ważne tylko do soboty:26 maja-45%

Fototapety sport

Fototapeta sport ekstremalny

Fototapeta sport ekstremalny

Fototapeta z motywem sportu ekstremalnego to propozycja dla wielbicieli mocnych dekoratorskich wrażeń.

Napięcie wisi w powietrzu, emocje sięgają zenitu i... jest! Punkt, gol, zwycięstwo, rekord, euforia! Takich wrażeń może nam dostarczyć tylko sport: ale czy zastanawiałeś się kiedyś także nad wrażeniami estetycznymi, które nam zapewnia? Fototapety sportowe mogą być bardzo stylową dekoracją wnętrza: i to nie tylko takiego bezpośrednio związanego ze sportem, jak siłownia czy klub sportowy, ale także mieszkania kibica! Fototapety sportowe wniosą do aranżacji powiew świeżości i dynamiki, która nada mu bardzo nowoczesny charakter. Nie jesteś pewien, jak wykorzystać fototapety do ozdobienia wnętrza? Nie martw się: mamy dla Ciebie kilka pomysłów!

PRODUKTÓW: 1 283
Fototapeta sporty zimowe

Fototapeta sporty zimowe

Fototapeta ze snowboardem to gratka dla wszystkich wielbicieli sportów zimowych. Jej dynamiczny charakter ożywi każdy pokój.
Fototapeta abstrakcyjna sport

Fototapeta abstrakcyjna sport

Fototapeta z graficznym, abstrakcyjnym motywem sportowym to rozwiązanie do dziewczęcego pokoju - doda mu koloru i energii.
Fototapeta z piłkarzami

Fototapeta z piłkarzami

Klasyczny motyw dla każdego fana futbolu - fototapeta z piłkarzami. Wprowadzi ducha sportowej walki do monotonnego pokoju.
Fototapeta sport sztuki walki

Fototapeta sport sztuki walki

Monochromatyczna fototapeta z motywem sztuk walki to propozycja do pokoju osoby dorosłej. Dynamiczny motyw ożywi stylizację.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta wspinaczka

Fototapeta wspinaczka

Fototapeta 3D z motywem wspinaczki to świetny element dekoracyjny dla miłośników górskich sportów ekstremalnych.
Fototapeta sporty rowerowe

Fototapeta sporty rowerowe

Fototapeta z rowerem na tle zachodzącego słońca to mocny akcent dekoracyjny. Sprawdzi się zarówno w pokoju dziecka, jak i w salonie.
Fototapeta hokej

Fototapeta hokej

Dzięki swojej głębi, fototapeta powiększy przestrzeń młodzieżowej sypialni.
Fototapeta sport do pokoju młodzieżowego

Fototapeta sport do pokoju młodzieżowego

Fototapeta z sylwetkami osób ćwiczących capoeirę to alternatywa dla klasycznych fototapet sportowych do pokoju nastolatka.
Zobacz zdjęcie
Fototapeta taniec

Fototapeta taniec

Efektowna fototapeta to propozycja do bardziej kobiecych wnętrz, potrzebujących odrobiny dekoratorskiego pazura.
Fototapeta stadion piłkarski

Fototapeta stadion piłkarski

Fototapeta przestrzenna wywoła iluzję większej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się w małej kawalerce.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Zachwyt nad sportem - odrobina historii

W starożytnej Grecji, kolebce igrzysk olimpijskich, sport był nie tylko popularnym motywem w sztuce i w dekoracji wnętrz: był motywem szczególnym, wyrażał bowiem typowo grecki ideał kalokagatii, czyli przekonanie, że piękno idzie w parze z dobrem. Sportowcy osiągający sukcesy w swoich dyscyplinach byli kimś więcej niż współcześni celebryci: stawali się honorowymi obywatelami swojego rodzinnego miasta, pisano o nich pochwalne poematy, wyobrażające ich pomniki stawiano na głównych placach, malowano ich wizerunki na wazach i ścianach (a stąd już tylko krok do fototapety sport, prawda?) oraz czczono i szanowano ich jak prawdziwych bohaterów. Współcześnie może nie czcimy i nie hołubimy naszych ulubionych sportowców aż tak, ale wciąż uwielbiamy ich i podziwiamy! Dla wielu z nas sport jest też niemałą częścią codziennego życia: czemu więc, wzorem starożytnych Greków, nie wykorzystać go w dekoracji mieszkania?

