-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !
Fototapeta Wektorowy realistyczny odosobniony DOWODZONEGO ekranu tło dla dekoraci i nakrycia.
Fototapeta:
Wektorowy realistyczny odosobniony DOWODZONEGO ekranu tło dla dekoraci i nakrycia..
Autor:
Numer zdjęcia:
#111576730
Słowa kluczowe:
nowoczesny, zamknąć, etap, tekstura, tło, streszczenie, projekt, wzorzec, miejsce
Podobne
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak gitara dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle. Koncepcja muzyki na żywo, dj i koncert na żywo.
Vector realistic isolated neon sign of blue tube for decoration and covering on the transparent background.
Wektorowi realistyczni odosobneni neonowi chrzcielnicy listy dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Wektor realistyczne pojedyncze neon podpisania gitara do dekoracji i obejmujące na tle ściany. Pojęcie muzyki, dj i koncert na żywo.
Wektor realistyczne pojedyncze neon znak niebieskie koło ramki do dekoracji i obejmujące na tle ściany.
Wektorowy ustawiający realistyczny odosobniony neonowy znak kwadratowe ramy dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Vector realistic isolated gradient LED screen background for decoration and covering.
Wektorowi realistyczni odosobneni neonowi chrzcielnicy listy dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle. Koncepcja alfabetu broadway i typografii.
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak biel rama dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Wektor realistyczne litery na białym tle neon czcionki do dekoracji i obejmujące na przezroczystym tle.
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak pianino dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle. Koncepcja muzyki, dj i koncert na żywo.
Wektorowy ustawiający realistyczne odosobnione neonowe ramy dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Wektorowy ustawiający realistyczne odosobnione neonowe ramy dla dekoraci i nakrycia na przejrzystym tle.
Vector realistic isolated neon sign of colorful frame for decoration and covering on the wall background.
Vector realistic isolated neon sign of guitar for decoration and covering on the wall background. Concept of live music, dj and live concert.
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak gitara i notatki dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle. Koncepcja muzyki na żywo, dj i koncert na żywo.
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak kolorowa rama dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Wektor realistyczne litery na białym tle neon czcionki do dekoracji i obejmujące na przezroczystym tle. Koncepcja alfabetu broadway i typografii.
Wektorowy realistyczny odosobniony set neonowy znak kolorowa rama dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak gitara dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle. Koncepcja muzyki, dj i koncert na żywo.
Wektorowy realistyczny odosobniony neonowy znak gwiazda dla dekoraci i nakrycia na ściennym tle.
Wektor realistyczne pojedyncze neon podpisania gitara do dekoracji i obejmujące na tle ściany. Pojęcie muzyki, dj i koncert na żywo.
Wektor realistyczne pojedyncze retro retro znak transparentu wstążki do dekoracji i obejmujące na tle ściany.
Vector realistyczne pojedyncze neon znak fortepianu do dekoracji i obejmuj? Ce na? Cianie tle. Pojęcie muzyki, dj i koncert na żywo.
Wektor realistyczne pojedyncze neon retro znaki gitara i notatki na tle ściany dekoracji i obejmujące. Koncepcja sklepu muzycznego, dj, musicalu i pubu.
Wektor realistyczne pojedyncze Żarzące neon retro znaki okulary 3D do dekoracji i obejmujące. Koncepcja kina.
Vector realistyczne pojedyncze retro retro znak gitary na przezroczystym tle do dekoracji i obejmuj? Cych. Koncepcja sklepu muzycznego, dj, musicalu i koncertu rockowego.
