-48%
Jeszcze tylko

Plakaty komiks

Plakat komiks do salonu

Plakat komiks do salonu

Plakat z zabawną komiksową historią odciąży nowoczesną stylizację salonu i dopełni ją w niebanalny sposób.

Jest coś niezwykle urzekającego w sposobie, w jaki komiksy łączą w jedno słowo i obraz: nic dziwnego, że są tak popularne! Medium komiksowego używano już do opowiedzenia chyba każdego rodzaju historii: i tych dla najmniejszych dzieci, i tych zdecydowanie dla dorosłych, i wszystkich, które leżą gdzieś pośrodku. Plakat komiks w tym jest podobny do komiksów, od których wziął swój początek, że nadaje się do wnętrz zamieszkiwanych i przez dużych, i przez małych: i wszędzie będzie równie na miejscu! Plakat komiksowy możesz wykorzystać na szereg różnych sposobów: niektóre z nich pokażemy Ci w naszym tekście (a wiele na pewno wymyślisz sam). Dlatego, jeżeli szukasz inspiracji, które podpowiedzą Ci, jak plakat z komiksu wkomponować w wystrój wnętrza, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas poradnik: znajdziesz tam same... superpomysły!

PRODUKTÓW: 43
Plakat komiks do pokoju nastolatka

Plakat komiks do pokoju nastolatka

Plakat komiksowy wydaje się być idealną propozycją do pokoju młodzieżowego. Kolorowy print spodoba się nastolatkom.
Plakat komiks pop art

Plakat komiks pop art

Sztuka na nowo: plakat inspirowany pop artem zastąpi klasyczne ozdoby ścienne.
Plakat komiks retro

Plakat komiks retro

Plakaty komiksowe to feeria kolorów i dynamicznych kształtów!
Plakat komiksowa postać

Plakat komiksowa postać

Superbohater czy antagonista? Zdecydujcie sami! Plakat można ustawić w salonie.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat motyw komiksowy

Plakat motyw komiksowy

Plakat zamiast obrazu? Na taki krok warto zdecydować się w tracie prac nad eklektycznym wnętrzem.
Plakat komiksowe kolory

Plakat komiksowe kolory

Jeżeli w Waszym domu brakuje kolorów, zdecydujcie się na ekscentryczny plakat komiksowy. Nie będziecie żałować!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat komiks do biura

Plakat komiks do biura

Pracownię artystyczną lub biuro kreatywne udekorujmy dużym plakatem z komiksową postacią.
Plakat komiks vintage

Plakat komiks vintage

Przestrzeń z charakterem: za pomocą plakatu vintage dodamy stylizacji nietypowego szyku. Spróbujcie sami!
Zobacz zdjęcie
Plakat komiksowa para

Plakat komiksowa para

Sypialnia udekorowana plakatem z komiksową parą stanie się ciekawsza. Taki plakat przełamie monotematyczne wnętrze.
Plakat komiksowy z napisami

Plakat komiksowy z napisami

Zabawny pop-art na ścianie: komiksowy plakat ożywi przedpokój lub wąski, ciemny korytarz.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat maski superbohaterów

Plakat maski superbohaterów

Wszystkim fanom komiksowych superbohaterów proponujemy duży plakat z maskami tajemniczych postaci.
Plakat z komiksowym printem

Plakat z komiksowym printem

Motywacja w kolorze: plakat z komiksowym printem zawieśmy w przedpokoju, albo w domowym biurze.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Dymki, kadry i peleryny: plakat komiksowy dla dużych i małych

Komiksy przeszły niewiarygodnie długą i trudną drogę: od medium, którego nikt nie traktuje poważnie, i o którym w zasadzie nikt, kto nie chce zrobić z siebie pośmiewiska, nie wypowiada się choćby z cieniem powagi, poprzez uznany i doceniany element popkulturowego krajobrazu aż po obiekt powszechnej sympatii (i źródło, mogłoby się czasem wydawać, co najmniej co trzeciego nowego filmu w ostatnich latach). Jeśli chodzi o komiksy we wnętrzach, trudno byłoby o nich powiedzieć cokolwiek, nie wspominając o estetyce pop-artu - podobnie zresztą jak pop-art prawdopodobnie nie istniałby, gdyby nie sztuka komiksowa, z której czerpał inspirację. Jeśli chcesz przywołać we wnętrzu ten charakterystyczny klimat połowy ubiegłego stulecia, dekoracje zainspirowane komiksami nadadzą się do tego wprost fantastycznie - ale nie wyprzedzajmy faktów! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na to, w jaki sposób plakat komiksowy różnego rodzaju - w tym plakaty superbohaterów - może zostać wykorzystany do stworzenia aranżacji, która jest naprawdę super!

