FOTOTAPETA: Czerwona budka telefoniczna. Londyn, Anglia (1284563)

Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy 
Fototapeta Czerwona budka telefoniczna. Londyn, Anglia
Fototapeta: Czerwona budka telefoniczna. Londyn, Anglia.
Produkt nie będzie posiadał znaku wodnego.
Autor: © Andrei Nekrassov; Numer zdjęcia: #1284563
czerwony, tradycyjny, stary, ściana, jeden, pionowy, na zewnątrz, architektura, budynek.
Wizualizacja produktu:
Wybierz materiał:
Wydrukuj jako:
Materiał
Fototapeta lateksowa

Materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni dającej efekt realistyczno-fotograficzny. Nie przepuszcza kleju, co sprawia, że motyw, który dla siebie wybierzesz nie będzie się odkształcał. Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat. Fototapetę można delikatnie przemywać. 

Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 123 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. 
Sugerowane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki
Sposób klejenia: krawędź w krawędź

Wybierz
Wpisz swój wymiar:
Szerokość maksymalnie 251 cm
Wysokość maksymalnie 378 cm
Wybierz dodatki:
Efekt
Laminowanie
Laminowanie
Co to jest laminowanie?

laminowanie

Laminowanie jest formą uszlachetniania wydruku poprzez zastosowanie specjalnej warstwy ochronnej zabezpieczającej materiał jeśli ma być on narażony na częste działanie niepożądanych czynników mechanicznych czy chemicznych.


Cena brutto za 1m2:
30,00 PLN

Wybierz

Odbicie
Cena: 105,00PLN
Dodaj do ulubionych

Opinie

Polecam. Szybka, sprawna realizacja i przede wszystkim jakość.
Ania Dodano: 25.07.2016
Bardzo dobra jakość i super efekt. Przerosło oczekiwania. Do tego profesjonalna i pomocna obsługa w doborze. Mimo, że pierwszy raz kleiłem fototapete wyszło idealnie. dziękuje
Tobo Dodano: 19.07.2016
Dwa zakupy: zarówno fototapeta jak i naklejki bardzo ładnie wydrukowane, krótki czas realizacji zamówienia i bieżąca informacja o kolejnych etapach. Skorzystałem z cenowych obniżek co daje REDRO dużą przewagę nad konkurencją. Polecam zakupy.
Krzysztof Czyżowski Dodano: 14.07.2016
Pełen profesjonalizm!!!!! Fototapeta jest piękna mimo sporych rozmiarów. Nie widać , nie ma widocznych pikseli . Pięknie się trzyma ściany , łatwo się kładzie na ścianę. Widać ,że jest z profesjonalnych materiałów. Bardzo ale bardzo miła obsługa i doradztwo. Bardzo ładnie i solidnie zapakowane.Serdecznie dziękuję.
Leszek. Wojniusz Dodano: 11.07.2016
Więcej opinii >