zobacz więcejschowaj
Materiały

Fototapeta lateksowa

Powstaje z materiału lateksowego o gładkiej i matowej powierzchni dającej fotograficzny efekt. Wykorzystana technologia HP Latex zapewnia żywe i nieblaknące kolory odporne na promienie UV.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Jeśli Twój wymiar będzie przekraczał maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź
 • Czyszczenie: można przecierać suchą szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie

Drukowana jest na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie struktura

Drukowana jest na wyjątkowo trwałym i odpornym podkładzie flizelinowym, którego grubość zmniejsza niewielkie nierówności na powierzchni ściany. Półmatowy materiał i struktura drobnego piasku na powierzchni dają ekskluzywny efekt. Fototapeta przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a wzór nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 100 cm. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku
 • Dodatkowe informacje: specjalna gramatura 255g/m2

Fototapeta samoprzylepna

To uniwersalny i praktyczny produkt, który sprawdzi się na większości gładkich powierzchni. Wzór można umieścić na ścianie, meblach i szklanych płaszczyznach. Specjalnie opracowany klej gwarantuje łatwe przyklejenie fototapety, dzięki czemu znacznie skracamy czas odmiany wnętrza. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź, łatwe przyklejanie
 • Czyszczenie: można delikatnie przemywać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: mat

Zobacz również
Vector płaskie poziome transparenty z ochrony danych i bezpieczeństwa informatycznego stronie. Koncepcja biznesowa przechowywania danych, rynku elektronicznego i wsparcia technologicznego. Zestaw izol
Wektor płaskie poziome banery nawigacji na stronie. Koncepcja biznesowa logistyki, mapowanie i podróże. Zestaw nawigacji i interfejsu elementów w płaskiej konstrukcji.
Vector izometrycznym banery opieki zdrowotnej dla serwisu www. Koncepcja biznesowa medycyny i lekarz zawodu. Zestaw izolowanych sprzętu medycznego w izometrycznym.
Wektor płaskie banery herbaty na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa ceremonii herbaty. Plakaty do menu napoju.
Wektor płaskiej poziomej sztandary ocenie i reklamy na stronie. Koncepcja biznesowa z e-commerce. SEO i marketingu cyfrowego. Zestaw elementów multimedialnych i ikony w płaskiej konstrukcji.
Wektor płaskie poziome banery kina dla witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakaty z filmu motywu.
Zestaw wektora transparenty poziome płaskie sztuki i rzemiosła lekcji na stronach internetowych. Koncepcja kształcenia i tematów twórczych w szkole. Ilustracja instrumentów muzycznych, sprzętu i narzę
Vector płaskie poziome transparenty z serwisem, ochrony danych i tematu instalacji witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa mocowania komputerów i elektroniki.
Wektor płaskie poziome transparenty z pokera, automaty do gier i kasyna tematu witryn i aplikacji. Koncepcja gier losowych.
Wektor płaskie poziome banery zbiorów na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa z zbiorów, rolnictwa i orki.
Wektor płaskie sztandary wyborów na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa polityki, demokracji i głosowania.
Vector izometrycznym banery naprawy, sprzętu i instalacji na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa magazynu marketingu i naprawy komputera. Plakaty z mocowania elektroniki. Zestaw urządzeń i eleme
Realistyczne ilustracji wektorowych z tablicy. Koncepcja biznesowa z powrotem do szkoły.
Wektor płaskie poziome transparenty z miodem na stronie. Koncepcja biznesowa z pasieki oraz miód ekstrakcji.
Wektor płaskie poziome banery rachunkowości, bankowości i zarządzania na stronie internetowej. Biznes koncepcji marketingu, ekonomii i handlu elektronicznego. Zestaw izolowanych elementów biznesowych
Wektor płaską sztandar rzemiosła i warsztatów dla witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakat produkcji i pracy. Zestaw instrumentów i narzędzi.
Zestaw wektora transparenty poziome płaskie żywności i transportu ładunków na stronie internetowej i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakaty dostawy.
Wektor płaskim banner graficznego projektowania stron internetowych dla witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakat procesu twórczego i rysunku. Zestaw sprzętu sztuki.
Zestaw wektora płaskich poziomych bannerów algebry, geometrii i informatyki dla witryn i aplikacji. Pojęcie nauki i edukacji matematycznej. Ilustracja sprzętu szkolnego.
Wektor płaskie poziome banery gitar, instrumentów krajowych oraz sprzęt muzyczny na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa sklepu muzycznego. Zestaw pojedynczych strun instrumentów muzycznych w pła
Zestaw wektora płaskie poziome transparenty z łuku i rzucania noże sport dla witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakaty sprzedaży rzadkich broni.
