-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !

Obrazy na ścianę

Obrazy ścienne marki Redro to ciekawa propozycja, dzięki której skutecznie przeprowadzicie prawdziwą metamorfozę swojego wnętrza. Czy wyobrażacie sobie przestrzeń mieszkalną z kompletnie pustymi, niczym nie ozdobionymi ścianami? Taka aranżacja musi być strasznie smutna i nudna… Nawet najbardziej zatwardziali miłośnicy minimalizmu, a także wszyscy ci, którzy oszczędnie dawkują kolory i wzory, chętnie wieszają obrazy na ścianie - czy w pokoju, salonie czy w biurze. Mogą być małe, albo wręcz przeciwnie, ogromne i przyciągające wzrok. Mogą być ułożone w określonej sekwencji. W niemal każdej stylizacji wyglądają fantastycznie. Potrafią dopełnić wnętrze, postawić w nim symboliczną kropkę nad „i”. Przekonajcie się sami, jak na postrzeganie otoczenia wpływa obraz na ścianie!

Duże obrazy na ścianę różnych pomieszczeń

Obrazy na płótnie cieszą się popularnością niemal od początku ich istnienia. Kochają je wszyscy, bez względu na wiek, pochodzenie, czy płeć. Sklep redro.pl dla ułatwienia wyboru grafik, podzielił je na kategorie pod względem przeznaczenia. Sugerujemy, jakie fotografie wyglądają najlepiej w salonie, a które sprawdzą się w restauracji. Podziału dokonano głównie w oparciu o analizę wyborów naszych klientów. Do pokoju głównego, najczęściej wybierane są duże obrazy ścienne. Motywy przewodnie, które pojawiają się na nich regularnie, to kwiaty, pejzaże, zdjęcia reprezentatywnych budowli (na przykład Wieży Eiffla, czy Big Bena), czarno-białe wizje artystyczne i szkice. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja we wnętrzach sypialnianych. Tam sugerowane są motywy naturalne, szczególnie osadzone w ciemnej, nieco ospałej palecie barw. To na przykład zachody Słońca, rozgwieżdżone niebo, samotnie stojące drzewa, klimatyczne fotografie uliczek i ogrodów Toskanii. W pokoju dziecięcym nadal królują motywy bajkowe, przeróżne rysunki, wesołe zwierzątka oraz podwodny świat. Prawdziwym przebojem kuchennym są typografie. Bez problemu znajdziecie je w wyodrębnionej powyżej zakładce. Obraz na ścianie łazienki? Redro proponuje inspiracje tropikalne i marynistyczne. Oprócz typowych pomieszczeń mieszkalnych, nowoczesne obrazy na płótnie z powodzeniem uatrakcyjnią stylizacje biurowe, przestrzenie kawiarni, restauracji, gabinetu dentystycznego, a także szkół. Grafiki nanoszone są na płótno malarskie, co pozwala zachować im typową dla obrazów formę, jednocześnie skręcając w stronę nowoczesności. Pracownicy Redro dbają o każdy szczegół oferowanego produktu, toteż nadruki wykonywane są przy użyciu technologii HP oraz bezwonnych i nietoksycznych materiałów. W taki sposób powstają wyjątkowo dopracowane i piękne obrazy na ścianę!

Tematy

Co może przedstawiać dekoracyjny obraz na ścianie? Możliwości Was zaskoczą!

