-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !
Fototapeta Kwiatowy wzór. Liniowy szkicowy kwiat elementy. Vintage odzieży tkanin. Ilustracji wektorowych
Fototapeta:
Kwiatowy wzór. Liniowy szkicowy kwiat elementy. Vintage odzieży tkanin. Ilustracji wektorowych.
Autor:
Numer zdjęcia:
#151545085
Słowa kluczowe:
ryt, piękno, wzorzec, hortensja, ładny, lato, wiosna, piękny, płatek
Wizualizacja produktu
Opis

Fototapeta Kwiatowy wzór. Liniowy szkicowy kwiat elementy. Vintage odzieży

Przepisem na ponadczasowy wystrój wnętrza jest floralna fototapeta. Kwiaty vintage, dzięki temu, że moda na starodawne akcenty dekoracyjne cieszy się niesłabnącą popularnością, będą się zachwycająco prezentować w przestrzeni bez względu na trendy. Jest to taki deseń, który choć od razu wpada w oko, nie jest ani krzykliwy, ani pstrokaty. Jego zaletą jest to, że sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach. Znakomitym przykładem jest oczywiście aranżacja retro. Tutaj jak ulał będzie pasować taka fototapeta. Kwiaty vintage będą korespondować ze starodawnymi meblami i stonowaną paletą kolorystyczną. Taki deseń może się także sprawdzić w eklektycznie urządzonym wnętrzu, jeśli znajdują się w nim odniesienia do estetyki retro. Floralne motywy pasują także do romantycznych stylizacji. Kolejnym pomysłem jest więc nastrojowa sypialnia. Tutaj zachwycająco będzie się prezentować taka fototapeta vintage. Kwiaty umieszczone na ścianie, przy której znajduje się łóżko, staną się pięknym tłem do wieczornego relaksu, a rano zagwarantują pobudkę w miłym dla oka otoczeniu. Co ciekawe, taki akcent w duchu retro można połączyć z nowoczesną aranżacją, przełamując w ten sposób ascetyczny charakter współczesnego designu. W świecie aranżacji wnętrz doskonale prezentują się takie kontrasty. Jaką jeszcze zaletą odznacza się fototapeta retro? Kwiaty utrzymane są w stonowanej kolorystyce, dlatego będą pasować do wielu różnych barw. Taki wzór sprawdzi się w pokoju pomalowanym na biało, kremowo, beżowo, szaro, a także niebiesko. Warto podkreślić, że taki deseń można wykorzystać nie tylko na całej ścianie. Sprawdzi się znakomicie także w prześwicie między wiszącymi szafkami a kuchennym blatem. Taka fototapeta – kwiaty vintage – będą przepięknie wyglądać w tradycyjnie urządzonej kuchni z drewnianymi meblami w białym lub naturalnym kolorze. Ostatnim naszym pomysłem jest dekoracja łazienki. Taki delikatny w wyrazie deseń będzie się przepięknie prezentował na ścianie, przy której znajduje się umywalka i lustro.

Materiały

Fototapeta lateksowa

Powstaje z materiału lateksowego o gładkiej i matowej powierzchni dającej fotograficzny efekt. Wykorzystana technologia HP Latex zapewnia żywe i nieblaknące kolory odporne na promienie UV.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Jeśli Twój wymiar będzie przekraczał maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź
 • Czyszczenie: można przecierać suchą szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie

Drukowana jest na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie struktura

Drukowana jest na wyjątkowo trwałym i odpornym podkładzie flizelinowym, którego grubość zmniejsza niewielkie nierówności na powierzchni ściany. Półmatowy materiał i struktura drobnego piasku na powierzchni dają ekskluzywny efekt. Fototapeta przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a wzór nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 100 cm. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku
 • Dodatkowe informacje: specjalna gramatura 255g/m2

Fototapeta samoprzylepna

To uniwersalny i praktyczny produkt, który sprawdzi się na większości gładkich powierzchni. Wzór można umieścić na ścianie, meblach i szklanych płaszczyznach. Specjalnie opracowany klej gwarantuje łatwe przyklejenie fototapety, dzięki czemu znacznie skracamy czas odmiany wnętrza. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź, łatwe przyklejanie
 • Czyszczenie: można delikatnie przemywać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: mat