Vector izometrycznym poziome transparenty z bankowości i marketingu dla stron internetowych. Pojęcie finansów, handlu, gospodarki, karty kredytowej i systemu bankowego. Zestaw elementów biznesowych i
Vector izometrycznym banner rzutki na stronie internetowej, aplikacji i infografiki. Koncepcja biznesowa z rzutu sportowe gry. Ilustracja pojedyncze cel tarczy.
Vector izometrycznym banner bilarda na stronie internetowej, aplikacji i infografiki. Koncepcja biznesowa sportu gry. Ilustracja z bilardem i bale. Zestaw urządzeń do snookera.
Vector izometrycznym sztandar edukacji internetowej. Koncepcja biznesowa z nauki on-line, szkolenia i nauki. Plakat z powrotem do szkoły.
Vector izometrycznym koncepcji biznesowej wynajem zapowiedzi, wywiadów, zatrudnienia, oferty pracy i rekrutacji przez CV. Ilustracja marketingu, poszukiwanie kandydatów i obiektów CV, megafon i laptop
Wektor płaskie poziome banery szachów dla witryn i aplikacji. Plakaty koncepcja strategii i taktyki. Zestaw urządzeń do gier oraz figur.
Vector płaskie poziome transparenty z wynajmu zapowiedzi, wywiadów, zatrudnienia i rekrutacji na stronie internetowej. Biznes koncepcji marketingu, poszukiwanie kandydatów i obiektów CV.
Wektor realistyczne banery bankowości i wymiany dla serwisu www. Koncepcja biznesowa gospodarki, marketingu i finansów. Zestaw elementów gospodarki.
Zestaw wektora płaskich poziomych sztandarami kręgle, bilard i rzutki gry dla witryn i aplikacji. Pojęcia gier sportowych.
Wektor realistyczne poziome transparenty zwycięzcy na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa wygranej, osiągnięcia, zwycięstwa i sukcesu. Ilustracja realistyczne medalu i nagrody Złotego kubka.
Wektor kreskówki poziome transparenty z piwem. Biznes makieta szablon tożsamości. Koncepcja pić, bar, browar i menu alkoholu.
Zestaw wektora samodzielnie transparenty i etykiet na internetowej, sprzedaży i dekoracji. Kolekcja wstążki i naklejek w realistyczny projekt.
Wektor realistyczne poziome transparenty medycyny. Biznes makieta szablon tożsamości. Pojęcie sprzętu medycznego, lekarza zawodu, leczenia, opieki zdrowotnej i kliniki.
Vector izometrycznym sztandar klasie sztuki na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa z rysunku, malarstwa i twórczego podmiotu. Ilustracja sztalugach i kredki. Plakat z projektowania graficznego.
Wektor płaskie poziome banery kariery, strategii i sukcesu witryny. Biznes koncepcji marketingu, ekonomii i handlu. Zestaw izolowanych elementów biznesowych w płaskiej konstrukcji.
Wektor transparent Ratha Yatra Chariot Festival. Plakat z indyjskiego święta.
Vector płaskie poziome transparenty z webcast i streamingu gier dla witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakaty nadawczej, seminarium, online, komunikacji i rozrywki.
Zestaw wektora płaskich kwadratowych banerów analizy, komputer, sprzęt i naprawy. Koncepcja biznesowa elektronicznego sklepu internetowego i marketingu komputerowego.
Zestaw wektora płaskich poziomych sztandarami lotniczego, pilotażu i stewardess. Koncepcja biznesowa podróżowania, latanie, lotniska i pilota zawodu.
Zestaw wektora izolowanych płaskich poziomych banerów projektowanie stron internetowych, muzyki i rysunku dla strony internetowej. Biznes koncepcji kreatywnej sztuki przedmiotu, treści i grafiki.
Vector izometrycznym sztandar opieki zdrowotnej i medycyny na stronie internetowej, aplikacji i infographic. Koncepcja biznesowa plakat nauk medycznych.
Wektor płaskie poziome banery zakupy online, dostawa i szybkiej obsługi na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa z e-commerce, marketingu i logistyki. Zestaw izolowanych elementów dostawczych w pł
Wektor realistyczne poziome transparenty z kina dla stron internetowych. Koncepcja biznesowa plakatu filmowego, produkcji filmowej i rozrywki. Zestaw izolowanych elementów kina.
