Fototapety do pokoju dziecka

Fototapety dla małego dziecka urzekają kolorami, radością, jaka z nich emanuje i ciekawymi wzorami, które zaintrygują każdego malucha. W naszej kolekcji dla dzieci znajdują się liczne propozycje z dedykacja dla dziewczynek i dla chłopców. Autka lub pociągi z wycieczką uroczych zwierzaków, gałęzie, na których tętni ptasie życie, lalki, pajacyki, misie, kolorowe kulki, baloniki, tęczowe ogrody, kwitnące drzewa - wybór może sprawiać trudności, gdy ma się do dyspozycji tyle pięknych grafik. Ale nie martw się, Twoje dziecko na pewno pomoże Ci podjąć decyzję, wskazując wzór, który spodoba mu się najbardziej. Jeśli chcesz uzupełnić fototapetę o inne radosne motywy do pokoju dziecięcego, możesz kupić także bajkowe naklejki, plakaty oraz obrazy.
PRODUKTÓW: 326
Fototapeta do pokoju dziecka wróżka

Fototapeta do pokoju dziecka wróżka

Jeśli pokojowi Twojej córeczki brak uroku, do ozdoby ścian użyj różowej fototapety z wróżką. Efekt WOW murowany!
Fototapeta dla dzieci kolorowe zwierzątka

Fototapeta dla dzieci kolorowe zwierzątka

Aby rozweselić stylizację dziecięcego pokoju, użyj fototapety z kolorowymi zwierzątkami.
Fototapeta do pokoju dziecka kosmos

Fototapeta do pokoju dziecka kosmos

Zaciekaw swoje dziecko tajemnicami wszechświata umieszczając na jednej ze ścian dziecięcą fototapetę z kosmosem.
Fototapeta do pokoju dziecka autka

Fototapeta do pokoju dziecka autka

Chłopięcy pokój to idealne pomieszczenie dla barwnej fototapety z autkami! Najlepiej będzie wyglądać jako główny element dekoracyjny.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do pokoju dziecka gałązki

Fototapeta do pokoju dziecka gałązki

Jeśli szukasz subtelnej dekoracji do pokoju dziecka, postaw na fototapetę z delikatnymi gałązkami kwitnącego drzewa.
Fototapeta do pokoju dziecięcego żyrafa

Fototapeta do pokoju dziecięcego żyrafa

Nadaj pokojowi swojego dziecka marzycielskiego charakteru dzięki fototapecie z przyjazną, bajkową żyrafą.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta dla dzieci kolorowe słonie

Fototapeta dla dzieci kolorowe słonie

Kolorowe słonie na dziecięcej fototapecie idealnie wpasują się w pokój dziewczynki, dzięki dominującej różowej barwie.
Fototapeta dla dzieci kontynenty

Fototapeta dla dzieci kontynenty

Do pokoju starszych dzieci wybierz fototapetę z kontynentami, która ozdobi ścianę i rozbudzi w nich chęć do poznawania świata.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do pokoju dziecięcego balon

Fototapeta do pokoju dziecięcego balon

Dodaj przestrzeni marzycielskiego charakteru i ozdób ścianę w dziecięcym pokoju fototapetą z latającym balonem.
Fototapeta dla dziecka kucyk pony

Fototapeta dla dziecka kucyk pony

Ścianę przy dziecięcym łóżeczku z powodzeniem ozdobisz fototapetą z wesołym kucykiem pony.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta dla dzieci planety

Fototapeta dla dzieci planety

Fototapeta dziecięca z kosmosem to idealna motywacja do nauki nazw planet i konstelacji.
Fototapeta dla dzieci mapa zwierząt

Fototapeta dla dzieci mapa zwierząt

Gdzie mieszka ulubione zwierzątko Twojego dziecka? Możecie wspólnie znaleźć odpowiedź na to pytanie dzięki naszej fototapecie!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Fototapety Redro: okno na świat dziecka

