-48%
Jeszcze tylko

Plakaty ludzie

Plakat z kobietą styl retro

Plakat z kobietą styl retro

Estetyka retro jest wciąż na topie! Plakat w tym stylu wprowadza do wnętrza ciepły, nostalgiczny klimat.

Człowiek – to brzmi dumnie. Nie bez przyczyny to zdanie rosyjskiego pisarza Maksima Gorkiego zna niemal każdy. Ludzie są w stanie dokonywać wspaniałych czynów. Potrafimy tworzyć wokół siebie piękno, pokonywać najróżniejsze trudności oraz przeciwności, obdarzać bliskich miłością i przyjaźnią. Abyśmy jednak umieli dawać z siebie to co najlepsze, często niezbędna jest nam odpowiednia inspiracja. W tym doskonale sprawdzają się plakaty. Ludzie na nich mogą ciężko pracować, tworzyć, pomagać innym. Takie zdjęcia będą nam niezawodnie przypominać, dlaczego warto starać się oraz dawać z siebie wszystko każdego dnia. Plakaty znanych ludzi to natomiast możliwość pokazania naszych idoli, którzy sukces osiągnęli własnym wysiłkiem lub talentem.

PRODUKTÓW: 209
Plakat zakochana para

Plakat zakochana para

W pokoju nastolatki możemy powiesić kilka plakatów, z których ułożymy ścienną kompozycję graficzną.
Plakat z kobietą do salonu

Plakat z kobietą do salonu

Wakacyjne wspomnienia: pastelowa kolorystyka plakatu odświeży przestrzeń pokoju dziennego.
Plakat kobieta z filiżanką

Plakat kobieta z filiżanką

Jeżeli Twoje wnętrze wygląda przeciętnie, udekoruj je kolorowym plakatem z wyrazistym, graficznym motywem.
Plakat ludzie na rowerach

Plakat ludzie na rowerach

Fani rowerowych wycieczek mogą udekorować swoje wnętrza nowoczesnymi plakatami z kolarskimi tematami.
Zobacz zdjęcie
Plakat kobieta w sukience

Plakat kobieta w sukience

Dla miłośniczek mody przygotowaliśmy serię stylowych plakatów.
Plakat człowiek z butelką

Plakat człowiek z butelką

Minimalistyczny plakat sprawdzi się w roli dekoracji nowoczesnego pubu lub klubokawiarni.
Plakat dziewczyna i kwiaty

Plakat dziewczyna i kwiaty

Barwny portret stanowi urozmaicenie eklektycznie zaaranżowanego mieszkania.
Plakat ludzie na ulicy

Plakat ludzie na ulicy

Nie rezygnujmy z ozdób w małym wnętrzu. Postawmy na minimalistyczne motywy graficzne.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat mężczyzna w okularach

Plakat mężczyzna w okularach

Pokój młodzieżowy nie lubi nudy! Kreatywną ozdobą ścian może stać się plakat z sylwetką mężczyzny.
Plakat motywacyjny dla dzieci

Plakat motywacyjny dla dzieci

Poster zachęcający do kreatywnego działania spełni swoją motywacyjną rolę w pokoju dziecka.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Plakat portret do salonu

Plakat portret do salonu

Artystyczny portret powieśmy w salonie. Dzięki temu całe wnętrze prezentuje się bardzo nowocześnie!
Plakat portret z napisami

Plakat portret z napisami

Czarno-biały plakat doda elegancji każdego rodzaju przestrzeni. Taka dekoracja harmonizuje całą stylizację.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Inspirujące plakaty: ludzie