Pewnie większość z Was zgodzi się ze stwierdzeniem, że wybór obrazu do naszego wnętrza to jedna z najprzyjemniejszych czynności aranżacyjnych. Dokonując zakupu, najczęściej kierujemy się wyłącznie naszym gustem – nie obowiązującymi trendami, ani podpowiedziami projektantów. Liczy się to, co się nam podoba. Sęk w tym, że każdemu podoba się coś innego… Może to i dobrze, bo przestrzeń byłaby naprawdę nudna, gdyby wszyscy chcieli posiadać to samo! Sklep redro.pl postarał się, by przeglądanie obrazów stało się jeszcze bardziej komfortowe, dlatego podzielono je według ich tematyki. Tak więc, jeżeli ustaliliście, że chcielibyście zobaczyć na swojej ścianie kwiaty, wystarczy kliknąć wyodrębnioną zakładkę. Waszym oczom ukażą się fascynujące fotografie kolorowych roślin, które w formie obrazu na płótnie nabiorą wymownego, gustownego wyglądu. Znajdziecie tam wizerunki popularnych róż, tulipanów, stokrotek, ale też delikatne i zdjęcia ujmujących swą urodą kwiatów polnych i ziół. Równie szeroką gamę grafik proponujemy w zakładce z motywami natury, krajobrazami, parkami i drzewami. Wyobraźcie sobie cykl kilku małych obrazów inspirowanych porami roku, powieszonych jeden obok drugiego. Wyglądać będzie to niezwykle intrygująco! Fotografie wysokich i smukłych brzóz oraz parkowych alejek, równie dobrze spiszą się w aranżacjach klasycznych, opartych na tradycyjnych założeniach oraz w nowoczesnych i designerskich wnętrzach. Sporą popularnością cieszą się przeniesione na płótno zdjęcia zwierząt, które idealnie ozdobić mogą biuro, salon, czy nudny przedpokój. Duże obrazy na ścianę (nowoczesne i te bardziej klasyczne) z motywami zaczerpniętymi z natury skutecznie ocieplą przestrzeń i sprawią, że będziemy czuć się w niej o niebo lepiej. A propos, co w temacie nieba? Lotnictwo, oczywiście! Fotografie pięknych maszyn podbijających przestworza, to prawdziwa gratka dla miłośników samolotów. Obraz na płótnie nawiązujący do lotnictwa może stać się ciekawym prezentem dla bliskich nam osób. Oprócz wspomnianych inspiracji, proponujemy grafiki przedstawiające perły światowej architektury – na czele z zabytkami z Włoch, Paryża i Londynu. A może ktoś z Was skusi się na nietypowy, lecz sentymentalny widok starzejących się wiatraków? Jakiegokolwiek dokonacie wyboru, na pewno będziecie zadowoleni. Najważniejsze, abyście kierowali się własną estetyką. Dzięki temu przekonacie się, jak ciekawie można spersonalizować i uatrakcyjnić wygląd pomieszczenia umieszczając w nim obrazy na ścianie. Aranżacje w ten sposób stworzone będą stylowe oraz niepowtarzalne!

Inne

Niezwykle różnorodne obrazy na ścianę: nowoczesne grafiki i obrazy na płótnie - reprodukcje

W tym miejscu znajdziecie wszystkie najdziwniejsze, najbardziej oryginalne, nietypowe i czasem zaskakujące kategorie obrazów Redro. Grafiki nanoszone na płótno już dzięki samej metodzie tworzenia prezentują się wspaniale. Dodając, że wspomniane wzory to reprodukcje największych dzieł sztuki, fotografie stylowych samochodów, a także inspiracje malarstwem akwarelowym i sztuką kolażu, zyskujemy naprawdę stylową ozdobę wnętrza. Redro.pl uwielbia korzystać z nowoczesnych rozwiązań, mieszając je z tradycją, wpisującą się w klasyczną definicję piękna. Każdy obraz na płótnie o niebanalnej tematyce będzie nie tylko wspaniałą dekoracją przestrzeni, ale może stać się jej motywem przewodnim. Ozdoby te nie posłużą za kolejny element pomieszczenia, lecz wyznaczą kierunek, którym będzie podążać cała aranżacja. Płótna na ścianę mogą również przełamać panującą we wnętrzu monotonię. Propozycji jest wiele, dlatego sami zdecydujcie, jakiego efektu oczekujecie.

Obraz na płótnie – poznaj juz dziś szeroką gamę motywów od Redro

Dostępne tu akwarele to głównie barwne portrety, choć nie brakuje inspiracji naturą, szczególnie kwiatami. Sztuka olejna to prawdziwy wachlarz trendów – od martwej natury, przez czarno-białe krajobrazy, zmysłowe akty, aż do totalnego geometrycznego miszmaszu. Interesującą opcją może być również obraz na płótnie czerpiący z najbliższej nam kultury, czyli tradycji regionów. To kolorowe koronki, wycinanki, charakterystyczne polskie wzory, a dla kosmopolitów – dekoracje inspirowane kulturą Chin, Japonii, Rosji, czy Francji. Nieoczywistym i bardzo ciekawym rozwiązaniem dla monochromatycznej stylizacji, z pewnością będzie obraz z motywem surrealistycznym oraz realizujący założenia sztuki nowoczesnej. Są to m.in. reprodukcje dzieł Gustava Klimta i Vincenta van Gogha, wraz z przeróżnymi teksturami, deseniami, przecierkami, kalkami i szkicami. Ktoś powiedział kiedyś, że nowoczesnego myślenia o sztuce zdefiniować się nie da, a więc pozostaje Wam przeglądanie galerii redro.pl i zapoznawanie się z tymi intrygującymi tworami. Kto wie, może któryś obraz na ścianę szczególnie przypadnie Wam do gustu i niebawem zagości w Waszym wnętrzu? Mamy taką nadzieję. Marka Redro pragnie pomyślne zrealizować każdą prośbę swoich klientów, dlatego jeśli jednak w bazie grafik nie znajdziecie swojej ulubionej fotografii, prześlijcie ją do sklepu. Z przyjemnością zamienimy ją w wysokiej jakości obraz na ścianę!