-48%
Jeszcze tylko

Naklejki postacie

Naklejki na ścianę – oto rodzaj dekoracji, który dostarcza nam sporych możliwości podczas aranżacji mieszkania. Decydując się na nie otrzymujemy do wyboru mnóstwo potencjalnych motywów, zahaczających o bardzo różne tematyki. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, opowiemy o jednej z nich – postaciach. Dlaczego spośród wielu innych warto wybrać akurat tego typu naklejki na ścianę? Postacie na naklejkach dostarczają nam licznych pomysłów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Dzieci odnajdą ulubionych bohaterów bajek, a nastolatkowie swoich idoli ze sceny. To jednak nie koniec możliwości oferowanych przez takie naklejki! Postacie mogą być związane z konkretnymi zawodami, kulturami, epokami historycznymi... Jedyne co nas ogranicza – to nasza wyobraźnia!

PRODUKTÓW: 106
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Naklejki na ścianę – postacie są kopalnią tematów!

W naszej ofercie odnajdziecie niezwykle różnorodne postaci na naklejkach. Wyrazisty kontrast czerni i bieli, kreska rodem z komiksów, artystyczny minimalizm, estetyka nawiązująca do tatuaży albo plemiennych malunków – wszystko to (i dużo więcej) mieszczą w sobie nasze naklejki. Postacie na nich przedstawione są w ten sposób, aby z łatwością dopasować estetykę motywu do danej aranżacji.

Jeżeli chcemy podkreślić modernistyczny lub industrialny wygląd mieszkania, to wiadomo, iż nie osiągniemy tego za pomocą naklejek wielokolorowych, naśladujących malarstwo. Idealnie sprawdzą się natomiast te, które przypominają proste szkice lub grafikę komputerową. Działa to oczywiście również w drugą stronę. Pomieszczenia wyposażone w drewniane meble, utrzymane w konwencji retro lub zwyczajnie bardzo klasyczne, najwięcej skorzystają, jeżeli wybierzemy podobne w stylistyce naklejki na ścianę. Postacie możemy dobrać również pod kątem docelowego miejsca ich umieszczenia. Rysunek kucharza świetnie będzie wyglądać w kuchni, natomiast wszelkie zajęcia związane z morzem (jak marynarz, rybak albo nurek) w łazience. W biurach oraz gabinetach sprawdzą się zawody biznesowe przeniesione na naklejki z postaciami. Nasza galeria to istna kopalnia pomysłów na ciekawy wystrój domu i mieszkania!

Dziecięce naklejki na ścianę – postacie z bajek

Każde dziecko ma swoich idoli. Mogą to być rycerze, kowboje, kosmonauci, piraci... Zwykle oznacza to fascynację wszystkim, co z nimi związane, a tym samym chęć posiadania zabawek czy ubrań nawiązujących do danego hobby. Chcąc więc sprawić frajdę naszemu maluchowi, możemy udekorować jego pokój, wykorzystując atrakcyjne naklejki na ścianę. Postacie z bajek to świetny wybór, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy dziecka! Tego typu dekoracje nie tylko będą na co dzień dostarczać radości, ale również staną się kolorową i atrakcyjną ozdobą pomieszczenia. Co więcej, wszystkie naklejki z naszej oferty są trwałe i solidnie wykonane, dzięki czemu przetrwają nawet te bardziej szalone i niekonwencjonalne zabawy najmłodszych. Nie wahajmy się więc zapytać naszego dziecka, jakie postacie z bajek najchętniej widziałaby w swoim pokoju. Znając odpowiedź, będziemy mogli przemieć go w baśniową krainę, pełną niezwykłych istot oraz sympatycznych przyjaciół.

Naklejki na ścianę: znane postacie i ich wizerunki

Kolejnym ciekawym pomysłem aranżacyjnym może być sięgnięcie po naklejki ze znanymi postaciami. Piosenkarze, aktorzy, artyści, celebryci – grupa ta jest naprawdę niezwykle szeroka. Każdy ma swoich faworytów, których najchętniej oglądałby na naklejkach na ścianę. Znane postacie możemy jednak potraktować znacznie szerzej. Ich wizerunek nie musi być przecież fotografią wykonaną na planie filmowym, gali czy koncercie. Bardzo oryginalnym podejściem do tematu będzie sięgnięcie po wzór przedstawiający... rzeźbę lub pomnik znanej osobistości.

Oczywiście wszystkie ozdoby ukazujące ludzi, którzy nam imponują, to dekoracja indywidualna i spersonalizowana. Dlatego też w pierwszej kolejności powinniśmy rozważyć umieszczenie ich w tych najbardziej „prywatnych” pomieszczeniach: sypialni albo gabinecie. Podczas wybierania dla nich idealnego miejsca, możemy potraktować tego rodzaju ozdobę jako formę portretu. Tam gdzie pasowałby obraz, tam sprawdzą się również naklejki na ścianę. Znane postacie w formie naklejki, posłużyć mogą zarówno do wzbogacenia jego wystroju, jak i zamanifestowania naszych osobistych gustów artystycznych albo szacunku dla ważnych osobistości z kart historii. W końcu to tylko od nas zależy, kogo konkretnie będą przedstawiać wybrane przez nas wzory.


Inne tematy zdjęć

break dance atlantycki Bugs Bunny wykonany ręcznie kraków młoda polska chart hiszpański Geolog wrestling