Plakaty do biura

Oderwać wzrok od komputera, zmienić perspektywę podczas przerwy w pracy albo zainspirować się pięknym widokiem podczas spotkania w sali konferencyjnej – to wszystko staje się takie proste, kiedy ściany  w firmie zdobią efektowne plakaty. Obrazy z detalami architektury, panoramy wielkich miast czy plakaty na ścianę przedstawiające symbole związane z profilem działalności firmy doskonale sprawdzą się zarówno do biura, jak i w pomieszczeniach socjalnych. Jeśli plakaty do firmy nie znajdą zastosowania w konkretnym pomieszczeniu, można rozważyć również propozycję zawieszenia we wnętrzu obrazu, naklejki lub fototapety.
PRODUKTÓW: 28

Urządź buro z charakterem

GrafikaPraca jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Poświęcamy jej ogromną ilość czasu. Szacuje się, że ponad połowę swojego życia spędzamy właśnie na wykonywaniu płatnych obowiązków! Niektóre zawody wiążą się z koniecznością wyjazdów służbowych, dlatego spora grupa pracowników nieczęsto bywa… we własnych domach. Aby nieco umilić sobie czas, w którym jesteśmy pochłonięci zarabianiem pieniędzy, postarajmy się o odpowiednią stylizację przestrzeni biurowej. Dzięki temu na pewno poczujemy się lepiej, bo przecież komfortowe wnętrze wpływa na komfort wewnętrzny! Jak więc zaaranżować biuro, gabinet, albo firmowy hol, by były to miejsca jednocześnie przytulne, nowoczesne i eleganckie? Po pierwsze, zadbajmy o dobre oświetlenie. Spróbujmy wykorzystać jak największą ilość naturalnego światła słonecznego. Pracując w dzień nie będziemy musieli zapalać lamp, a więc oszczędzimy energię oraz przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego. W oknach zamontujmy rolety, tak by manipulować wpadającymi do pomieszczenia promykami słońca. Oprócz światła, warto zastanowić się nad układem mebli. Starajmy się zachować jak największą wolną przestrzeń, aby można było swobodnie przemieszczać się między biurkami i sprzętami. Zainwestujmy w wygodny, wyprofilowany fotel oraz dobrej jakości biurka, szafy i półki. Nieodłącznym elementem biura są oczywiście kwiaty – ustawione na parapecie, albo szafce, wzbogacą stylizację i wprowadzą do niej odrobinę domowego klimatu. Czas skupić się na ścianach, gdyż to właśnie one skupiają na sobie największą uwagę i w głównej mierze decydują o całościowym wydźwięku aranżacji przestrzeni. Najlepiej, gdy pozostaną utrzymane w monochromatycznych barwach: beżach, bielach, szarościach. Możemy wykorzystać również pastele, które dodadzą wnętrzu lekkości. Dla urozmaicenia biura, powieśmy na ścianie kilka efektownych plakatów, posterów i infografik. To na przykład plansze statystyczne, wykresy, mapy oraz wszelkie pomocne w pracy grafiki.  Marka Redro przygotowała specjalny zbiór plakatów ściennych, przeznaczonych właśnie do oficjalnych wnętrz biurowych, gabinetów, korytarzy i holi. Niech Wasze biura nabiorą charakteru!

Kreatywność przede wszystkim!

StatystykiCechą niezwykle poszukiwaną wśród potencjalnych pracowników, jest wspomniana wyżej kreatywność. Otwarty umysł, chęć poszukiwania nowych rozwiązań, a także niezliczona ilość pomysłów, to wręcz idealny profil.  Kiedy już pracodawca znajdzie taką osobę, powinien wspierać ją w jej kreatywnych zadaniach. W jaki sposób? Najlepiej motywując ją oraz oferując interesujące miejsce pracy. Wbrew pozorom, wyobraźnia działa o wiele lepiej w miejscach naszpikowanych ciekawymi akcentami, aniżeli w zwykłych, nudnych wnętrzach. Takim ciekawym akcentem może być ozdoba ścienna, wpisująca się w profil danej firmy i przy okazji budząca zainteresowanie oraz przyciągająca wzrok. Plakat wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Te, które oferujemy w naszym sklepie, są przejrzyste i wysokojakościowe. Galeria marki Redro zgromadziła tysiące grafik z motywami stricte biurowymi, które naniesione na specjalnie do tego przeznaczone podłoże, prezentują się niezwykle profesjonalnie i oryginalnie. Po jakiego typu plakaty pracodawcy sięgają najczęściej? Nasi klienci chętnie nabywają grafiki obrazujące różnego rodzaju badania, wyniki pomiarów, statystyki, wykresy. Dużym powodzeniem cieszą się też mapy państw. Firmy prowadzące działalność międzynarodową korzystają z takich plakatów podczas swojej pracy. A więc produkty te nie są jedynie dekoracjami wnętrza, ale i materiałem pomocniczym. Pracownicy naszego sklepu mogą nanieść na plakat dosłownie każdą informację – wystarczy, że klient prześle do nas odpowiednie dane, a my zajmiemy się przekształcaniem ich w wartościowy plakat ścienny. Nowoczesne wnętrza biurowe uwielbiają pomysłowe grafiki, które idą z duchem czasu. Prawdziwym hitem są typografie – wszelkiego rodzaju hasła motywujące pracowników do bardziej efektywnej pracy, cytaty znanych osobistości poważanych w określonej dyscyplinie biznesu, a także zabawne nadruki i powiedzenia. Dobór plakatu zależy od profilu firmy oraz od efektu, jaki chcemy osiągnąć poprzez stylizację biura. Może przeprowadzicie ankietę wśród swoich pracowników, dzięki której wybierzecie optymalny, ulubiony deseń? 


Inne tematy zdjęć

Włocławek arka noego Oleśnica optymistyczne żółte tulipany grecja białe ulice kamien dekoracyjny Chłopak