-48%
Jeszcze tylko

Plakaty las

Plakat las z napisami

Plakat las z napisami

Naturalną stylizację w nurcie eko warto urozmaicić plakatem z motywem leśnym.

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy, patrząc na leśny krajobraz, widzą zbiór pojedynczych drzew, oraz tych, którzy widzą las. Ci pierwsi mają, jak się uważa, skłonność do myślenia analitycznego i dostrzegania raczej każdego szczegółu z osobna niż szerszego, ogólnego obrazu. Ci drudzy myślą syntetycznie: wolą patrzeć na każdy problem całościowo i traktować go jako jedno duże, a nie jako zestaw mniejszych zagadnień. A co Ty zobaczysz, kiedy spojrzysz na któryś nasz plakat lasu? Drzewa czy las? Każda z tych opcji będzie wyglądać równie dobrze, jesteśmy tego pewni! Plakat las to jedna z tych dekoracji, które rewelacyjnie sprawdzą chyba w każdym pomieszczeniu, jakie tylko można sobie wyobrazić – ale myliłby się ten, kto sądziłby, że w takim razie jest nudna i mało wyrazista! Jest dokładnie przeciwnie: a żeby Wam to udowodnić, przygotowaliśmy garść interesujących pomysłów na to, jak wykorzystać plakat lasu na nietypowe i wcale nieoczywiste sposoby – sprawdźcie!

PRODUKTÓW: 42
Plakat las sosnowy

Plakat las sosnowy

Wysokie drzewa utrwalone na minimalistycznym plakacie prezentują się bardzo intrygująco.
Plakat las szkic

Plakat las szkic

Natura w Twoim mieszkaniu: leśny szkic sprawdzi się np. w minimalistycznej stylizacji.
Plakat leśny krajobraz

Plakat leśny krajobraz

Mglisty krajobraz w formie plakatu zastąpi inne grafiki ścienne. Poster możemy powiesić np. w przedpokoju.
Plakat leśny widok

Plakat leśny widok

Szukasz inspiracji do swojego wnętrza? Plakat z lasem sprawdzi się w każdego rodzaju aranżacji.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat górski las

Plakat górski las

Plakat z górskim krajobrazem wydaje się być doskonałą ozdobą stylowej restauracji.
Plakat korony drzew

Plakat korony drzew

Spójrz w niebo! Niebanalna grafika uwieczniona na plakacie doda charakteru nowoczesnej aranżacji.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat las abstrakcyjny

Plakat las abstrakcyjny

Abstrakcyjna grafika w czerni i bieli sprawdzi się w minimalistycznym i eklektycznym wnętrzu.
Plakat las do pokoju dziecka

Plakat las do pokoju dziecka

Kolorowy las w pokoju dziecka: plakat uatrakcyjni kompozycję przestrzeni, w której dziecko się uczy.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat las do salonu

Plakat las do salonu

Wystarczy duży plakat z lasem, by stylizacja salonu nabrała interesującego wydźwięku.
Plakat trop niedźwiedzia

Plakat trop niedźwiedzia

Duży trop niedźwiedzia i leśny krajobraz: taki plakat nie pozostanie niezauważony!
Zobacz zdjęcie
Plakat z lasem i sową

Plakat z lasem i sową

Plakat w dużym formacie zastąpi obraz i wprowadzi do wnętrza pierwiastek nowoczesności.
Plakat zielony las

Plakat zielony las

Nie zapominajmy o zielonych akcentach! Leśny plakat to wymarzony nośnik koloru.
Zobacz zdjęcie

Plakat las: dla wszystkich, którzy tęsknią za powiewem dzikości

Kiedy patrzymy na las, w pierwszej chwili nie myślimy o tym, że to, co w nim żyje, to nie tylko wszystkie te mniejsze i większe zwierzaki, które znamy z bajek i lekcji biologii, ale także – wręcz przede wszystkim, gdy się nad tym zastanowić… - drzewa i innego rodzaju rośliny. To im przecież zawdzięczamy piękno leśnego krajobrazu, to one odpowiadają za jego kolory, miły cień i specyficzny mikroklimat.