Szczęśliwe dzieciUrządzanie pokoju dla dziecka jest jednym z najprzyjemniejszych etapów urządzania mieszkania: różnorodność wzorów, kolorów i faktur dziecięcych sprzętów, jakie oferują producenci, jest wprost oszałamiająca. Bardzo łatwo jest w tej sytuacji pozwolić dojść do głosu swojemu własnemu wewnętrznemu dziecku - zwłaszcza gdy, jak większość dzisiejszych rodziców, dorastało się w czasach, gdy dekoratorska oferta skierowana do najmłodszych nie była bynajmniej tak bogata i różnorodna jak współcześnie. Choć jednak pokusa, by popuścić wodze własnej wyobraźni, jest silna, nie należy tracić z oczu tego, co najważniejsze: pragnień i upodobań małego mieszkańca (lub mieszkańców) pokoju dziecięcego. Znalezienie równowagi między dorosłym gustem a dziecięcymi zachciankami nie jest łatwe: dzieci nie tylko mają skłonność do błyskawicznych i radykalnych zmian zdania na temat tego, czego chcą i co im się podoba, ale także - przyznajmy - raczej rzadko potrafią rozpoznać różnicę między tym, co kiczowate i przesłodzone, a tym, co naprawdę ładne. Co więcej, cudowną - ale i przerażającą dla każdego rodzica, który planuje remont dziecięcego pokoju - cechą najmłodszych jest ich zdolność do błyskawicznej zmiany zainteresowań. Niejeden rodzic przeżył frustrację związaną z tym, że urządził pokój dla małej przyszłej astronautki, a ta właśnie następczyni Walentiny Tierieszkowej i Neila Armstronga po miesiącu oświadczyła, że właściwie to teraz najbardziej interesują ją dinozaury... Nie znaczy to, oczywiście, że należy zrezygnować z wybierania motywu przewodniego dla pokoju dziecięcego: wprost przeciwnie! To utrwalony tradycją, pomysłowy i bardzo ciekawy sposób na nadanie pokojowi dziecięcemu niepowtarzalnego charakteru i sprawienie, by maluch czuł się w nim jak w swoim własnym, prywatnym świecie. Najważniejsze jest jednak stałe konsultowanie z dzieckiem każdej dekoratorskiej decyzji i upewnienie się, że wszystkie elementy nowej dekoracji jego pokoju odpowiadają mu zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Istotne jest poznanie prawdziwych upodobań dziecka i włączenie go w każdy etap przygotowania nowego wystroju. Można, na przykład, wspólnie z nim zasiąść do przeglądania katalogów: takich jak przygotowany przez Redro katalog fototapet do pokoju dziecięcego. Spośród wielu milionów wzorów wybraliśmy takie, które - naszym zdaniem - z pewnością podbiją niejedno dziecięce serce, jednocześnie zaspokajając wszelkie wymagania rodziców.

Z krainy dziecięcych marzeń na ścianę: jak dobrać fototapetę?

Kolorowe ptaszkiKażdemu rodzicowi leży na sercu bezpieczeństwo jego dziecka, dlatego zadbaliśmy o to, by nasze fototapety spełniały jego najwyższe standardy. Drukujemy je na ekologicznych i nietoksycznych materiałach przy użyciu technologii bezwonnego druku lateksowego HP Latex: dzięki temu nie wydzielają one szkodliwych substancji na żadnym etapie użytkowania i w żadnych warunkach (takich jak, na przykład, wysoka temperatura czy ekspozycja na promienie słoneczne). Jednocześnie fototapety Redro zachowują najwyższą jakość wydruku i doskonałe nasycenie barw: dlatego właśnie nasze fototapety dla dzieci są jak wrota do magicznej krainy zabaw i marzeń. Co więcej, dzięki zastosowaniu tej technologii fototapety Redro cechuje nadzwyczaj wysoka trwałość, sprawiająca, że fototapeta przetrwa całe lata, wyglądając równie świeżo, jak w dniu położenia. Łatwość i szybkość montażu - rzecz najwyższej wagi, gdy remontujemy pokój dziecięcy - sprawiają, że kompletna odmiana wystroju wnętrza dziecięcego pokoju jest prosta i bezstresowa jak nigdy dotąd. Tym jednak, co najważniejsze, są oferowane przez nas wzory fototapet: barwne, zabawne i pełne życia, z pewnością spodobają się każdemu dziecku i niejednemu rodzicowi. Wśród oferowanych przez nas fototapet znaleźć można najrozmaitsze propozycje: od cieszących się niesłabnącą popularnością wśród maluchów fototapet we wzory zwierzęce, które równie dobrze sprawdzą się w pokoju bardzo małego dziecka, jak i w pokoju ucznia szkoły podstawowej, poprzez fototapety, których wzory nawiązują do tradycji popularnych bajek i baśni, aż po fototapety w uniwersalne wzory, takie jak chmury czy serca. Rodzice, którzy pragną wybrać coś prostego, ale nie zanadto poważnego, mogą zdecydować się na fototapety w kolorowe geometryczne wzory. Zależało nam na tym, by jak najwięcej z oferowanych przez nas fototapet do pokoju dziecięcego było ozdobionych w taki sposób, że mogą spodobać się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom - aby ułatwić życie rodzicom rodzeństwa mieszanej płci, które dzieli ze sobą pokój. Nieco starsze dzieci - w wieku przedszkolnym albo młodszych klasach szkoły podstawowej - na pewno polubią fototapety ozdobione alfabetem, które ułatwią im szybkie oswojenie się z kształtami liter: to dostosowana dla potrzeb dzieci wersja bardzo popularnych "dorosłych" fototapet w typograficzne wzory. Być może spodobają im się również te fototapety, które bezpośrednio nawiązują do rozmaitych dziecięcych zainteresowań i hobby: ozdobione takimi wzorami jak baletnice, samochody, samoloty, instrumenty muzyczne czy piłki.


Inne tematy zdjęć

Pomarańcze obuwie sklep savannah Cienie metro londyn Mniszek Czakry Republika Środkowoafrykańska