-48%
Jeszcze tylko

Fototapety do hotelu

Fototapeta do hotelu czarno-biała panorama miasta

Fototapeta do hotelu czarno-biała panorama miasta

Czarno-biała fototapeta podkreśli elegancki wystrój hotelu, uzupełniając wnętrze o nowe doznania wizualne.

Dekorowanie hotelu to zawsze wyzwanie: jak trafić w gust wielu osób, jednocześnie nie poświęcając własnego? Jak połączyć w jednej dekoracji wiele korzystnych właściwości? I jeszcze nie wydać przy tym ogromnych kwot, które mogłyby poważnie nadszarpnąć hotelowy budżet? To proste: należy zastosować fototapety do hotelu! Tapeta hotelowa to idealna propozycja bez względu na wielkość ośrodka, jego charakter i styl: dzięki starannemu doborowi technologii druku, najwyższej jakości materiałom oraz niemal nieograniczonemu katalogowi grafik zawsze z łatwością znajdziesz taką, która będzie dla Ciebie odpowiednia! Jeżeli nie jesteś przekonany, że fototapety do hoteli to jedna z najlepszych dekoracji, mamy dla Ciebie kilka argumentów, które na pewno Cię przekonają!

PRODUKTÓW: 84
Fototapeta do hotelu akwarela

Fototapeta do hotelu akwarela

Krajobraz ścienny na fototapecie w subtelny sposób urozmaici przestrzeń hotelową. Wybierzmy monochromatyczne akwarele.
Fototapeta do hotelu abstrakcyjne fale

Fototapeta do hotelu abstrakcyjne fale

Hotelową łazienkę warto udekorować dynamicznym, ale nie chaotycznym wzorem. Fototapeta fale sprawdzi się idealnie.
Fototapeta do hotelu niebieskie liście

Fototapeta do hotelu niebieskie liście

W minimalistycznym hotelu potrzebujemy odrobiny koloru: fototapeta w niebieskie liście to doskonały nośnik barw.
Fototapeta do hotelu przestrzenna

Fototapeta do hotelu przestrzenna

Wnętrze pokoju hotelowego będzie wydawać się bardziej przestronne, kiedy na ścianie przy łóżku umieścimy ciemną fototapetę 3D.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do hotelu lawendowe SPA

Fototapeta do hotelu lawendowe SPA

Lawendowa oaza spokoju - tak udekorowana łazienka hotelowa sprosta wysokim wymaganiom gości.
Fototapeta hotelowa karnawałowa maska

Fototapeta hotelowa karnawałowa maska

Sala balowa w hotelu udekorowana fototapetą nawiązującą do weneckiego karnawału to pomysł na oryginalną stylizację.
Fototapeta do hotelu skrzypce

Fototapeta do hotelu skrzypce

W luksusowym hotelu nie może zabraknąć wysublimowanych dekoracji, takich jak np. fototapeta ze skrzypcami.
Fototapeta do hotelu z napisami

Fototapeta do hotelu z napisami

Typograficzna fototapeta sprawdzi się w hotelowym holu, w którym brakuje dynamicznych elementów dekoracyjnych.
Zobacz zdjęcie
Fototapeta do hotelu uliczka 3D

Fototapeta do hotelu uliczka 3D

W rustykalnej stylizacji wnętrza hotelowego możemy wykorzystać efektowną fototapetę przestrzenną z widokiem na uliczkę w Pradze.
Fototapeta hotelowa kwiaty retro

Fototapeta hotelowa kwiaty retro

Fototapeta kwiaty retro uzupełni kobiecą stylizację pokoju hotelowego. Wnętrze stanie się bardziej przytulne.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Lepiej niż w domu: fototapety do hotelu

Gdybyśmy mieli wskazać pomieszczenie, które naprawdę trudno jest urządzić, zdecydowanie jednym z naszych „faworytów” byłby hotel. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że hotel – podobnie jak pensjonat, motel czy dowolny inny przybytek tego rodzaju – to miejsce, które musi odpowiadać gustowi możliwie jak największej liczby osób. A jeśli wydawało Ci się, że urządzenie mieszkania, w którym na co dzień przebywa kilka osób, to niełatwe zadanie, bo każdemu podoba się co innego, to wyobraź sobie dekorowanie pokoju, w którym mają mieszkać kolejno setki, a z czasem pewnie także tysiące osób! A przecież estetyka - abstrakcje, panoramy miast i inne graficzne wizualizacje -  to tylko jeden z aspektów skomplikowanego, wielowymiarowego zadania, jakim jest przygotowanie hotelowej aranżacji: co z takimi czynnikami jak trwałość i wytrzymałość, odporność na zabrudzenia, przyjazność dla alergików, zapach, niepalność i wiele innych? Tyle problemów! Na szczęście istnieje ich łatwe rozwiązanie.

