za sprawą samego sposobu, w jaki są montowane, naklejki na ścianę do pokoju dziecka są dekoracją, której maluch w żadnych okolicznościach nie będzie mógł na siebie ściągnąć czy zrzucić, nie grożą mu więc urazy ani wypadki.

Nie ma miejsca, w którym nie zmieszczą się naklejki na ścianę do pokoju dziecka

Nawet jeżeli pokoik Twojej pociechy jest malutki, i tak możesz ozdobić go, wykorzystując kolorowe i zabawne naklejki do pokoju dziecka! Nie tylko bowiem mają ono mnóstwo różnych wzorów, ale także występują w ogromnej ilości rozmiarów – właściwie w każdym rozmiarze, jakiego tylko chcesz! Bez względu więc na to, czy chcesz udekorować duży fragment ściany, czy tylko okleić drzwiczki niewielkiej szafki, na pewno znajdziesz tutaj takie naklejki dla dzieci na meble i ściany, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Naklejki do pokoju dziecka są zmywalne

Dzieci i plamy to zgrany zestaw, wie o tym każdy rodzic. Dlatego bardzo istotne jest wybieranie takich ozdób do tego wnętrza, które w razie potrzeby będzie można łatwo umyć.  Naklejki na ścianę do pokoju dziecka zdają ten test celująco: wszelkie zabrudzenia łatwo usuniesz z nich, przemywając je wilgotną ściereczką albo gąbką. Naklejki do pokoju dziecka pomogą Ci utrzymać wnętrze w nienagannej czystości!


Inne tematy zdjęć

abstract city naga postać mężczyzny Kolorowa alladyn Miejsc plakaty rajstopy Ząbkowice Śląskie Diabeł Tasmański