ważne tylko do soboty:26 maja-45%

Fototapety do pokoju dziecka

Fototapeta do pokoju dziecka kolorowa mapa

Fototapeta do pokoju dziecka kolorowa mapa

Spełniamy dziecięce marzenia! Kolorowa mapa w formie fototapety pobudza wyobraźnię maluchów.
Fototapety dla małego dziecka urzekają kolorami, radością, jaka z nich emanuje i ciekawymi wzorami, które zaintrygują każdego malucha. W naszej kolekcji dla dzieci znajdują się liczne propozycje z dedykacja dla dziewczynek i dla chłopców. Autka lub pociągi z wycieczką uroczych zwierzaków, gałęzie, na których tętni ptasie życie, lalki, pajacyki, misie, kolorowe kulki, baloniki, tęczowe ogrody, kwitnące drzewa - wybór może sprawiać trudności, gdy ma się do dyspozycji tyle pięknych grafik. Ale nie martw się, Twoje dziecko na pewno pomoże Ci podjąć decyzję, wskazując wzór, który spodoba mu się najbardziej. Jeśli chcesz uzupełnić fototapetę o inne radosne motywy do pokoju dziecięcego, możesz kupić także bajkowe naklejki, plakaty oraz obrazy.
PRODUKTÓW: 498
Fototapeta do pokoju dziecka wróżka

Fototapeta do pokoju dziecka wróżka

Jeśli pokojowi Twojej córeczki brak uroku, do ozdoby ścian użyj różowej fototapety z wróżką. Efekt WOW murowany!
Fototapeta dla dzieci kolorowe zwierzątka

Fototapeta dla dzieci kolorowe zwierzątka

Aby rozweselić stylizację dziecięcego pokoju, użyj fototapety z kolorowymi zwierzątkami.
Fototapeta do pokoju dziecka kosmos

Fototapeta do pokoju dziecka kosmos

Zaciekaw swoje dziecko tajemnicami wszechświata umieszczając na jednej ze ścian dziecięcą fototapetę z kosmosem.
Fototapeta do pokoju dziecka autka

Fototapeta do pokoju dziecka autka

Chłopięcy pokój to idealne pomieszczenie dla barwnej fototapety z autkami! Najlepiej będzie wyglądać jako główny element dekoracyjny.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do pokoju dziecka gałązki

Fototapeta do pokoju dziecka gałązki

Jeśli szukasz subtelnej dekoracji do pokoju dziecka, postaw na fototapetę z delikatnymi gałązkami kwitnącego drzewa.
Fototapeta do pokoju dziecięcego żyrafa

Fototapeta do pokoju dziecięcego żyrafa

Nadaj pokojowi swojego dziecka marzycielskiego charakteru dzięki fototapecie z przyjazną, bajkową żyrafą.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta dla dzieci kolorowe słonie

Fototapeta dla dzieci kolorowe słonie

Kolorowe słonie na dziecięcej fototapecie idealnie wpasują się w pokój dziewczynki, dzięki dominującej różowej barwie.
Fototapeta dla dzieci kontynenty

Fototapeta dla dzieci kontynenty

Do pokoju starszych dzieci wybierz fototapetę z kontynentami, która ozdobi ścianę i rozbudzi w nich chęć do poznawania świata.
Fototapeta do pokoju dziecięcego balon

Fototapeta do pokoju dziecięcego balon

Dodaj przestrzeni marzycielskiego charakteru i ozdób ścianę w dziecięcym pokoju fototapetą z latającym balonem.
Fototapeta dla dziecka kucyk pony

Fototapeta dla dziecka kucyk pony

Ścianę przy dziecięcym łóżeczku z powodzeniem ozdobisz fototapetą z wesołym kucykiem pony.
Fototapeta dla dzieci planety

Fototapeta dla dzieci planety

Fototapeta dziecięca z kosmosem to idealna motywacja do nauki nazw planet i konstelacji.
Fototapeta dla dzieci mapa zwierząt

Fototapeta dla dzieci mapa zwierząt

Gdzie mieszka ulubione zwierzątko Twojego dziecka? Możecie wspólnie znaleźć odpowiedź na to pytanie dzięki naszej fototapecie!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Fototapety do pokoju dziecięcego – pomysłowa aranżacja wnętrza

Błękitny dla chłopca, różowy da dziewczynki? Jeśli chcemy wyjść poza utarte kolorystyczne schematy, fototapety do pokoju dziecięcego są jednym z pomysłów na przełamanie rutyny. Pokój dziecięcy to jedno z tych niewielu domowych pomieszczeń, w których możemy pozwolić sobie na estetyczny freestyle. Kolory, formy, kształty, wzory będą pobudzać wyobraźnię malucha, kształtować jego wrażliwość, towarzyszyć mu podczas nauki i zabawy. Podczas wyboru tapety do pokoju dziecięcego kieruj się nie tylko względami praktycznymi, jak rodzaj materiału czy podatność na zabrudzenia, ale także takimi czynnikami, jak wiek i zainteresowania twojej pociechy. Pokój dziecka to jedno z niewielu miejsc w domu, w których możemy poeksperymentować z kolorami i wzorami. Tradycyjny błękit dla chłopców i róż dla dziewczynek sprawdzają się jedynie w pokojach niemowląt. Im dziecko starsze, tym więcej indywidualnych cech chce nadać swojej małej, prywatnej przestrzeni. Tapety do pokoju dziecięcego dają możliwość nadążenia za zmiennym gustem dorastającej pociechy. Bez angażowania dużych zasobów czasowych i finansowych, możemy ozdobić ściany pokoju dziecka wizerunkami ulubionych bohaterów, zwierząt, przedmiotów wzorów. Jakie pytania warto sobie zadać, zanim zainwestujemy w konkretne fototapety dla dzieci do pokoju?

