Plakaty do pokoju dziecka

Plakaty dla dzieci wniosą do wnętrza pogodny nastrój i doskonale sprawdzą się w roli nowoczesnych dekoracji. Ulubieni bohaterowie z kreskówek, wesołe scenki z udziałem pluszaków i lalek, kolorowe literki, które pomogą maluchowi oswajać się z alfabetem - te wszystkie motywy przeznaczone dla małego dziecka możesz znaleźć w naszej bogatej ofercie. Dla dzieci w nieco starszym wieku możesz wybrać barwne grafiki lub plakaty poruszające temat zainteresowań małego mieszkańca. Plakaty do pokoju dziecięcego będą się prezentowały na ścianach równie efektownie, co dostępne w ofercie barwne naklejki, obrazy i fototapety z dziecięcymi wzorami.
PRODUKTÓW: 63
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Kolorowe, zabawne i efektowne – plakaty ścienne w pokoju dziecięcym

KotPracując nad aranżacją pokoju dziecięcego staramy się być maksymalnie skupieni na bezpieczeństwie naszych maluchów. Zwracamy uwagę na materiał, z którego zrobione są meble, rodzaj ich wykończenia, a także kolorystykę. Całość ma być przyjazna najmłodszym, a także być odpowiednim motywatorem do nauki i poznawania świata. Takie podejście do stylizacji wnętrza jest bardzo pożądane, jednakże w natłoku propozycji aranżacyjnych, możemy zapomnieć o kolejnym istotnym aspekcie pokoju dla dzieci – o jego atrakcyjności. Przestrzeń powinna zachęcać dzieciaki do przebywania w niej, eksplorowania jej każdego kąta. Ma być barwnie i zabawnie! Warto zauważyć, że elementy wystroju takiego wnętrza wcale nie muszą udawać, że są funkcjonalne. Ozdoby są wyłącznie dla podkreślenia piękna przestrzeni, co stanowi istotną różnicę pomiędzy stylizacją dziecięcą i tą w pokoju dorosłych domowników. Tak więc, wybierając dekoracje dla dzieci, należałoby sprawdzić, co podoba się naszym milusińskim. Drodzy rodzice, zapytajcie swoje pociechy o to, które bajki uważają za najciekawsze, albo  po prostu, co chciałyby zobaczyć na ścianie swojego pokoiku. Sklep redro.pl zachęca wszystkich rodziców do wspólnego przeglądania naszej galerii i wybierania najlepszej grafiki ściennej. Doskonałą formą dla każdej z nich jest plakat. Stworzymy dla Was efektowne plakaty z motywami roślinnymi, zaczerpniętymi z bajek i legend oraz wszelkich innych tematów. Wybór należy do Was! Materiał, na który nanosimy nadruki, odznacza się wysoką jakością i trwałością. Ponadto, wykorzystywane przez Redro tusze nie są toksyczne, ani łatwopalne. Zadbaliśmy o odpowiednie certyfikaty oraz atesty dla naszych produktów – szczegóły znajdziecie na głównej stronie sklepu. Dzięki bezpiecznej technologii wytworu dekoracji ściennych, bez obaw proponujemy je wszystkim dzieciom – od niemowlaka, po nastolatka! Tusze, za pomocą których tworzymy barwne motywy na plakatach, są całkowicie bezwonne. Kiedy tylko otrzymacie od nas przesyłkę, możecie natychmiast zamontować plakat na ścianie.

Wybór plakatów do  pokoju dziecięcego – istotna lekcja dla najmłodszych!

TortDzieci uwielbiają dokonywać wyborów, choć niezwykle często zmieniają zdanie. Czasem zupełnie bez powodu obrażają się i chcą wymusić zmiany decyzji swoich rodziców. Co zrobić, jeżeli dotyczą one stylizacji pokoju dziecięcego? Cóż, trudno sprawić, by meble i dodatki zmieniały się za każdym razem, kiedy maluchy uznają je za nudne… Na szczęście na wygląd wnętrza możemy wpłynąć w inny sposób, mianowicie poprzez wyraziste akcenty dekoracyjne. Plakaty marki Redro to jedna z ciekawszych opcji na szybką i efektowną aranżację przestrzeni dziecięcej. Ich montaż oraz demontaż jest banalnie prosty i nie wymaga żadnych przygotowań. Po prostu wyciągasz produkt z zabezpieczającego opakowania i wieszasz na ścianie. Gotowe! Takie „ruchome” grafiki potrafią zdziałać cuda. Ze zwyczajnego, pozbawionego koloru pokoju, mogą stworzyć magiczną i radosną krainę. Tak samo w przypadku pomieszczenia przeładowanego barwami i deseniami – dobierając odpowiedni plakat, ustabilizujemy proporcje wnętrza. Możemy pozwolić, by grafika stanowiła główną atrakcję dla malucha, bądź „wtopić” ją w całość aranżacji. Wszystko zależy od pomysłu naszych dzieci i nas samych. Jak więc zdecydować się na określony motyw plakatu? Cóż, pytanie to nie należy do prostych i nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi… Nie znaczy to, że znajdujemy się w skomplikowanej sytuacji. Stylizacja pokoju dla dzieci powinna sprawiać wszystkim przyjemność, a dzieciaki powinny czerpać z niej prawdziwą frajdę! Tak naprawdę każda tematyka jest odpowiednia – należy tylko dopasować ją do oczekiwań lokatorów. Milusińscy z pewnością kochają zwierzęta, a więc możemy wykorzystać fotografie tygrysów, lwów, kolorowych ptaków, albo nawet zgrabne rysunki zwierząt leśnych. Oprócz zwierząt, na plakatach często pojawiają się fascynujące rośliny oraz – chyba ulubione motywy dzieci – bohaterowie bajek, na przykład Król Lew, Smerfy, albo Czerwony Kapturek. Dla maluchów w wieku przedszkolnym polecane są kolorowanki, które i my proponujemy wszystkim rodzicom.


Inne tematy zdjęć

Snorkeling akty grunge tekstury kot syjamski szara zabawki klocki Tajlandia samochód vw samba