-48%
Jeszcze tylko

Plakaty do biura

Minimalistyczny plakat do biura

Minimalistyczny plakat do biura

Aranżacja przestrzeni biurowej wymaga minimalistycznych dekoracji: plakat w czerni i bieli sprawdzi się tu doskonale.

Znane powiedzenie z bajki Fredry mówi: „Wolnoć Tomku w swoim domku” i znakomicie odnosi się do kwestii aranżacyjnych. W naszym wnętrzu możemy zrobić dokładnie to, na co mamy ochotę. Jeśli jednak aranżujemy służbowe pomieszczenie powinniśmy zachować zdrowy umiar i rozsądek. Plakaty do biura, które w mgnieniu oka zmienią wystrój wnętrza nie wprowadzając jednocześnie nieodwracalnych zmian w wyglądzie, będą znakomitym rozwiązaniem. Ten, wydawałoby się, niewielki akcent, diametralnie zmieni charakter pokoju. Co więcej, biuro plakaty mogą przedstawiać wszystko – dosłownie wszystko. Jeśli bowiem nie znajdziesz w sklepie takiego wzoru, który przypadnie Ci do gustu, możesz zamówić plakaty do biura własnego projektu

PRODUKTÓW: 29
Motywacyjny plakat do biura

Motywacyjny plakat do biura

W biurze nie może zabraknąć nam motywacji! Plakat z pozytywnym przesłaniem będzie ciekawym dodatkiem.
Plakat do biura czarno-biały

Plakat do biura czarno-biały

Czarno-biały plakat nawołuje do samorozwoju, a przy okazji stanowi nowoczesną dekorację szarej przestrzeni biurowej.
Plakat do biura ekologiczny

Plakat do biura ekologiczny

Biura firm związanych z ekologią warto ozdobić wymownym plakatem - oczywiście wyprodukowanym w ekologiczny sposób!
Plakat do biura panorama miasta

Plakat do biura panorama miasta

Sala konferencyjna ozdobiona dużym plakatem z panoramą miasta, zyskuje wielkomiejski, elegancki charakter.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat do biura mózg

Plakat do biura mózg

Taki plakat warto powiesić w biurze, bądź w pokoju nastolatka. Kolorowa grafika przyciąga uwagę.
Plakat do biura napisy

Plakat do biura napisy

Jak zdynamizować minimalistyczne biuro? Plakat z napisami zrobi to za nas!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat do biura retro

Plakat do biura retro

W holu biurowca możemy pozwolić sobie na niebanalne dekoracje, jak np. plakat w stylu retro.
Plakat do biura strzałki

Plakat do biura strzałki

Plakat do biura powinien cechować się minimalistycznym, nowoczesnym wykonaniem.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
 
 
 

Plakaty do biura w zgodzie z naturą

Ile razy siedząc za biurkiem przy komputerze, wypełniając dokumenty lub prowadząc niekończące się rozmowy z klientami, marzyliśmy o tym, aby przenieść się gdzieś daleko stąd na łono natury. Zamykaliśmy oczy i widzieliśmy leśną polanę, morskie wybrzeże lub górskie szczyty pośród chmur. I choć nie możemy sprawić, aby szef dał Ci dodatkową przerwę w ciągu dnia, to nasze plakaty do biura pomogą Ci się poczuć tak, jakbyś był w zupełnie innym miejscu. Malownicze krajobrazy w doskonałej jakości, pełne detali i energetycznych kolorów, będą przypominać okno otwierające się na piękno natury, a nie zwykłą dekorację ściany. Świetne efekty osiągniesz, gdy zdecydujesz się na biuro plakaty utrzymane w kolorystyce kontrastującej ze ścianami pomieszczenia. Dzięki temu przedstawienia będą od razu rzucać się w oczy, a wnętrze nabierze wyrazistego charakteru. Najczęściej wybierane wzory to: wodospady, wierzchołki gór, morskie wybrzeża i polne łąki.     

Dekoracja biura, która Cię zmotywuje!

Jeśli chcesz osiągnąć wyznaczony sobie cel, musisz ustalić plan działania, zebrać do tego siły i konsekwentnie realizować kolejne etapy. Czasami jednak łatwiej to powiedzieć, niż zrobić. Największy nawet zapał może ostygnąć, gdy mamy gorszy dzień i nic nie idzie po naszej myśli. W takiej sytuacji najlepiej mieć w pobliżu biuro plakaty z motywującym hasłem lub wartościowym cytatem. Dzięki niemu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przypomnisz sobie, co jest dla Ciebie ważne i dlaczego chcesz to osiągnąć. Szeroki wybór napisów i różnorodne czcionki sprawiają, że to nie tylko wartościowa, ale także bardzo efektowna dekoracja ściany.

  • If you believe in it, then fight for it.
  • The best way to get something done is to begin.
  • Your future is created by what you do today not tomorrow.
  • Be yourself – everyone else is already taken.

To tylko garść propozycji spośród szerokiej oferty dostępnych wzorów. Szukając napisu, który najbardziej do Ciebie pasuje, nie zapomnij dobrać też odpowiedniego koloru i rodzaju czcionki, aby ozdoba pasowała do wystroju Twojego biura. 

Plakaty do biura dla miłośników miasta

Jedni potrafią się zrelaksować tylko na łonie natury, w pobliżu szumiącego lasu lub szemrzącego strumyka. Dla innych najlepszym do tego miejscem jest wielkie miasto z charakterystycznymi odgłosami, migającymi sygnalizacjami i niepowtarzalnymi budynkami sięgającymi chmur. Jeśli jesteś miłośnikiem wielkich metropolii, to w Twoim biurze nie może zabraknąć zdjęcia Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Tokio. Doskonałym pomysłem są także biuro plakaty z naszymi polskimi miastami – Warszawą, Wrocławiem czy Krakowem. Zamiast szukać inspiracji daleko na świecie, warto rozejrzeć się po naszych wyjątkowych miastach i poszukać inspiracji w niesamowitych budynkach, przepięknych panoramach i zachwycających drapaczach chmur.

W przypadku przestronnego pomieszczenia doskonałym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni jest skomponowanie dyptyku lub tryptyku z pasujących do siebie plakatów. Wybierz trzy plakaty do biura przedstawiające różne ujęcia tego samego miasta i ciesz się oryginalną ozdobą Twojego autorstwa!  

Twój zawód w centrum uwagi

Jeśli uwielbiasz swój zawód i kochasz to, co robisz na co dzień, warto uwzględnić ten fakt w aranżacji służbowego pomieszczenia. Biuro plakaty przedstawiające określoną specjalizację lub profesję będą doskonałą ozdobą wnętrza. W gabinecie architekta świetnie będą się prezentować plakaty przedstawiające kultowe budynki lub konstrukcje, w przypadku dziennikarza lub copywritera będą to przedstawienia dawnych czcionek drukarskich lub maszyn do pisania, a w biurze informatyka plakaty ukazujące wnętrze współczesnego laptopa lub utrzymane w stylu retro stare komputery z lat 80. ubiegłego wieku. Na poważnie lub z przymrużeniem oka – plakaty do biura z Twoją profesją są zawsze doskonałym rozwiązaniem.  


Inne tematy zdjęć

Włocławek arka noego Oleśnica optymistyczne żółte tulipany grecja białe ulice kamien dekoracyjny Chłopak