Czym kierować się przy wyborze tapety do pokoju dziecięcego?

Czym interesuje się moje dziecko? To jedno z tych pytań, na które odpowiedź wydaje się oczywista, dopóki go sobie nie zadamy. To właśnie zainteresowania, dziecięcy bohaterowie książek i kreskówek, postaci ze świata zwierząt i roślin trafiają najczęściej na plecaki, piórniki, ubrania, a także … ściany. Ponadczasowym motywem są fototapety dla dzieci dinozaury, a także fototapety dla dzieci 3d, tworzące iluzję dodatkowej, często magicznej i nierzeczywistej przestrzeni. Efekt przejścia „na drugą stronę lustra” fascynuje małych i większych oraz niesie ze sobą szereg wartości dodanych (jak optyczne powiększenie pokoju i frapujący, niepowtarzalny efekt wizualny). Dziewczynki chętnie wybierają pastelowe, delikatne kolory oraz drobne wzory na tapety do pokoju dziecięcego: motyle, kwiaty, owoce. Podczas rozstrzygnięć kolorystycznych, istotny jest również wiek dziecka: im starsza pociecha, tym mocniejsze, bardziej zdecydowane kolory aprobuje.

Warto zastanowić się, dlaczego decydujemy się na fototapety do pokoju dziecięcego? Co jest naszą motywacją? Może zależy nam na określonym efekcie wizualnym, a fototapeta w misie/dinozaury/motyle podoba się naszemu dziecku? A może, oprócz radości dziecka, zależy nam na określonym efekcie: optycznym powiększeniu, rozjaśnieniu, uporządkowaniu przestrzeni pokoju? Każdy powód jest dobry i warto mieć świadomość, że odpowiednio dobrana fototapeta do pokoju dziecka może wpłynąć na percepcję przestrzeni. Fototapety dla dzieci 3d w niebanalny sposób ozdobią wybraną ścianę pokoju, nadając mu jednocześnie głębi i rozmiarów. Najbardziej efektowne będą fototapety dla dzieci na wymiar. Dopasowane do rozmiarów pokoju, rodzaju i kolorów umeblowania oraz koncepcji aranżacyjnej tapety do pokoju dziecięcego, będą dobrze podkreślać walory i ukrywać jego wady.

Co chcemy osiągnąć: efekt ożywienia czy uspokojenia wnętrza pokoju? Mocne kolory, wyraziste wzory, np. kwiaty i kontrastowe zestawienia podobają się większości dzieci. Wywierają wpływ na patrzącego, nie pozwalają na obojętność. Jest to z jednej strony zaleta, gdyż dzięki temu pokój nabiera zadziornego, magnetyzującego charakteru. Z drugiej, niesie to ze sobą ryzyko przesady i zmęczenia. Fototapeta dla dziecka nie powinna być wcieleniem gustu rodzica, warto jednak podjąć próbę racjonalizacji wyborów dziecka. Kolory oddziałują na nas na poziomie podświadomości. Nie zawsze to, co podoba nam się na pierwszy rzut oka, będzie nam służyło na dłuższą metę. Kluczem wyboru tapety do pokoju dziecka powinna być uniwersalność, wkraczająca poza sztywne ramy nudy. Kolorowe fototapety do pokoju dziecięcego z bajkowymi, nierzeczywistymi motywami, będą tworzyły oazę spokoju i beztroski klimat. Idealne rozwiązanie do sypialni malucha!

Kolorowe fototapety do pokoju dziecka

Skonfrontowanie odpowiedzi na trzy powyższe pytania pozwoli nam na określenie, na czym przede wszystkim nam zależy. Estetyka i funkcjonalność łączą się pod postacią odpowiednio dobranej fototapety dla dzieci. Jej niepodważalne zalety, jak łatwość montażu i ewentualnego demontażu (co ważne w przypadku dzieci), ogromny wybór wzorów i zdjęć odpowiednich dla maluchów, ponadczasowych motywów i wizerunków, tworzą razem magiczny, bajkowy świat pełen pięknych wizualizacji. Fototapety do pokoju dziecięcego to także wybór na każdą niemal kieszeń. Interesującym i tanim rozwiązaniem jest również wykorzystanie ekstrawaganckiej i kolorowej tapety do pokoju dziecięcego na jednej ze ścian. Stworzy to automatycznie podział na strefy funkcjonalne w pokoju: dedykowane odpoczynkowi, nauce czy zabawie. Fototapeta do pokoju dziecka nie musi podobać się rodzicom. Ale z całą pewnością BĘDZIE.


Inne tematy zdjęć

Pomarańcze obuwie sklep savannah Cienie metro londyn Mniszek Czakry Republika Środkowoafrykańska