Plakat z komiksu w pokoju dziecka, nastolatka i... dorosłego

To nie czas i nie miejsce na to, by wdawać się w rozważania na temat tego, czy komiksy są rozrywką tylko dla dzieci i młodzieży (krótka odpowiedź: nie). Zamiast tego chcielibyśmy zauważyć, że o entuzjastę (albo entuzjastkę - komiksy od dawna już nie są rozrywką tworzoną wyłącznie z myślą o chłopcach i mężczyznach!) komiksów nietrudno wśród wszystkich grup wiekowych. Dlatego jesteśmy zdania, że plakat z komiksu jest dekoracją, która równie dobrze sprawdzi się w pokoju malucha, jak i w dojrzalszej już sypialni nastolatka, a nawet - zdecydowanie! - w jak najbardziej "dorosłym" salonie czy sypialni. Tym jednak, na co należałoby tutaj zwrócić uwagę, jest charakter plakatu: w salonie powinien być nieco poważniejszy, kładący większy nacisk na artystyczną stronę komiksowych kadrów, podczas gdy w pokoju dziecka warto zawiesić plakaty superbohaterów czy bardzo kolorowy i zabawny plakat komiksowy.

Pop-art, czyli plakat z komiksu tylko dla (wyrafinowanych) dorosłych

I nie, nie mamy tutaj na myśli takiego komiksu dla dorosłych, żartownisie, a komiksowy styl wykorzystany w sposób, który docenią przede wszystkim dorośli entuzjaści estetyki pop-artowej. Aby przywołać we wnętrzu ten charakterystyczny styl, nie będzie Ci potrzebny plakat komiksowy w ścisłym tego słowa znaczeniu: wystarczy plakat, który nawiązuje do charakterystycznego wyglądu komiksów. Dodaj do tego meble w stylu retro, wyraziste kontrasty kolorystyczne (zdecydowanie polecamy łączenie białych ścian i intensywnych barw podstawowych: czerwieni, żółtego i niebieskiego) oraz graficzne wzory, a otrzymasz aranżację jednocześnie ponadczasową i wyraźnie inspirowaną minioną epoką.

Plakat komiks: superbohater wśród dekoracji ściennych!

Dlaczego każdy nasz plakat komiks jest super? Nie tylko dlatego, że wiele z nich ozdobionych jest podobizną obdarzonego nadludzkimi mocami bohatera w trykocie i pelerynie, ale także dlatego, że robimy, co w naszej mocy (w naszej supermocy!), aby wszystkie odznaczały się najwyższą jakością. Każdy plakat komiks jest drukowany na najwyższej klasy papierze plakatowym, zawsze z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku lateksowego HP Latex opracowanej przez firmę Hewlett-Packard, światowego lidera na rynku rozwiązań drukarskich. Dzięki temu nasze dekoracje ścienne są wyjątkowo trwałe i odporne na działanie licznych szkodliwych czynników, takich jak promieniowanie słoneczne, wilgoć czy podwyższona temperatura (a obecnie pracujemy także nad sprawdzeniem ich wytrzymałości na kryptonit!). Co więcej, każdy plakat komiks możesz oprawić w ramę lub antyramę o wybranej kolorystyce, co dodatkowo zabezpieczy go przed uszkodzeniem, takim jak zagięcie czy rozdarcie, a jednocześnie umożliwi łatwe umieszczenie go w pożądanym miejscu - bez względu na to, czy chcesz, tradycyjnie, zawiesić go na ścianie, czy raczej postawić na meblach czy nawet na podłodze. Każdy plakat możesz wydrukować w jednym z licznych przygotowanych przez nas formatów, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do swojego projektu oraz warunków wnętrza, które ma ozdabiać.


Inne tematy zdjęć

Kolumbia londyńskie uliczki Assam londyn big ben heksadecymalny polski wzór Agat buty szpilki