Vector izometrycznej kwadratowych banery sprzętu, naprawa, komputer i elektronicznego. Koncepcja biznesowa sklepu technologii. Zestaw izolowanych elementów komputerowych w projektowaniu izometrycznym.
Realistyczne ilustracji wektorowych z karty kredytowej. Koncepcja biznesowa bankowości i marketingu.
Vector kwadratowe banery rozliczeniowej, wzrostu, biznesu i sukcesu. Koncepcja marketingu, handlu, bankowości, finansów i gospodarki. Zestaw izolowanych elementów biznesowych w płaskiej konstrukcji.
Wektor płaskim banner sklepu muzycznego dla witryn i aplikacji. Koncepcja biznesowa plakat muzyki. Zestaw instrumentów muzycznych.
Vector płaskie poziome banery komputerów, sprzętu i ochrony danych dla serwisu www. Koncepcja biznesowa z rynku elektroniki i przechowywać technologii. Zestaw pojedynczych komputerów i laptopa w płask
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablonu technologii elektronicznych i komputerowych w futurystycznych i neo kolorów motywu. Realistyczne marka identyfikacja wizualna makiety w projektowaniu kre
Zestaw wektora płaskich poziomych sztandarami niezależny, pisania i microstock. Koncepcja biznesowa twórczej pracy, cyfrowego rysowania i marketingu online.
Vector izometrycznym sztandar przelewem na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa plakat ekonomii, marketingu, bankowości i finansów.
Wektor izolowane banery z dnia 14 lipca Dzień Bastylii. Zestaw kart zaproszenie. Patriotyzm koncepcji francuskiego święta.
Zestaw wektora płaskich poziomych bannerów streamingu, rozwoju gry i komputer. Koncepcja biznesowa testowania, kodowanie, rynku elektronicznego i sprzętu.
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablonu kasyno, poker i szczęścia dla projektu okładki, wizytówki, koperty, papier firmowy, broszury i książki. Realistyczne identyfikacja wizualna marki w proje
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablonu muzycznego motywu. Identyfikacja wizualna marki w projektowaniu kreskówki. Ilustracja instrumentów muzycznych.
Zestaw wektora kreskówek poziomych bannerów przestrzeni. Koncepcja biznesowa, eksploracji kosmosu, astronomii i wszechświata w ręcznie rysowane projektu. Doodle ilustracji elementy kosmosu.
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablonu ślubu, wesela i romantyczne wakacje dla projektu okładki, karty zaproszenia, koperty, papier firmowy, broszury i książki. Realistyczne plakat Marka corpo
Vector izometrycznym banner sprzętu na stronie internetowej, aplikacji i infographic. Koncepcja biznesowa plakat sklepu komputerowego i elektronicznego rynku.
Zestaw wektora płaskich pojedynczych ikon medycznych z długim cieniem na witrynach i aplikacjach. Biznes koncepcji opieki zdrowotnej. Ilustracja sprzętu lekarza.
Zestaw wektora realistyczne strzały na stronie internetowej i dekoracji. Kolekcja elementów interfejsu kierunkowych.
Realistyczne marka identyfikacja wizualna makiety w projektowaniu kreskówki.
Zestaw wektora transparenty poziome płaskie wymiany i bankowości dla witryn i aplikacji na. Koncepcja biznesowa plakaty gospodarki, handlu wymiennego, marketingu i finansów.
Wektor ręcznie rysowane Szczęśliwego Nowego Roku i Bożego Narodzenia plakat wakacje w kreskówka doodle projektu do logo, okładka, ozdoba dekoracji i tła. Pojęcie tożsamości marki korporacyjnej.
Zestaw wektora płaskie poziome transparenty gaśniczego dla strony internetowej. Koncepcja biznesowa z zawodu strażaka nagłych, ochrony przeciwpożarowej i sytuacji zagrożenia.