Już od starożytności artyści lubili obierać człowieka jako temat swojej sztuki. Czyniono tak z różnych przyczyn i różne efekty chciano w ten sposób uzyskać. Czasem była to forma upamiętnienia, okazania szacunku lub wyraz silnych emocji, jak miłość czy pożądanie. Innym razem pragnienie dowartościowania. Niekiedy nawet forma żartu, jak w przypadku karykatur. Sporo dzieł sztuki niosło za sobą również głębszą treść i zawierało pouczające przesłanie dla odbiorcy. Dziś, zasady te działają podobnie. Plakaty znanych ludzi mogą być wyrazem naszego podziwu dla osoby przedstawionej lub identyfikacji z wartościami przez nią reprezentowanymi. Natomiast plakat o ludziach niepełnosprawnych może zwracać uwagę na szerszy problem społeczny oraz rozbudzać wrażliwość i empatię względem innych. Możliwości tematyczne oraz znaczeniowe są tak naprawdę niemal nieograniczone i tylko od nas zależy, co ostatecznie będziemy chcieli przekazać. Plakaty ludzi to wyrazisty i mocny środek wyrazu, który można wykorzystać zarówno do dekoracji domu jak i umieszczenia w innych budynkach: miejscach pracy, urzędach, restauracjach, gabinetach – o czym zaraz Wam opowiemy.

Społeczna wrażliwość -  plakaty o ludziach niepełnosprawnych

We współczesnych, pełnych pośpiechu i nastawionych na sukces czasach często zdarza nam się zapominać od drugim człowieku. Nie jest to skutek złej woli, lecz zwykłe przeoczenie, które łatwo możemy nadrobić. Wokół nas odnajdziemy jednak wielu znajdujących się w gorszej sytuacji niż my sami. Żeby pomóc, często wystarczy iż poświęcimy im nieco naszego czasu i uwagi. Dlatego tak ważna właśnie jest odpowiednia motywacja, regularne uświadamianie oraz wzbudzanie społecznej wrażliwości. Przykładowo plakat o ludziach niepełnosprawnych, może być doskonałą zachętą do wolontariatu lub też charytatywnego wsparcia. To również dobry wybór w przypadku organizacji kampanii społecznych. Właściwie wybrane zdjęcia mogą posiadać naprawdę olbrzymi wpływ na drugiego człowieka i jego postawę. Dlatego też plakaty zachęcające ludzi do pomagania innym polecamy w szczególności do biur różnorakich instytucji społecznych czy medycznych. Jeżeli naszym celem jest zwrócenie uwagi na szerszy problem lub kształtowanie pozytywnych postaw, warto sięgnąć po plakaty. Ludzie najłatwiej zmieniają swoje zachowanie właśnie pod wpływem obrazu.

Plakaty znanych ludzi – idole na ścianach

Każdy z nas posiada swoich własnych idoli – ludzi którzy nas inspirują, motywują oraz zachęcają do stawania się lepszymi. Te osoby to także jednostki, które chętnie podziwiamy za ich wiedzę, talent, umiejętności czy też niezwykły charakter. Nic więc dziwnego, że takie plakaty umieszczone w naszym domu nie tylko będą sprawiać nam przyjemność na co dzień, ale i korzystnie wpływać na nasz nastrój. Tego typu dekoracja, to również świetny pomysł na prezent dla znajomego lub członka rodziny. Decydując się na zakup, możemy w jasny sposób zakomunikować najbliższym, iż dobrze wiemy kto w ich życiu odgrywa ważną rolę. Naukowcy, muzycy, aktorzy, artyści – te wszystkie postacie posiadają swoje plakaty. Ludzie z pierwszych stron gazet mogą dobre zagościć w naszym domu!

Nie tylko znani  – plakaty z ludźmi

W naszych wnętrzach  nie musimy jednak koniecznie umieszczać plakatów z ludźmi znanymi. Mogą to być po prostu postacie reprezentujące dany zawód, eleganckie portrety lub też kadry z artystycznych sesji. Każda z tych możliwości posiada swoje zalety oraz właściwe miejsce do umieszczenia. Plakaty z konkretnymi profesjami najlepiej nadadzą się do powiązanych miejsc – przykładowo zdjęcie kucharza do restauracji, a kulturysty na siłownię. W podobny sposób możemy wybrać plakaty do naszego mieszkania. Nastrojowa, czarno-biała fotografia świetnie pasować będzie do sypialni, podczas gdy kolorowe i żywe portrety plenerowe mogą być rewelacyjną ozdobą salonu.


Inne tematy zdjęć

meczet Selimiye widok przes okno phobia Geek Alkohole Ho Chi Minh  mocny Animator rynku