Tapety do hotelu: to się opłaca!

Nie trzeba być doświadczonym hotelarzem, żeby dobrze wiedzieć, że konieczność udekorowania i wyposażenia wielu pokoi wiąże się z niebagatelnymi kosztami. Nic dziwnego więc, że każdy właściciel hotelu szuka rozwiązań, które pozwolą mu osiągnąć możliwie jak najlepszy efekt przy niewielkim nakładzie kosztów. Dobry stosunek kosztów do widowiskowego rezultatu to jedna z największych zalet każdej tapety do hotelu: za naprawdę nieduże pieniądze możesz dokonać spektakularnej metamorfozy wnętrza!

Sezon goni? Żaden problem!

Większość hoteli to biznesy sezonowe: poza niektórymi okresami w roku są zamknięte albo działają tylko w ograniczonym zakresie. Rytm pracy hotelu wyznacza także ramy czasowe dla remontów: nie ma sensu robić ich w szczytowym punkcie sezonu i zdecydowanie powinno się zdążyć przeprowadzić je, kiedy gości nie ma lub prawie nie ma. Czas to pieniądz! Na szczęście fototapety do hoteli sprawdzają się także w tym aspekcie: ich montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Wystarczy kilka godzin – i już! Do każdej fototapety do hotelu dołączamy szczegółową instrukcję montażu, aby proces ten mógł przebiegać jeszcze sprawniej.

Fototapeta hotelowa to higieniczne rozwiązanie

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest stałe utrzymywanie czystości w ośrodku. Nikt nie chce mieszkać w brudnym hotelu – i, co równie istotne, nikt nie chce do niego wracać! Dlatego zawsze należy zwracać uwagę na to, aby każda zastosowana dekoracja była łatwa w czyszczeniu. A takie są właśnie nasze fototapety do hoteli: w razie wystąpienia zabrudzenia (a, nie oszukujmy się, zabrudzenia wystąpią przecież prędzej czy później, o czym wie każdy zarządca hotelu – zwłaszcza jeśli we wnętrzu mają przebywać dzieci) powierzchnię fototapety do hotelu można delikatnie przetrzeć, posługując się wilgotną ściereczką albo gąbką. Techniki tej można używać także do okresowego czyszczenia całej powierzchni fototapety. Tę szczególną wytrzymałość na czyszczenie każda nasza fototapeta hotelowa zawdzięcza nowoczesnej technologii druku, jaka zastosowana została do jej stworzenia. To druk lateksowy opracowany przez firmę Hewlett-Packard – nazywany czasem HP Latex. Pozwala on na uzyskanie nadruku o bardzo wysokiej jakości, który jednocześnie odznacza się właśnie wielką wytrzymałością.

Szukasz konkretnego wzoru? Wybierz tapety do hotelu!

Można by bardzo długo rozwodzić się na temat nadzwyczajnych właściwości, które sprawiają, że tapeta hotelowa ma tak wielką przewagę nad innymi rodzajami dekoracji, ale powiedzmy sobie szczerze: najważniejszą jej zaletą jest to, że można wybrać dowolny wzór! I to dosłownie dowolny: w naszym katalogu znajduje się kilkadziesiąt milionów grafik, a do tego Twoja tapeta hotelowa może być ozdobiona również Twoim autorskim zdjęciem! Co prowadzi nas do kolejnego punktu...

Wystrój tematyczny? Tylko tapeta hotelowa!

Hotele o wystroju tematycznym to prawdziwy hit ostatnich lat. Ośrodek udekorowany jak plan filmu, który kręcony był nieopodal? A może wnętrza zainspirowane przygodami bohaterów książki? Science fiction? Pop art? Fantasy? Steampunk? Jest mnóstwo możliwości stworzenia tematycznego wystroju: a jeśli wykorzystasz nasze fototapety do hoteli, wszystkie one znajdują się w zasięgu Twojej ręki! Bez względu na to, czy chcesz stworzyć wystrój tematyczny tylko w jednym pokoju, czy na przestrzeni całego ośrodka, nasze fototapety do hotelu Ci w tym pomogą!

Tapety do hotelu zmieszczą się wszędzie

Wielką zaletą tapety do hotelu jest to, że – jeżeli tylko wybierzesz powtarzalny wzór, na przykład kwiatki albo jakiś deseń geometryczny – możesz zawiesić ją zarówno na bardzo dużych, jak i na naprawdę niewielkich ścianach. Ta właściwość fototapet może okazać się bardzo przydatna, gdy ten sam wzór chcesz zastosować w wielu wnętrzach różniących się od siebie układami.


Inne tematy zdjęć

Ninja typograficzne szary dekoracje akwarelowa kobieta z bochaterami lego stałwars posąg grecki krużganki lawenda retro