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablonu technologii elektronicznych i komputerowych w futurystycznych i neo kolorów motywu. Realistyczne identyfikacja wizualna marki w projektowaniu plakatu kre
Vector izometrycznej kwadratowych sztandary pizzy, skrzynki, ładunku i dostarczania poczty. Koncepcja biznesowa logistyki, marketingu internetowego i transportu.
Wektor realistyczne marki kaktusa tematu makiety. Biznes koncepcji brandingu, marketingu i szablonu korporacyjnej.
Wektor ręcznie rysowane 2017 Nowy Rok i Boże Narodzenie tekst wakacje w kreskówka doodle projektu do logo, okładka, ozdoba dekoracji i tła. Pojęcie tożsamości marki korporacyjnej.
Wektor płaskie poziome transparenty z oglądania wideo, urządzeń i tworzenia wideo na stronie internetowej. Biznes koncepcji produkcji, marketingu medialnego i edycji. Zestaw izolowanych urządzeń nadaw
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablonu Szczęśliwego nowego roku i Christmas projektu okładki, wizytówki, papier firmowy, broszury i ulotki. Realistyczne marka identyfikacja wizualna makiety w
Wektor realistyczne kreskówek banery przestrzeni. Koncepcja biznesowa z kosmosu, astrologia, eksploracji i technologii przyszłości. Ilustracja przestrzeni kosmicznej, rakiet i latający spodek.
Wektor płaskie banery ochrony przeciwpożarowej na stronie internetowej. Koncepcja biznesowa bezpieczeństwa pożarowego i gaszenia pożaru.
Wektor realistyczne poziome transparenty waluty. Koncepcja bankowość, finanse, pieniądze i marketingu.
Vector izometrycznym banner dostawy dla strony internetowej i infografiki. Koncepcja biznesowa plakat zakupów i logistyki online. Zestaw pojedynczych pól.
Vector izometrycznym sztandar dla bankowości internetowej i infographic. Koncepcja biznesowa plakat ekonomii, marketingu, finansów i walucie.
naklejki Cartoon Santa Claus. Zbiór znaków świątecznych z różnych emocji. Koncepcja Szczęśliwego Nowego Roku i zimowego wypoczynku.
Wektor realistyczne komórkowy i konstrukcja obudowy elektronicznej doodle stylu kreskówki w neonowych kolorach i futurystyczne. Koncepcja biznesowa marki tożsamości korporacyjnej. Ilustracja na okładc
Wektor ręcznie rysowane doodle sztuki szablon Halloween dla projektu okładki, wizytówki, koperty, papier firmowy, broszury i książki. Realistyczne identyfikacja wizualna marki w projektowaniu plakatu
zobacz więcejschowaj

Nasz sklep internetowy używa plików cookies i pokrewnych technologii. Dzięki nim zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantujemy płynne działanie strony. Po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies będą również wykorzystane do dodatkowych pomiarów i analizy korzystania z witryny. Pozwoli nam to dostosować stronę do Twoich zainteresowań oraz prezentować spersonalizowane treści i reklamy.
Administratorem Twoich danych jest Fairbox Sp. z o.o., a w niektórych sytuacjach także nasi partnerzy, z którymi współpracujemy. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z plików cookie oraz przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności i Cookies.
Ustawienia plików cookies
Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych kategorii plików cookies oraz możliwość dostosowania ich do swoich preferencji:
Niezbędne
Używamy ich do zapewnienia poprawnego działania strony internetowej. Dzięki nim możesz bez zakłóceń poruszać się po naszym sklepie, a także bezpiecznie dokonywać zakupów.
Funkcjonalne
Służą do zapamiętywania wyborów dokonanych przez użytkowników na stronie, co pomaga dostosować witrynę do Twoich personalnych preferencji i poprawić komfort jej użytkowania.
Analityczne
Analityczne pliki cookies mierzą ilość wizyt i zbierają informacje o źródłach ruchu na stronie. Dzięki nim możemy zrozumieć sposób w jaki użytkownicy korzystają z witryny, doskonalić jakość usług oraz dostosowywać zawartość sklepu, aby lepiej spełniała oczekiwania naszych Klientów.
Marketingowe
Marketingowe pliki cookies umożliwiają nam i naszym partnerom dostosowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Służą także do wyświetlania reklam na innych stronach internetowych.