Do przodu, drużyno! Fototapety - sport i styl dla kibica 

Bez względu na to, jakiej drużynie, jakiej dyscypliny i jakiej narodowości kibicujesz, możesz być pewien, że znajdziesz tutaj coś odpowiedniego. Jesteś fanem piłki nożnej? Mamy tysiące wzorów. Twoją pasją jest tenis? Do wyboru, do koloru! Wolisz jazdę figurową na lodzie? Żaden problem. Fototapeta zainspirowana przez Twoją ulubioną dyscyplinę może być świetnym uzupełnieniem aranżacji któregoś z domowych wnętrz: gabinetu, sypialni a może nawet salonu. Fototapety sportowe to także wymarzona wprost dekoracja pokoju nastolatka, który jest zapalonym kibicem – lub zawodnikiem! – danej dyscypliny.

Przyszli zwycięzcy: fototapety sportowe do pokoju dziecka

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci miały cechy kojarzone z najlepszymi sportowcami, takie jak ambicja, wytrwałość czy nastawienie na cel. Jeśli dziecko wykazuje zainteresowanie jakąś dyscypliną sportową, czy to wyłącznie poprzez kibicowanie, czy zapisując się do odpowiedniej sekcji, warto to zainteresowanie wspierać i podsycać: na przykład wykorzystując fototapety sport do stworzenia interesującej dekoracji pokoju dziecięcego! Jeśli do wybranej fototapety sport dodasz nieco gadżetów o podobnej tematyce, na przykład zdjęcia ulubionych sportowców, pościel o odpowiednim motywie czy – z czasem, kto wie? – nawet sportowe trofea dziecka, powstanie uroczy i nietuzinkowy wystrój tematyczny! 

Profesjonalny wystrój z fototapetami sportowymi

Czy dekorujesz sklep sportowy, klub drużyny czy po prostu siłownię albo szkolną salę gimnastyczną, odpowiednie fototapety sport będą świetnym wyborem. Dlaczego? Z wielu powodów, spośród których najważniejszy jest ten, że żadna inna dekoracja nie ma tak rewelacyjnego stosunku ceny do efektu, jaki można stworzyć z jej pomocą. Kupując tapety sport, masz pewność, że niewielki wydatek i zaledwie odrobina czasu, jaka jest niezbędna do nałożenia dekoracji, zwrócą się z nawiązką w postaci rewelacyjnego, robiącego wielkie wrażenie wystroju! Co więcej, fototapety, ze względu na swoją znaczną wytrzymałość na szkodliwe czynniki, świetnie sprawdzą się w tego rodzaju pełnych ruchu wnętrzach!

Gramy fair: fototapety o tematyce sportowej jako trwała dekoracja

Przedstawiająca ulubioną dyscyplinę sportową fototapeta to tylko połowa sukcesu: jej jakość jest równie ważna, jak dobry wzór! Dlatego dbamy o to, by wszystkie nasze fototapety reprezentowały prawdziwie olimpijską jakość: drukujemy je wyłącznie na trwałych, sprawdzonych i ekologicznych materiałach, wykorzystując nowoczesną technologię druku lateksowego, pozwalającą na uzyskanie jednocześnie bardzo realistycznego, bardzo trwałego i – co niezwykle istotne – nietoksycznego, bezwonnego wydruku. To dlatego nasze fototapety sportowe możesz zawiesić w tak wielu różnych wnętrzach – i zawsze mieć pewność, że świetnie zniosą panujące tam warunki, ciesząc oko przez długie lata!


Inne tematy zdjęć

pudel średni ruiny wnętrz widok natura nakład gryfon Korthalsa saniago bernabeu Oleander wysypująca się kawa