Drzewa nie tylko wyglądają przepięknie, ale także są istotami znacznie bardziej tajemniczymi i skomplikowanymi, niż przyzwyczajeni jesteśmy myśleć. Czy wiecie, na przykład, że należące do tego samego gatunku drzewa potrafią wzajemnie wspierać się w czasie kryzysu, takiego jak atak szkodników czy choroba, dzieląc się odżywczym sokiem z „potrzebującymi” osobnikami? Wykorzystują do tego korzeniowe zrosty, które łączą poszczególne drzewa. Potrafią nawet przekazywać sobie impulsy elektryczne, tak jak robią to ciała zwierząt – choć ze znacznie, znacznie mniejszą prędkością… Czy udało nam się przekonać Cię, abyś spojrzał na drzewa inaczej? Mamy nadzieję, że tak – i że w związku z tym inaczej spojrzysz także na nasze plakaty z lasem! Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy kilka świeżych jak zapach żywicy sposobów na to, by wykorzystać plakat lasu do stworzenia niebanalnej dekoracji.

Eko minimal, czyli czy plakat las może być jednocześnie wyrazisty i stonowany?

Styl, który czasem półżartem, półserio bywa nazywany eko minimalem, jest czymś w rodzaju duchowego dziecka stylu skandynawskiego i estetyki inspirowanej założeniami myśli ekologicznej.   Eko minimal to delikatne, neutralne kolory z przewagą bieli, mnóstwo naturalnych materiałów (z przewagą drewna, ma się rozumieć!) oraz, oczywiście, wzory zainspirowane światem przyrody. To bardzo stonowana, ale w żadnym razie nie nudna stylistyka, która równie dobrze sprawdzi się w salonie, sypialni i nawet w pokoju dziecka. Plakaty z lasem odnajdą się w niej idealnie: szczególnie te ukazujące nieco posępne, spowite mgłą bory, emanujące atmosferą stuleci. Ich ciemnozielone barwy będą kolorystycznym akcentem w pomieszczeniu, na którego paletę składają się przede wszystkim barwy neutralne, jednocześnie nie naruszając harmonii całości.

Szał tropików: plakat las tropikalny jako ozdoba łazienki

Kto choć raz w życiu nie marzył o odpoczynku pod palmami? Chyba trudno byłoby znaleźć taką osobę! A czemu nie zanurzyć się w marzeniach o egzotycznych podróżach, jednocześnie zanurzając się we własnej wannie? Plakat las tropikalny, zawieszony w łazience, wydatnie Ci w tym pomoże! Możesz z niego uczynić część wystroju tematycznego, na przykład takiego zainspirowanego ciepłymi krajami (Hawaje w łazience w bloku? Czemu nie!), 

Coś dla hipsterów: „ironiczne” plakaty z lasem

Ironiczne poczucie humoru to coś, bez czego trudno byłoby odnaleźć się we współczesnym świecie, nie uważacie? Coraz więcej rzeczy robimy z przymrużeniem oka i coraz wyraźniej dostrzegamy wartość humoru w codziennym życiu (a może trzeba by powiedzieć raczej: mniej cenimy wagę… powagi?): trend ten wcale nie omija wystroju wnętrz, wprost przeciwnie! Nie do końca poważne, żartobliwe czy celowo kiczowate dekoracje są obecnie niezwykle popularne. Rozglądasz się za właśnie czymś takim? Mamy coś dla Ciebie: to plakat las z jeleniem na rykowisku! Czy można sobie wyobrazić bardziej klasyczną klasykę kiczu i smaku tak złego, że jest aż dobry? Nie wydaje nam się! Zawieś odpowiedni plakat las, koniecznie w dużym formacie i starannie oprawiony (nie martw się – oprawą zajmiemy się my!) na honorowym miejscu w salonie albo sypialni, uzupełnij go innymi nietypowymi gadżetami i hipsterski, ironiczny wystrój gotowy. Pamiętaj, aby ironiczne elementy były tylko jedną częścią aranżacji: musisz zestawić je ze stylowym i estetycznym tłem, aby osiągnąć pożądany efekt, inaczej całość będzie wyglądała po prostu śmiesznie!


Inne tematy zdjęć

Nonius stary samochód Tatuaż Węgorzewo Morze Żółte Fiat armia Zimno